26 maja 2018 (sobota!!!) - Głaz Borkowskiego

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Park Oruński - 29.04.2018 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
159 mariusz leśniowski Gdańsk00:26:03
Nadia Fischach Gdańsk
Beata Szydłowska Gdańsk
137 Magdalena Mosińska Gdynia00:37:51
Bartosz Mosiński Gdynia
Tadeusz Mosiński Gdynia
230 Mikołaj Wiszniewski Gdańsk00:39:11
Milena Wiszniewska Gdańsk
Michał Wiszniewski Gdańsk
Monika Wiszniewska Gdańsk
157 Mikołaj Czechlewski Gdańsk00:39:25
Mateusz Czechlewski Gdańsk
Aleksander Czechlewski Gdańsk
Iwona Czechlewska Gdańsk
218 Krzysztof Nogal Gdańsk00:42:05
Ewa Nogal Gdańsk
Amelia Nogal Gdańsk
Tymoteusz Nogal Gdańsk
Leon Nogal Gdańsk
253 Martyna Kwasigroch 00:42:11
Weronika Kwasigroch
Ania Kwasigroch
Gosia Kwasigroch
Robert Kwasigroch
125 Angelika Marszał Gdańsk00:42:51
250 Aniela Machlik 00:43:09
Sebastian Mahlik
131 Justyna Bortkun Gdańsk00:43:39
Natalia Bortkun Gdańsk
163 Arkadiusz Grabowski Gdańsk00:44:02
Paulina Żurek Gdańsk
Gracjan Bieńkowski Gdańsk
262 Krzysztof Kreja 00:44:21
Konstanty Kreja
993 Szymon Wysiecki 00:45:39 Brak PK 13
Adam Wysiecki
Agnieszka Pilarska
Julia Pilarska
Szymon Pilarski
140 Dominik Milowski Warszawa00:47:05
Monika Milowska Warszawa
Ignacy Milowski Warszawa
Aleksandra Milowska Warszawa
Milosz Milowski Warszawa
244 Julia Kęprowska Gdańsk00:47:05
Ewa Kęprowska Gdańsk
252 Lucyna Sikora 00:47:05
Natalia Sikora
121 Marta Żurawiecka Gdańsk00:47:31
Joanna Żurawiecka Gdańsk
Marcin Żurawiecki Gdańsk
164 Krzysztof Rychter Gdańsk00:47:45
Maja Rychter Gdańsk
257 Weronika Tucka 00:48:31
Ania Tucka
Karol Tucki
263 Bartosz Zaglaniczny Gdańsk00:49:25
Czarek Zaglaniczny Gdańsk
Ania Zaglaniczna Gdańsk
Dominik Zaglaniczny Gdańsk
Karina Kornowska Gdańsk
249 Natalia Wysokińska Gdańsk00:49:25
Anna Wysokińska Gdańsk
183 Aleksandra Świeczkowska Gdańsk00:50:31
Krzysztof Świeczkowski Gdańsk
260 Tomek Karbowski 00:50:41
Piotrek Karbowski
Sylwia Karbowska
Szymon Karbowski
171 Marta Zawalich Gdańsk00:51:10
Emilia Zawalich Gdańsk
Stanisław Zawalich Gdańsk
Bartłomiej Zawalich Gdańsk
Mateusz Zawalich Gdańsk
232 Piotr Ołdziej Gdańsk00:52:07
Ania Ołdziej Gdańsk
259 Oskar Szamotulski 00:53:21
Kinga Szamotulska
Tomasz Szamotulski
112 Izabela Dzwoniarska Pruszcz Gdański00:56:21
Zuzanna Dzwoniarska Pruszcz Gdański
161 Piotr Kuźmiński Gdańsk00:56:40
Janina Kuźmińska Gdańsk
Antonina Kuźmińska Gdańsk
158 Wiktor Woźniacki Gdańsk00:57:51
Weronika Woźniacka Gdańsk
Piotr Woźniacki Gdańsk
Monika Bartosik-Woźniacka Gdańsk
196 Hanna Wąsowska Gdańsk00:58:35
Antoni Wąsowski Gdańsk
Barbara Wąsowska Gdańsk
Marta Denst-Wąsowska Gdańsk
724 Weronika Serkowska 00:58:39
Arkadiusz Serkowski
Magdalena Serkowska
256 Anna Kruk 00:58:51
Miłosz Kruk
Iga Kruk
162 Katarzyna Bednarz Gdańsk00:59:21
Agata Bednarz Gdańsk
110 Agnieszka Nikodem Gdańsk01:00:00 Brak PK5
Adam Nikodem Gdańsk
Konrad Nikodem Gdańsk
Miłosz Nikodem Gdańsk
Małgorzata Przybył Gdańsk
167 Hanna Falkowska Gdańsk01:00:35
Adam Falkowski Gdańsk
Jakub Falkowski Gdańsk
Kinga Falkowska Gdańsk
Natalia Falkowska Gdańsk
156 Łukasz Piszczyk Gdańsk01:03:22 Brak PK 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12
Jaś Piszczyk Gdańsk
247 Jerzy Lenard Gdańsk01:04:12
Waldemar Lenard Gdańsk
122 Marta Bartoszewicz Kowale01:04:21
Artur Bartoszewicz Kowale
Mateusz Bartoszewicz Kowale
Bartosz Bartoszewicz Kowale
128 BARBARA WYLOT Gdańsk01:05:42
WIKTORIA WYLOT Gdańsk
ANNA WYLOT Gdańsk
PAWEŁ WYLOT Gdańsk
195 Małgorzata Peszak-Litkiewicz Gdynia01:05:55
Ada Litkiewicz Gdynia
155 Agnieszka Słocińska Gdańsk01:06:21
Michał Słociński Gdańsk
Karolina Słocińska Gdańsk
Sebastian Słociński Gdańsk
111 Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Gdańsk01:07:11
Daria Wieczorkiewicz Gdańsk
Hubert Wieczorkiewicz Gdańsk
246 Anna Marcińczyk-Tur 01:07:20
Łukasz Tur
Olek Tur
200 Malwina Pazda Gdańsk01:08:31
Julia Smentoch Gdańsk
Zosia Romel Gdańsk
202 Fryderyk Siedlewicz Gdańsk01:10:07
Monika Siedlewicz Gdańsk
Grzegorz Siedlewicz Gdańsk
145 Tomasz Lisowski Gdańsk01:11:15
Lena Lisowska Gdańsk
???
240 Anna Fryc Gdynia01:12:36
Mateusz Fryc Gdynia
Frania Fryc Gdynia
Jagna Fryc Gdynia
Stanisław Fryc Gdynia
124 Andrzej Lisowski Gdańsk01:12:40
Agata Lisowska Gdańsk
Blanka Lisowska Gdańsk
Adela Lisowska Gdańsk
258 Artur Marciniak 01:13:11
Helena Marciniak
Celina Marciniak
Zuzanna Marciniak
245 Szymon Kamiński Gdańsk01:13:21
Marta Kamińska Gdańsk
Milena Kamińska Gdańsk
251 Agnieszka Ptasińska 01:13:53
Staś Ptasiński
Hania Ptasińśka
248 Magda Owsiana Gdańsk01:18:25
Radosław Owsiany Gdańsk
Julianna Owsiana Gdańsk
126 Dariusz Janiak Borkowo01:20:05
Marta Janiak Borkowo
Iga Janiak Borkowo
Kaja Janiak Borkowo
226 Arkadiusz Podjaski Sopot01:20:21
Barbara Podjaska Sopot
Wojciech Podjaski Sopot
261 Stanisław Pastwa Gdynia01:22:31
Michał Pastwa Gdynia
???
142 Jakub Piotrowski Gdańsk01:22:31
Lidia Piotrowska Gdańsk
Zuzanna Piotrowska Gdańsk
Michał Piotrowski Gdańsk
119 Tomasz Boiński Borkowo01:25:41
Szymon Boiński Borkowo
Alicja Boińska Borkowo
114 Ewa Hukowicz Gdańsk01:29:25
Antoni Hukowicz Gdańsk
Andrzej Hukowicz Gdańsk
254 Andrzej Paradowski 01:31:32
Zuzanna Paradowska
Rubik Ola
212 Piotr Tybulewicz Gdańsk01:41:27 Brak PK 8, 9, 10, 11, 12
Henryk Tybulewicz Gdańsk
255 Agnieszka Czapiewska 01:42:11
209 Agata Borkowska Łapalice02:05:00
Marcel Borkowski Łapalice
Szymon Borkowski Łapalice

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
139 Hania Jędrzejewska Gdańsk00:37:02
Paulina Jędrzejewska Gdańsk
Damian Jędrzejewski Gdańsk
Mariusz Jędrzejewski Gdańsk
644 Michał Dulaba 00:40:24
201 Michał Kasprzycki Gdańsk00:44:07
Sylwia Kasprzycka Gdańsk
Agata Kasprzycka Gdańsk
Emilia Kasprzycka Gdańsk
141 Monika Barańska Gdańsk00:46:36
Marek Jaworski Gdańsk
Julia Barańska Gdańsk
199 Wojtek Wołyniec Gdańsk00:47:59
Franek Wołyniec Gdańsk
166 Ola Cieszyńska Gdańsk00:49:41
Artur Cieszyński Gdańsk
Ala Cieszyńska Gdańsk
Ania Szadejko Gdańsk
Marysia Szadejko Gdańsk
135 Kamila Sowa Gdańsk00:52:33
Martyna Malinowska Gdańsk
243 Olgierd Mrozik Gdańsk00:53:20
Maja Mrozik Gdańsk
Jakub Mrozik Gdańsk
994 Sebastian Dziurdzikowski 00:53:55
Gaja Dziurdzikowska
Milena Dziurdzikowska
170 Katarzyna Owczarek Kosakowo00:55:43
Karolina Owczarek Kosakowo
Jacek Owczarek Kosakowo
Zenon Owczarek Gdynia
222 Jerzy Nowak Gdańsk00:56:29
Witold Nowak Gdańsk
153 GRAŻYNA KOWALCZYK-CZECHOWSKA Gdańsk00:57:37
BOGUSŁAW CZECHOWSKI Gdańsk
JAN CZECHOWSKI Gdańsk
684 Julianna Maternik 00:59:32
Stanisław Maternik
Aleksandra Maternik
Franciszek Maternik
238 Andrzej Mosiewicz Gdańsk01:02:08
Paweł Mosiewicz Gdańsk
133 Paweł Pszczoliński Gdańsk01:02:12
Wojciech Pszczoliński Gdańsk
239 Bartosz Kędra Straszyn01:02:14
Tomasz Kędra Straszyn
129 Magdalena Wal-Żukowska Gdańsk01:02:16
Tomasz Żukowski Gdańsk
Jan Żukowski Gdańsk
Igor Kocot Gdańsk
105 Magdalena Gaca Gdynia01:02:45
Roman Gaca Gdynia
Mateusz Gaca Gdynia
Adam Gaca Gdynia
188 Ewa Przytuła Gdańsk01:06:47
Robert Przytuła Gdańsk
143 Justyna Przeworska Gdańsk01:06:56
Leszek Przeworski Gdańsk
Lena Przeworska Gdańsk
Nina Przeworska Gdańsk
168 Arkadiusz Schmidtke Gdańsk01:07:06
Nikola Schmidtke Gdańsk
714 Katarzyna Fabijańczyk 01:07:25
Radosław Fabijańczyk
Agata Fabijańczyk
190 Zuzia Olańczuk Gdańsk01:11:12
Karolina Stankiewicz Gdańsk
Marcin Stankiewicz Gdańsk
Lena Kapusta Gdańsk
Marek Kapusta Gdańsk
Sondej Magda
107 Katarzyna Wiercińska Malbork01:12:19
Igor Wierciński Malbork
235 Alicja Niepomnik Gdańsk01:12:41
Antonia Niepomnik Gdańsk
Tomasz Gorycki
198 Paweł Litkiewicz Gdynia01:12:55
Klara Litkiewicz Gdynia
Oliwia Gombiowska Gdynia
Małgosia Tomkiewicz Gdynia
Marysia Sakowska Gdynia
108 Karol Wierciński Malbork01:13:37
Michał Frozyna Gdańsk
Franciszek Wierciński Malbork
176 Paweł Sokołowski Borkowo01:14:01
Magdalena Sokołowska Borkowo
Filip Sokołowski Borkowo
Julian Sokołowski Borkowo
147 Karolina Wyskiel Kowale01:14:07
Borys Wyskiel Kowale
215 Maciej Piotrowicz Gdańsk01:16:08
Hanna Piotrowicz Gdańsk
Grażyna Piotrowicz Gdańsk
Tomasz Rogowski Gdańsk
204 klara NOwaczewska kowale01:16:30
filip nowaczewski Kowale
jakub nowaczewski kowale
151 Jolanta Michnowicz Gdańsk01:17:44
Wioleta Działdowska Gdańsk
680 Adam Roszak 01:22:35
Wojciech Roszak
237 Ola Dziewit Gdańsk01:24:52
Michał Stegner Gdańsk
Adam Stegner Gdańsk
138 Anna Imielińska Gdańsk01:26:34
Marcin Dejna Gdańsk
Janek Imieliński Gdańsk
154 Łukasz Stefanek Gdańsk01:27:36
Ania Stefanek Gdańsk
Krzyś Stefanek Gdańsk
Olga Stefanek Gdańsk
181 Aneta Piotrowska Gdańsk01:29:33
Tomek Piotrowski Gdańsk
118 Agnieszka Łukiańska Gdańsk01:35:16
Maciej Łukiański Gdańsk
Szymon Łukiański Gdańsk
Marcin Łukiański Gdańsk
224 Anna Górna Gdańsk01:37:39
Adam Górny Gdańsk
Magdalena Arendarska
Wiktor Arendarski
Sara Zaskórska
216 Piotr Czajkowski Gdańsk01:39:34
Agata Czajkowska Gdańsk
Alicja Czajkowska Gdańsk
Adam Czajkowski Gdańsk
186 Monika Piepiórka Gdańsk01:43:18
Janusz Piepiórka Gdańsk
Natalia Piepiórka Gdańsk
Karolina Piepiórka Gdańsk
992 Emilia Klawikowska 02:15:01
113 Marta Rzaska GdańskBPKPotwierdzona PK o kodzie 44 zamiast PK 2 (41)
Franciszek Tokarczyk Gdańsk
Andrzej Tokarczyk Gdańsk
667 Fabian Trojanowski BPKPotwierdzone tylko 4 PK
Tomasz Trojanowski
675 Dawid Marmol BPKPotwierdzona PK o kodzie 44 zamiast PK 2 (41)
Beata Marmol
941 Alicja Lewczuk BPKBrak PK 13, 14 i 15
Zofia Lewczuk
Edyta Lewczuk
Łukasz Lewczuk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
194 Arkadiusz Dargacz Niestępowo00:36:20
Paulina Dargacz Niestępowo
650 Piotr Arabas 00:44:25
Szymon Arabas
178 Dariusz Lemańczyk Gdańsk00:44:52
Witek Lemańczyk Gdańsk
191 Dorota Olańczuk Gdańsk00:53:44
Krzysztof Olańczuk Gdańsk
Adam Kapusta Gdańsk
206 Michał Obin Pszczólki00:55:14
Jakub Obin Pszczółki
241 Sajmon Kęsy Trąbki Małe00:58:29
???
228 Wojciech Łątkowski Iława01:01:17
Magdalena Majewska Barcin
150 Edward Żołnowski Grudziądz01:01:48
Aleksandra Żołnowska Grudziądz
103 Marta Kazanowska Gdańsk01:01:55
120 Justyna Dolna Wejherowo01:01:58
Karolina Irzyńska Gdańsk
116 Katarzyna Tissler Pruszcz Gdański01:01:59
Adrian Tissler Pruszcz Gdański
Agata Kawa Pruszcz Gdański
Piotr Kazimierski Pruszcz Gdański
207 Magdalena Patoka Gdańsk01:02:29
Paweł Bylicki Gdańsk
172 Dariusz Młynik Reda01:06:02
Emilia Młynik Reda
Alicja Młynik Reda
134 Ewa Adamczyk Gdańsk01:06:24
Michał Adamczyk Gdańsk
Aleksandra Adamczyk Gdańsk
236 Maciej Niepomnik Gdańsk01:07:13
Hubert Niepomnik Gdańsk
Idalia Gorycka
187 Szymon Kazberuk Gdańsk01:07:15
Eliza Kazberuk Gdańsk
Szymon Kazberuk Gdańsk
Zosia Kazberuk Gdańsk
Klaudia Piotrowska Gdańsk
Wiktoria Piotrowska Gdańsk
Olwier Piotrkowski Gdańsk
Adrian Kiedrowski
686 Hanna Wieloszewska 01:07:19
Bartłomiej Wieloszewska
179 Jakub Szumański Gdańsk01:07:35
Luiza Szumańska Gdańsk
193 Magdalena Płotka Gdańsk01:08:19
Piotr Płotka Gdańsk
Ewa Płotka Gdańsk
197 Karolina Pakura Gdańsk01:16:39
Szymon Pakura Gdańsk
Maciej Pakura Gdańsk
115 Waldemar Dargacz Niestępowo01:17:04
Katarzyna Jewiarz Gdańsk
Filip Dargacz Niestępowo
Kamil Dargacz Niestępowo
Aleksander Ciarkowski Pręgowo
670 Maja Polak 01:17:04
Jarosław Polak
916 Jan Talarczyk 01:22:00
Anna Talarczyk
Krzysztof Talarczyk
165 Anna Górecka Gdańsk01:23:10
Michał Misiak Gdańsk
Sławina Klimowicz Chmielno
Patrycja Koter Skórcz
Marcin Pietrus Gdańsk
221 Beata Puzio Gdańsk01:25:07
Grzegorz Puzio Gdańsk
123 Krzysztof Wysokiński Gdańsk01:26:44
Szymon Wysokiński Gdańsk
106 Iwona Fot Pruszcz Gdański01:28:18
Bogusława Radgowska
205 Marcin Pałkowski Gdańsk01:29:25
Zuzanna Pałkowska Gdańsk
233 Anna Bakalarska Gdańsk01:30:29
231 Jerzy Łukaszewicz Fijewo01:30:52
184 Agnieszka Bortlisz Gdańsk01:32:04
Tomek Bortlisz Gdańsk
Wiktoria Bortlisz Gdańsk
Gabrysia Bortlisz Gdańsk
104 Michał Mientki Żukowo01:32:35
Mikołaj Mientki Żukowo
130 Natalia Nadrowska Gdańsk01:33:26
Patryk Szlagowski Gdańsk
213 Marta Wit Gdańsk01:44:40
iza Ska Gdańsk
185 Joanna Tkaczyk Gdańsk01:56:35
Maciej Tkaczyk Gdańsk
Wojtek Tkaczyk Gdańsk
Szymon Rybiński Gdańsk
Ksawery Maroska Gdańsk
661 Piotr Wróblewski 02:03:21
Magdalena Wróblewska
Michał Wróblewski
Krzysztof Wróblewski
Jakub Wróblewski
189 Adam Jankowski Gdańsk02:05:32
Franciszek Jankowski Gdańsk
177 Andrzej Połoński Gdańsk02:07:58
Szymon Połoński Gdańsk
192 Alek Stankiewicz Gdańsk02:13:26
Kasia Stankiewicz Gdańsk
Artur Antolak
Maciej Antolak
Marysia Antolak
Karol Antolak
Katarzyna Sandej
220 Arkadiusz Miąskowski Banino02:18:47
Marzena Miąskowska Banino
Nina Miąskowska Banino
208 Grażyna Zieniawa Gdańsk02:19:57
Paulina Zieniawa Gdańsk
Remigiusz Zieniawa Gdańsk
117 Kacper Cyrocki Kolbudy02:40:51
Marzena Fandrejewska Sopot

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
227 Krzysztof Łapuć Gdańsk00:35:42
175 Krzysztof BOROWIEC Gdańsk00:37:53
219 Sebastian Mientki Gołębiewko00:40:20
174 Paweł BOROWIEC Gdańsk00:44:35
132 Jakub Gołąb Gdańsk00:50:10
991 Tadeusz Mientki 00:52:06
214 Leszek Kieler Gdańsk00:56:24
Marta Kieler Gdańsk
641 Adam Lisowski Gdańsk00:57:51
169 Jakub Kaczyński Gdańsk01:04:00
234 Paweł Łapuć Warszawa01:09:23
152 Norbert Cherek Gdańsk01:14:59
672 Jan Kazimierczak BPKBrak PK 4 (51), w zamian podbity PK 13 (46), brak PK12 (52)

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com