18 listopada Gdańsk Osowa

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Westerplatte - 28.10.2018 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
205 Aleksandra Lemańczyk Gdańsk00:27:33
Zuzia Chabowska Gdynia
171 Angelika Marszał Gdańsk00:30:02
146 Rafał Wyrwicki Gdańsk00:40:01
Lucja Wyrwicka Gdańsk
Kazimierz Wyrwicki Gdańsk
172 Jakub Piotrowski Gdańsk00:40:49
Zuzanna Piotrowska Gdańsk
235 Edyta Poniatowska-Zaremba Gdańsk00:41:47
Zuzanna Zaremba Gdańsk
Dariusz Zaremba Gdańsk
Karol Rogala Gdańsk
Maja Rogala Gdańsk
170 Milena Kaczmarska Gdańsk00:44:41
Beata Kaczmarska Gdańsk
Karol Kaczmarski Gdańsk
166 Agnieszka Łabuz Gdańsk00:44:42
Dominik Ciselski Gdańsk
165 Elżbieta Morawska-Stolarek Gdańsk00:44:48
Szczęsny Stolarek Gdańsk
120 Arkadiusz Wąchała Gdańsk00:46:13
Liwia Wąchała Gdańsk
177 Arkadiusz Grucelski Gdańsk00:47:10
Grzegorz Grucelski Gdańsk
Weronika Grucelska Gdańsk
Piotr Grucelski Gdańsk
109 Małgorzata Sobczyk Gdańsk00:48:40
Józefina Sobczyk Gdańsk
106 Iwona Piątek Gdańsk00:48:42
Michał Piątek Gdańsk
Magda Piątek Gdańsk
194 Elżbieta Poźniak Gdańsk00:48:53
Szymon Poźniak Gdańsk
Ida Poźniak Gdańsk
Tymoteusz Poźniak Gdańsk
Gabriela Poźniak Gdańsk
184 Adam Sztenc Gdańsk00:53:06
Agnieszka Sztenc Gdańsk
Jarosław Sztenc Gdańsk
107 Karol Pinkowski Gdańsk00:53:29
229 Krzysztof Szomburg Gdynia00:55:12
Aneta Szomburg Gdynia
Krzysztof Szomburg Gdynia
149 Wiktoria Sasiadek Gdańsk01:01:32
Michał Sasiadek Gdańsk
Grzegorz Sasiadek Gdańsk
680 Aldona Mrowińska Kościerzyna01:04:48
Jan Mrowiński Kościerzyna
Magdalena Mrowińska Kościerzyna
Piotr Mrowiński Kościerzyna
Żaneta Mrowińska Kościerzyna
211 Jola Kampowska Gdańsk01:06:23
Paweł Kielak Gdańsk
Kamil KIELAK Gdańsk
156 Izabela Sokalska Gdańsk01:09:06
Michał Sokalski Gdańsk
Martyna Sokalska Gdańsk
122 Aneta Piotrowska Gdańsk01:09:53
Tomek Piotrowski Gdańsk
169 Ela Lewandowska Gdańsk01:09:54
Krysia Lewandowska Gdańsk
Mariusz Lewandowski Gdańsk
647 Anna Fryc Gdynia01:14:12
Mateusz Fryc Gdynia
Tomasz Fryc Gdynia
Frania Fryc Gdynia
Jagna Fryc Gdynia
Jeremi Fryc Gdynia
116 Vitaliy Kotvytskiy GdańskBPKBrak PK 10(42)
Wiktor Kotvytskiy
Dima Kotvytskiy
128 Maciej Łukiański GdańskBPKBrak PK 5(33)
Szymon Łukiański Gdańsk
Marcin Łukiański Gdańsk
154 Aleksandra Milkowska GdańskBPKNie podbito żadnego PK
Piotr Mikowski Gdańsk
Rafał Milkowski Gdańsk
181 Andrzej Bereźnicki GdańskBPKBrak PK 8(36)
Julia Koralun-Bereźnicka Gdańsk
Anna Bereźnicka Gdańsk
Ewa Bereźnicka Gdańsk
231 Anna Szomburg GdyniaBPKŹle podbity PK 1. Zamiast 38 jest 43
Janek Szomburg Gdynia
Małgorzata Szomburg Gdynia
Stanisław Szomburg Gdynia

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
233 Paulina Dargacz Gdańsk00:27:24
113 Agnieszka Pietkiewicz Gdańsk00:37:56
Bogdan Pietkiewicz Gdańsk
212 Justyna Stefanowska Gdańsk00:38:54
Wojciech ŚWIDERSKI Gdańsk
163 Wojtek Wołyniec Gdańsk00:40:31
Franek Wołyniec Gdańsk
182 Piotr Choma Gdańsk00:42:26
Tymek Siezeieniewski Gdańsk
Bartosz Nieścioruk Gdańsk
228 Dorota Śniegowska Gdańsk00:43:14
Paweł Pepliński Osowo Leśne
Hanna Skórka Gdańsk
Julia Falk Gdańsk
Małgorzata Borysewicz Rekowo Górne
Vanessa Czucha Gdańsk
Joanna Wilkaniec Gdynia
230 Monika Śniegowska Gdańsk00:43:14
Maja Jaeszke Kowale
Amelia Mocarska Kowale
Natalia Kołakowska Gdańsk
Szymon Krajewski Osowo Leśne
220 Jarek Kusyk Gdańsk00:44:27
Marta Kusyk Gdańsk
138 MAGDALENA TUCHUŁKA PRUSZCZ GDAŃSK00:47:43
MAREK TUCHUŁKA PRUSZCZ GDAŃSK
700 Adam Kapuściński 00:49:58
Tymon Kapuściński
999 Stanisław Mrozowski 00:50:11
214 Maria Włodarska-Kowalczuk Gdańsk00:50:57
Wojtek Kowalczuk Gdańsk
702 Michał Mrozowski 00:51:07
Antoni Mrozowski
709 Wioletta Wilczewska 00:55:15
Nadzieja Wilczewska
Miłosz Wilczewski
108 Michał Wachowski Gdańsk00:58:47
Natalia Wachowska Gdańsk
Julia Wachowska Gdańsk
119 Neonila Wąchała Gdańsk00:58:57
Kamil Wąchała Gdańsk
131 Agnieszka PIASECKA Gdańsk01:01:44
Julia PIASECKA Gdańsk
198 Dawid Witkowski Borkowo01:10:43
Agnieszka Witkowska Borkowo
Dominik Witkowski Borkowo
Karolina Witkowska Borkowo
Aneta Kołodziej
Rafał Kołodziej
Klaudia Kołodziej
Julia Kołodziej
162 Elżbieta Syrytczyk Gdańsk01:16:14
Wiktoria Syrytczyk Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
232 Arkadiusz Dargacz Gdańsk00:26:01
114 Dariusz Lemańczyk Gdańsk00:26:07
Witek Lemańczyk Gdańsk
191 Łukasz Nowicki Gdańsk00:34:05
Małgorzata Rodzik Gdańsk
112 Leonard Azarewicz Gdańsk00:36:56
Joanna Jezierska-Azarewicz Gdańsk
Leonard Azarewicz Gdańsk
213 Piotr Cich Gdańsk00:37:21
Patryk Cich Gdańsk
121 Karolina Drożdżał Gdańsk00:38:37
110 Waldemar Jankowski Gdynia00:39:43
176 Elzbieta Beratz Gdańsk00:41:35
Beata Sikora Gdańsk
Małgorzata Sawicz Gdańsk
159 Filip Grala Gdańsk00:43:07
210 Wiktor Jesionek Gdańsk00:43:13
705 Jarosłąw Kabuła Gdańsk00:43:43
206 Maciej Stanczew Gdańsk00:44:37
Joanna Grzonkowska Gdańsk
195 Jan Radomyski Gdańsk00:46:01
Łukasz Radomyski Gdańsk
147 JUSTYNA KULEWSKA Gdańsk00:47:12
ALEKSANDRA BOCHYŃSKA Gdańsk
118 Marta Lyczmańsk Gdańsk00:48:21
Leszek Lyczmański Gdańsk
Lena Lyczmańska Gdańsk
192 Jakub Szumański Gdańsk00:49:17
Dorota Szumańska Gdańsk
Luiza Szumańska Gdańsk
Kamil Szumański Gdańsk
707 Anna Górecka Gdańsk00:49:40
150 Robert Zalewski Gdańsk00:52:06
Anna Zalewska Gdańsk
Agata Zalewska Gdańsk
141 Przemysław Wojciechowski Gdańsk00:54:12
Julia Wojciechowska Gdańsk
699 Przemysław Strzelecki 00:57:09
Iwo Strzelecki
708 Piotr Bałdowski 00:57:10
Karol Flisik
222 Dorota Skierka Gdańsk00:58:19
Jan Chlebowski Gdańsk
Kinga Skierka Gdańsk
Natalia Skierka Gdańsk
185 Natasza Stacewicz Gdańsk01:04:33
Żaneta Stacewicz Gdańsk
Piotr Stacewicz Gdańsk
Anna Chmielecka Gdańsk
207 Tomasz Kubiak Gdańsk01:14:23
Joanna Kubiak Gdańsk
Joel Kubiak Gdańsk
Samuel Szary Gdańsk
Zofia Janik Gdańsk
703 Kinga Brózda Gdańsk01:19:23
Dawid Białas Gdańsk
Zofia Lipnicka Gdańsk
Monika Białas Gdańsk
199 Ewa Szymańska Gdańsk01:20:21
Iwona Zamościńska Gdańsk
Czesława Zamościńska Gdańsk
Agnieszka Szymańska Gdańsk
197 Katarzyna Orzołek Gdańsk01:22:38
Martyna Grycuk Gdańsk
Agata Wychocka Gdańsk
Julia Ossowska Gdańsk

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
226 Krzysztof Borowiec Gdańsk00:24:08
405 Wojciech Suchy Gdańsk00:26:36
426 Adam Lisowski Gdańsk00:31:43
105 Leszek Kieler Gdańsk00:31:44
144 Piotr Wróblewski Gdańsk00:37:37
111 Piotr Kowalewski Sopot00:43:17
395 Bożena Pieczka Gdańsk01:08:03
Tomasz Kawecki Gdańsk

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com