24 czerwca 2018 - Jasień/Kiełpinek

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Gdańsk-Strzyża - 26.05.2018 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
132 Magdalena Liss Gdańsk00:58:32
Łukasz Liss Gdańsk
Wojciech Liss Gdańsk
Stanisław Liss Gdańsk
Hanna Korzeniewska Iława
Jan Korzeniewski Iława
Agnieszka Korzeniewska Iława
124 Anna Dambek Gdańsk01:10:49
Jarosław Dambek Gdańsk
Barbara Dambek Gdańsk
Tomasz Dambek Gdańsk
703 Marta Zawalich 01:13:12
Paweł Zawalich
Ewolia Zawalich
Staś Zawalich
Bartek Zawalich
Mateusz Zawalich
138 Arkadiusz Grucelski Gdańsk01:16:44
Grzegorz Grucelski Gdańsk
Weronika Grucelska Gdańsk
Piotr Grudecki Gdańsk
134 Paweł Falba Gdańsk01:21:34
Borys Falba Gdańsk
143 Anna Lipka Gdańsk01:22:40
Michał Łażewski Gdańsk
136 Kinga Szamotulska Gdańsk01:25:51
Oskar Szamotulski Gdańsk
Tomasz Szamotulski Gdańsk
121 Konrad Zieliński Toruń01:28:43
Hubert Zieliński Toruń
Nikodem Zieliński Toruń
120 Joanna Januszkiewicz Gdańsk01:28:52
Marcin Januszkiewicz Gdańsk
Kinga Januszkiewicz Gdańsk
Tymon Januszkiewicz Gdańsk
118 Patrycja Wysocka Gdańsk01:33:09
Mateusz Gabrynowicz Gdańsk
Cezary Gabrynowicz Gdańsk
110 Michał Oskroba Gdańsk01:33:14
Magdalena Oskroba Gdańsk
Piotr Oskroba Gdańsk
153 Michał Stegner Gdańsk01:34:00
Aleksandra Dziewit Gdańsk
Adam Stegner Gdańsk
150 jakub Nowaczewski Kowale01:44:40
Filip Nowaczewski Kowale
Klara Nowaczewska Kowale
Feliks Nowaczewski Kowale
Katarzyna Nowaczewska Kowale
102 Anna Rogalska-Bućko Gdańsk01:51:38
Dominik Bućko Gdańsk
Łucja Bućko Gdańsk
Karol Bućko Gdańsk
Jacek Bućko Gdańsk
101 Łukasz Sobczyk GdańskBPKzła kolejność PK 3, 4, 5
Martyna Sobczyk Gdańsk
123 Piotr Dominiuk GdańskBPKzła kolejność PK 10, 11
Anna Dominiuk Gdańsk
155 Jacek Bajko GdańskBPKbrak PK 10
Hubert Bajko Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
151 Krzysztof Łapuć Gdańsk00:31:00
116 Piotr Wysokiński Gdynia00:49:15
Wojciech Wysokiński Gdynia
105 Dagmara Bętkowska Gdańsk00:51:24
Karol Bętkowski Gdańsk
156 Kamila Lis Gdańsk00:59:47
133 Katarzyna Gołąbek-Dropiewska Gdańsk01:02:35
Joanna Dropiewska Gdańsk
Zuzanna Dropiewska Gdańsk
Aleksander Dropiewski Gdańsk
111 Natalia Rybak Gdańsk01:13:29
Bartosz Rybak Gdańsk
122 Andrzej Mosiewicz Gdańsk01:15:22
Paweł Mosiewicz Gdańsk
129 Paweł Pszczoliński Gdańsk01:15:36
Wojciech Pszczoliński Gdańsk
115 Krzysztof Szulca Gdańsk01:26:01
Marta Szulca Gdańsk
Agata Szulca Gdańsk
Karolina Szulca Gdańsk
126 Joanna Kaczmarek Gdańsk01:31:12
Leszek Kaczmarek Gdańsk
Wojciech Kaczmarek Gdańsk
Tomasz Kaczmarek Gdańsk
702 Krzysztof Parzyk Gdańsk01:40:40
Marta Parzyk Gdańsk
Filip Parzyk Gdańsk
Izabela Parzyk Gdańsk
135 Luiza Pianka GdańskBPKbrak PK 4, 13-15
Jakub Rek Gdynia

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
145 Joanna Grzonkowska Zbiczno01:22:19
Maciej Stanczew Gdańsk
142 Piotr Arabas Jankowo Gdańskie01:31:40
103 Piotr Kowalewski Sopot01:56:38
119 Agnieszka Studzińska Gdańsk02:10:12
Mariusz Studzinski Gdańsk
Przemysław Studziński Gdańsk
Julia Studzińska Gdańsk
108 Mariusz Młyński Gdańsk02:14:43
104 Marta Kazanowska Gdańsk02:19:39
154 Joanna Jankowska Gdańsk02:26:03
Bożena Pieczka Gdańsk
140 Karolina Kamińska Gdańsk02:56:42
Krzysztof Owczarski Gdańsk
127 Łukasz Nowicki GdańskBPKbrak PK 4, 13
146 Marta Kondraciuk GdyniaBPKbrak PK 12-16
Maria Kondraciuk Gdynia
Ewa Kondraciuk Gdynia

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
130 Krzysztof BOROWIEC Gdańsk00:57:29
144 Marcin Sontowski Gdańsk00:58:07
157 Michał Sadowski Gdańsk01:02:53
117 Jakub Kaczyński Gdańsk01:13:59
137 Dobromir Kabuła Gdańsk01:16:05
149 Jakub Gołąb Gdańsk01:19:35

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com