22 lipca 2018 - Wyspa Sobieszewska

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Gdańsk Jasień - 24.06.2018 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
107 Dariusz Stykuć Gdańsk00:34:00
Ewa Stykuć Gdańsk
148 Masa Huzjak Gdańsk00:49:46
Uros Huzjak Gdańsk
David Huzjak Gdańsk
Mateja Horvat Ljubljana
Bojan Horvat Ljubljana
Ziga Horvat Ljubljna
151 Krzysztof Rychter Gdańsk00:55:57
Kinga Kujawska-Rychter Gdańsk
Marta Rychter Gdańsk
196 Paulina Gralak Gdańsk00:56:18
Jacek Gralak Gdańsk
Alicja Gralak Gdańsk
Piotr Gralak Gdańsk
137 Marcin Jąkalski Gdańsk00:56:31
Martyna Raźniak-Jąkalska Gdańsk
Kajetan Jąkalski Gdańsk
707 Vitaliy Kotvytskiy 00:56:43
Wiktor Kotvytskiy
149 Joanna Maksymiuk Gdańsk00:56:52
Piotr Maksymiuk Gdańsk
Tobiasz Maksymiuk Gdańsk
142 Ewelina Kaczyńska Gdańsk00:59:28
Amelia Kaczyńska Gdańsk
Zosia Kaczyńska Gdańsk
187 Żaklina Wróblewska Gdańsk00:59:35
Maciej Wróblewski Gdańsk
Maksymilian Wróblewski Gdańsk
Patrycja Wróblewska Gdańsk
159 Mirosław Adamski Gdańsk01:00:12
Kinga Adamska Gdańsk
Maja Adamska Gdańsk
Romana Adamska Gdańsk
194 Hanna Pinkowska Gdańsk01:00:27
Karol Pinkowski Gdańsk
179 Jerzy Łukaszewicz Fijewo01:00:47
Alicja Drózda Reda
Katarzyna Drózda Reda
Jakub Drózda Reda
141 Sylwia Dera Gdańsk01:02:07
Piotr Dera Gdańsk
Kalina Dera Gdańsk
715 Łukasz Pionke 01:06:01
Michał Pionke
Anna Pionke
Karolina Pionke
Michalina Pionke
100 Marta Tomczak Gdańsk01:07:24
Tomasz Tomczak Gdańsk
Tymon Tomczak Gdańsk
Tadeusz Tomczak Gdańsk
Teodor Tomczak Gdańsk
158 Magdalena Oskroba Gdańsk01:07:46
Michal Oskroba Gdańsk
Piotr Oskroba Gdańsk
129 Patrycja Wysocka Gdańsk01:07:53
Mateusz Gabrynowicz Gdańsk
Cezary Gabrynowicz Gdańsk
111 Małgorzata Mateja Gdańsk01:08:14
Zofia Mateja Gdańsk
Lena Mateja Gdańsk
Łukasz Mateja Gdańsk
Mateusz Mateja Gdańsk
108 Artur Durka Gdańsk01:08:29
Krzysztof Durka Gdańsk
Katarzyna Durka Gdańsk
Zuzanna Durka Gdańsk
120 Anna Nacewicz Gdańsk01:09:18
Radosław Nacewicz Gdańsk
185 jakub Nowaczewski Kowale01:10:02
Filip Nowaczewski Kowale
Klara Nowaczewska Kowale
Feliks Nowaczewski Kowale
186 Waldemar Lenard Gdańsk01:10:14
Jerzy Lenard Gdańsk
Barbara Lenard
Paweł Lenard Gdańsk
718 Elżbieta Przewłocka 01:11:50
Bartosz Przewłocki
184 Katarzyna Rusin Sopot01:11:55
Malgorzata Rusin Sopot
706 Bartosz Chmielewski 01:12:39
Marcel Chmielewski
Filip Chmielewski
117 Anna Kruk Kowale01:15:47
Milosz Kruk Kowale
Iga Kruk Kowale
116 Izabela Dzwoniarska Gdańsk01:16:43
Zuzanna Dzwoniarska Gdańsk
114 Karolina Krzemińska Gdańsk01:18:20
Adam Krzemiński Gdańsk
Julia Krzemińska Gdańsk
147 Marcin Woźniak Gdańsk01:20:23
Sylwia Antczak-Woźniak Gdańsk
Zosia Woźniak Gdańsk
170 Katarzyna Kołodziejczyk Gdańsk01:25:08
Stanisław Kołodziejczyk Gdańsk
Michał Kwas Gdańsk
Jan Kołodziejczyk Gdańsk
428 Monika Nowińska-Retkowska 01:25:15
Dominik Retkowski
Tymek Retkowski
Mariusz Retkowski
115 Emilia Jarzębińska Gdańsk01:27:27
Robert Jarzębiński Gdańsk
Lena Jarzębińska Gdańsk
Igor Jarzębiński Gdańsk
172 Lidia Piotrowska Gdańsk01:27:29
Jakub Piotrowski Gdańsk
Zuzia Piotrowska Gdańsk
Michał Piotrowski Gdańsk
Maria Haupa
127 Maciej Zych Gdańsk01:34:40
Małgorzata Zych Gdańsk
Ksawery Zych Gdańsk
Kuba Zych Gdańsk
Gabriel Zych Gdańsk
175 Jędrzej Pestka Gdańsk01:45:03
Małgorzata Pestka Gdańsk
Iwona Pestka Gdańsk
193 Hanna Łobodzińska Gdańsk01:46:25
Wiktoria Łobodzińska Gdańsk
Krzysztof Łobodziński Gdańsk
Laura Rzeuska Gdańsk
Alan Rzeuski Gdańsk
716 Małgorzata Olszewska-Łomot 01:47:50
Mateusz Łomot
152 Izabela Sokalska Gdańsk01:50:54
Michał Sokalski Gdańsk
Martyna Sokalska Gdańsk
125 Piotr Tybulewicz GdańskBPKbrak PK 9, 10
Henryk Tybulewicz Gdańsk
160 Olga Kiczorowska GdańskBPKbrak PK 3-11
Aleksander Wojcieszkiewicz Gdańsk
197 Olo Lotterhoff GdańskBPKbrak PK 3-11

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
123 Dagmara Bętkowska Gdańsk01:07:36
Karol Bętkowski Gdańsk
131 Paweł Żak Gdańsk01:21:32
Natalia Żak Gdańsk
Ludwika Żak Gdańsk
173 Miłosz Frycz Kowale01:26:30
Sylwia Frycz Kowale
155 Marta Kondraciuk Gdynia01:34:01
Michalina Bonin Gdynia
122 Magdalena Wal- Żukowska Gdańsk01:34:57
Tomasz Żukowski Gdańsk
Jan Żukowski Gdańsk
130 Ewa Przytuła Gdańsk01:37:45
Robert Przytuła Gdańsk
126 Magdalena Stępnik Gdańsk01:38:20
Robert Stępnik Gdańsk
Maja Stępnik Gdańsk
Monika Tomczak Gdańsk
Artur Tomczak Gdańsk
Oskar Tomczak Gdańsk
161 Jakub Szumański Gdańsk01:42:05
Luiza Szumańska Gdańsk
Dorota Szumańska Gdańsk
Kamil Szumański Gdańsk
198 Bartosz Kucharski Gdańsk01:42:05
Dorota Kucharska Gdańsk
178 Michał Maternik Gdańsk01:49:00
Julianna Wejs-Maternik Gdańsk
Stanisław Maternik Gdańsk
Aleksandra Maternik Gdańsk
Franciszek Maternik Gdańsk
Maja Szymańska Gdańsk
183 Michał Bródka Gdańsk01:56:17
Oliwia Bródka Gdańsk
Lena Bródka Gdańsk
195 Robert Marzec Gdańsk01:56:41
Dorota Marzec Gdańsk
Adam Marzec Gdańsk
Alicja Marzec Gdańsk
714 Michał Rowiński 02:04:59
Borys Rowiński
Ania Rowińska
Magdalena Elimer
145 Artur Cieszyński Gdańsk02:12:19
Ala Cieszyńska Gdańsk
Ania Cieszyńska Gdańsk
Aleksandra Cieszyńska Gdańsk
188 Angelika Marszał Gdańsk02:16:53
135 Agnieszka Łukiańska Gdańsk02:21:27
Maciej Łukiański Gdańsk
Szymon Łukiański Gdańsk
Marcin Łukiański Gdańsk
189 Amadeusz Naworski Gdańsk02:27:02
163 Joanna Tkaczyk Gdańsk02:40:18
Maciej Tkaczyk Gdańsk
Wojtek Tkaczyk Gdańsk
Wojciech Pobłocki Gdańsk
Jaś Połubiński Gdańsk
182 Marcin Pałkowski Gdańsk02:45:43
Zuzanna Pałkowska Gdańsk
164 Beata Glapa-Jursz Gdańsk02:55:30
Celina Jursz Gdańsk
Krzysztof Jursz Gdańsk
101 Maria Sus GdańskBPKbrak PK 5 (podbity PK 49 z innej trasy)
Tomasz Sus Gdańsk
Natalia Sus Gdańsk
Wiktor Sus Gdańsk
112 Tomasz Plit GdańskBPKbrak PK 11, 12, 13, błędnie podbity PK 40
Ala Plit Gdańsk
Karolina Plit Gdańsk
113 Sylwia Klimowicz GdańskBPKbrak PK 5 (podbity PK 49 z innej trasy)
Julia Klimowicz Gdańsk
124 Joanna Piontke GdańskBPKbrak PK 5 (podbity PK 49 z innej trasy)
Krystian Piontke Gdańsk
Kamil Piontke Gdańsk
Artur Piontke Gdańsk
181 Arkadiusz Grucelski GdańskBPKbrak PK 6
Grzegorz Grucelski Gdańsk
Weronika Grucelska Gdańsk
Piotr Grucelski Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
146 Łukasz Nowicki Gdańsk00:59:37
128 Arkadiusz Dargacz Niestępowo01:00:38
177 Daria Kapinos Czarlin01:12:34
Krzysztof Gostomczyk Lipnica
171 Maciej Stanczew Gdańsk01:15:19
Joanna Grzonkowska Gdańsk
134 Iwona Mruk Gdańsk01:18:00
105 Piotr Kowalewski Sopot01:33:34
136 Iga Lewandowska Gdynia01:35:36
Krzysztof Szpunar Gdynia
139 Marta Kazanowska Gdańsk01:36:40
180 Grzegorz Długosz Gdańsk01:53:31
Anna Długosz Gdańsk
Przemysław Długosz Gdańsk
118 Krzysztof Kaczmarek Gdańsk02:11:14
Malwina Kaczmarek Gdańsk
Ariana Werner Gdańsk
Sylwia Kaczmarek Gdańsk
168 Krzysztof Szymański Gdańsk02:32:30
Agnieszka Szymańska Gdańsk
133 Karolina Kamińska Gdańsk02:43:35
Krzysztof Owczarski Gdańsk
138 Przemysław Wojciechowski Gdańsk02:51:13
Agnieszka Wojciechowska Gdańsk
162 Paulina Szal Łęgowo02:55:26
Maksymilian Szal Łęgowo

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
191 Krzysztof BOROWIEC Gdańsk00:53:12
192 Maciej Piotrowicz Gdańsk01:07:29
140 Piotr Kaczyński Gdańsk01:09:07
424 Marek Paruszewski Gdańsk01:11:27
104 Dobromir Kabuła Gdańsk01:15:50
Anna Kabuła Gdańsk
167 Witold Ciesielski Gdańsk01:27:38
427 Maciej Specht 01:30:50
Maksymilian Specht
421 Ziemowit Kabuła 01:38:47
Katarzyna Kabuła
157 Michał Bernecki Gdańsk01:56:45
Wiktoria Bernecka Gdańsk
150 Krzysztof Rychter GdańskBPKbrak PK 11, 14, 15, 16, 20
190 Paweł BOROWIEC GdańskBPKbrak PK 2 i 5

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com