28 października 2018 - Westerplatte

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Gdynia Wielki Kack - 23.09.2018 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
111 Piotr Wysokiński Gdynia00:42:30
Wojciech Wysokiński Gdynia
694 Joanna Olechna 00:52:06
Piotr Olechna
Krzysztof Olechna
Adam Olechna
Michał Olechna
135 Jerzy Łukaszewicz Fijewo01:00:34
Alicja Druzda
Piotr Druzda
Katarzyna Druzda
Jakub Druzda
Krzysztof Druzda
680 Hania Sobańska Gdańsk01:10:07
Adam Sobański
108 Magdalena Wal-Żukowska Gdańsk01:10:19
Tomasz Żukowski Gdańsk
Jan Żukowski Gdańsk
Igor Kocot Gdańsk
699 Wincent Cheron Gdańsk01:11:16
Tony Cheron Gdańsk
695 Milena Wiszniewska 01:20:52
Mikołaj Wiszniewski
Monika Wiszniewska
128 Dorota Laskowska Gdynia01:43:02
Oskar Drozdek Gdynia
Julia Laskowska Gdynia
Elżbieta Brukiewicz Gdynia
721 Malwina Pazda 01:44:19
Julia Smentoch
Żaneta Wojciechowska
Olaf Wojciechowski
Marzena Osetskyy
Pola Osetskyy
Wiktor Osetskyy

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
118 Nina Szymula Gdańsk01:08:50
Mela Szymula Gdańsk
120 Krzysztof Sprzączkowski Gdynia01:14:52
Wojciech Sprzączkowski Gdynia
114 Anna Imielińska Gdańsk01:38:45
Janek Imieliński Gdańsk
Marcin Dejna Gdańsk
Michał Dejna Gdańsk
Franek Dejna Gdańsk
107 Agnieszka PIASECKA Gdańsk02:28:56
Julia PIASECKA Gdańsk
102 Katarzyna Szmygel GdańskBPKBrak PK 9 i PK10
Łukasz Szmygel Gdańsk
Matylda Szmygel Gdańsk
Mateusz Szmygel Gdańsk
122 Bartek Ciesla GdańskBPKZła kolejność PK 5-7-8-6-9
Milena Bellavitanaghe Gdańsk
Sara Bellavithanage Gdańsk
696 Julianna Maternik GdańskBPKBrak PK 9 i PK10
Agnieszka Szydłowska
Aleksandra Szydłowska
Franciszek Szydłowski
697 Joanna Januszkiewicz BPKZła kolejność PK 5-7-8-6-9
Kinga Januszkiewicz
Tymon Januszkiewicz
Marcin Januszkiewicz

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
117 Kajetan Szymula Gdańsk01:09:57
127 Maciej Stanczew Gdańsk01:36:34
Joanna Grzonkowska Gdańsk
116 Łukasz Nowicki Gdańsk01:37:23
131 Iwona Mruk Gdańsk01:39:05
134 Magdalena Płotka Gdańsk01:43:15
110 Przemysław Strzelecki Gdynia02:15:02
Magdalena Strzelecka Gdynia
Mateusz Strzelecki Gdynia
Iwo Strzelecki Gdynia
115 Barbara Gostomczyk-Piotrowska Gdańsk02:44:04
Leszek Piotrowski Gdańsk
Jan Piotrowski Gdańsk
Zofia Piotrowska Gdańsk
103 Iwona Fot Pruszcz Gdański03:08:12
129 Dariusz Trawinski GdyniaBPKBrak PK 6-13
Joanna Trawinska Gdynia
Robert Trawinski Gdynia
Bartosz Trawinski Gdynia
Angelika Marszal Gdańsk
130 SZMYTKOWSKA AGNIESZKA SopotBPKBrak PK 6-14
TEODOR TALBOT Sopot
MICHALINA WIERCZYŃSKA Sopot
PIOTR WIERCZYŃSKI Sopot
138 Daria Kempka GdyniaBPKBrak PK 6-8, 10-13
698 Stanisław Maternik GdańskBPKBrak PK 7-14
Michał Maternik Gdańsk

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
132 Łukasz Radomyski Gdańsk01:07:02
136 Marek Paruszewski Gdańsk01:09:42
104 Leszek Kieler Gdańsk01:22:19
126 Piotr Wójtowicz Strzebielino Osiedle01:29:13
700 Piotr Jóźwiak 02:04:21
106 Marta Kazanowska Gdańsk02:37:19
Piotr Kowalewski Sopot
119 Marek Stawiasz GdańskBPKBrak PK 13-19
Paweł Stawiasz Gdańsk

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com