24 czerwca 2018 - Jasień/Kiełpinek

Lista wyników
Światowy Dzień Orienteringu - Kiełpińskie Doły - 23.05.2018 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
102 DARIUSZ STYKUC Gdańsk00:22:16
Ewa Stykuć Gdańsk
121 Wiktoria Gruca Gdańsk00:25:56
Martyna Nowak Gdańsk
Małgorzata Pawlina Gdańsk
Anna Schewe Gdańsk
Zuzanna Szporko Gdańsk
122 Aleksander Pawłowicz Gdańsk00:27:05
Szymon Malinowski Gdańsk
Jan Moniewski Gdańsk
129 Szymon Gawin Gdańsk00:33:39
Piotr Uszyński Gdańsk
Karol Narel Gdańsk
Igor Celejowski Gdańsk
127 Bartłomiej Tomczyk Gdańsk00:34:10
Zuzanna Dąbkowska Gdańsk
Karolina Kastelik Gdańsk
Franciszek Bołcun Gdańsk
Zuzanna Buczyk Gdańsk
Bartłomiej Kowalczyk Gdańsk
132 Michał Dzieńkowski Gdańsk00:34:46
Miłosz Drossel Gdańsk
Kacper Tyc Gdańsk
Szymon Rola Gdańsk
131 Patryk Gut Gdańsk00:38:39
Jędrek Swinarski Gdańsk
Łukasz Bieńkowski Gdańsk
Piotr Warda Gdańsk
119 Agata Bońkowska Gdańsk00:40:16
Anna Giebułtowska Gdańsk
Lidia Kaczmarek Gdańsk
Patrycja Staśkowiak Gdańsk
Maciej Rapicki Gdańsk
130 Matylda Grządka Gdańsk00:41:37
Iga Wąsak Gdańsk
Zofia Chylińska Gdańsk
Julia Trojanowska Gdańsk
Oktawia Sawicka Gdańsk
138 Karol Berdys Gdańsk00:42:40
Damian Sidorkiewicz Gdańsk
124 Bartłomej Marszałek Gdańsk00:44:08
Karol Jankowski Gdańsk
Damian Serkowski Gdańsk
Bartosz Symonowicz Gdańsk
Sebastian Wadowski Gdańsk
117 Maja Baranowska Gdańsk00:45:22
Julia Fijałkowska Gdańsk
Jagoda Rink Gdańsk
Julia Stopieńska Gdańsk
Remigiusz Komorek Gdańsk
111 Marcin Tomaszewski Gdańsk00:48:09
Alicja Tomaszewska Gdańsk
Agata Cirkowska Gdańsk
Jan Kacprzak Gdańsk
Piotr Szymański Gdańsk
125 Zofia Pietrucha Gdańsk00:48:28
Nadia Kaczyńska Gdańsk
Katarzyna Samotyha Gdańsk
Emma Knorr Gdańsk
123 Zuzanna Chylińska Gdańsk00:53:30
Adrianna Bagnowska Gdańsk
Milena Boniewska Gdańsk
Honorata Gajewska Gdańsk
108 Aneta Czuraj Gdańsk00:53:46
Venice Jaworska Gdańsk
Julia Berke Gdańsk
Joanna Wojewoda Gdańsk
Iwona Stasiewska Gdańsk
109 Artur Mętkowski Gdańsk00:56:29
Adam Mętkowski Gdańsk
Wiktor Bednarczuk Gdańsk
Cezary Jakubowski Gdańsk
Wiktor Czabajski Gdańsk
100 Iwona Fot Pruszcz Gdański00:58:27
Agnieszka Fot- Gościńska Pruszcz Gdański
120 Olaf Czarniecki Gdańsk01:02:41
Michał Kotłowski Gdańsk
Jan Łukawski Gdańsk
107 Martyna Tarnowska Gdańsk01:03:01
Mateusz Głowacki Gdańsk
Igor Łogin Gdańsk
Oskar Połubok Gdańsk
Michał Kołyszko Gdańsk
126 Daria Wilczek GdańskBPKBrak PK 6-7
Natasza Wróńska Gdańsk
Zuzanna Wolska Gdańsk
128 Stanisław Kłodawski GdańskBPKBłędny kod PK 3 (42 zamiast 45), brak PK6-7
Alicja Neumann Gdańsk
Laura Neumann Gdańsk
Jakub Taranowicz Gdańsk
Julia Śpiewak Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
110 Kajetan Szymula Gdańsk01:19:23
Adam Świstulski Gdańsk
Kacper Smoliński Gdańsk
Marcin Wawryn Gdańsk
118 Artur Markowski Gdańsk02:25:10
Leon Stachowski Gdańsk
Paweł Wasik Gdańsk
Alexander Biene Gdańsk
Maksym Ledziński Gdańsk
Michał Asare Gdańsk
116 Natalia Rogosz Gdańsk02:30:14
Ewelina Gotowiec Gdańsk
Zuzanna Kurowska Gdańsk
Zuzanna Ciecielag Gdańsk
Hanna Orłowska Gdańsk
134 Jerzy Łukaszewicz Fijewo02:44:48
Igor Zabłotny Mortęgi
Oliwier Opałka Gdańsk
135 Andrzej Szymański Fijewo02:45:32
Kacper Rogożyński Tuszewo
136 Agata Kolasa Lubawa02:47:29
Zuzanna Samoszuk Iława
Wiktoria Wejnarska Tuszewo
Zuzia Wojtowicz Gdańsk
105 Krzysztof Wysokiński GdańskBPKBrak PK 11 (32)
106 Dariusz Lemańczyk GdańskBPKBrak PK 11 (32)
Witek Lemańczyk Gdańsk
112 Jarosław Potocki GdańskBPKBrak PK 5-7, 10-13
114 Szymon Brzozowski GdańskBPKBrak PK 11-12
Mateusz Galiński Gdańsk
Nadia Szyc Gdańsk
115 Kacper Materek GdańskBPKzła kolejność, brak punktów
Mateusz Porębski Gdańsk
Miłosz Bakiera Gdańsk
Mateusz Szycik Gdańsk
Jan Bajerski Gdańsk
133 Kajetan Dudzik WłodawaBPKBrak PK 2-8, 10-12
Karol Abramski Gdańsk
Fabian Świątek Gdańsk
Krzysztof Szarowski Gdańsk

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com