19 sierpnia 2018 - Stogi Plaża

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Gdańsk Wyspa Sobieszewska 22.07.2018 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
107 Jarosław Kowalski Gdańsk00:48:48
Katarzyna Kowalska Gdańsk
Krystian Kowalski Gdańsk
208 Agata Kozińska Gdańsk00:49:35
Michał Koziński Gdańsk
Oskar Koziński Gdańsk
672 Mikołaj Wiszniewski 00:50:19
Milena Wiszniewska
Monika Wiszniewska
Michał Wiszniewski
110 Wojciech Przytuła Gdańsk00:50:31
Wojtuś Przytuła Gdańsk
130 Justyna Kulaszewicz-Bojarska Gdańsk00:52:41
Kacper Bojarski Gdańsk
Borys Bojarski Gdańsk
Leon Bojarski Gdańsk
134 Elżbieta Baginska Gdańsk00:57:38
Jan Baginski Gdańsk
Franciszek Baginski Gdańsk
Krzysztof Baginski Gdańsk
147 Edyta Oryńczak Gdańsk00:57:46
Wiktoria Oryńczak Gdańsk
333 Paweł Różycki 00:58:44
oanna Różycka
Stanisław Różycki
102 Monika Kruminia-Łozowska Gdańsk00:59:44
Michał Kruminia-Łozowski Gdańsk
Zofia Kruminia-Łozowska Gdańsk
Jan Kruminia-Łozowski Gdańsk
173 Mirosław Adamski Gdańsk01:00:04
Maja Adamska Gdańsk
Romana Adamska Gdańsk
159 Leszek Sobiecki Gdańsk01:01:12
Zosia Sobiecka Gdańsk
Torsten Gothwald
Sonia Gothwald
Brygida Gothwald
123 Rafał Lipiński Gdańsk01:02:14
Jan Lipiński Gdańsk
416 Franciszek Szeląg 01:03:32
Zofia Szeląg
Piotr Szeląg
155 Iza Dawidowicz Bogatka01:04:02
Tomasz Dawidowicz Bogatka
Kamil Dawidowicz Bogatka
Jakub Dawidowicz Bogatka
Nikodem Grdeń Kowale
141 Magdalena Palacz Pruszcz Gdański01:07:11
Marcin Palacz Pruszcz Gdański
200 Marta Rzepa Wejherowo 01:07:28
Dariusz Rzepa Wejherowo
Tomasz Rzepa Wejherowo
Jan Rzepa Wejherowo
Mariola Szwinka Wejherowo
Paweł Szwinka Wejherowo
423 Aleksandra Markiewicz 01:07:41
Krystian ???
Hanna ???
125 Jacek Kukiełło Cedry Małe01:08:00
Aleksandra Kukiełło Cedry Małe
Paweł Kukiełło Cedry Małe
Szymon Kukiełło Cedry Małe
420 Karolina Klein 01:11:48
Oliwia Klein
Bartłomiej Klein
Dominik Klein
Ignacy Klein
425 Tomasz Masłowski 01:12:53
Joanna Masłowska
Wojciech Masłowski
Krzysztof Masłowski
109 Mariusz Grochowski Szumleś Królewski01:13:06
Katarzyna Elwart Szumleś Królewski
Igor Grochowski Szumleś Królewski
Liliana Grochowska Szumleś Królewski
175 Alicja Masztaler Gdańsk01:14:34
Olka Falba Gdańsk
Maciej Falba Gdańsk
Borys Falba Gdańsk
666 Klara Nowaczewska 01:15:27
Filip Nowaczewski
Jakub Nowaczewski
Katarzyna Nowaczewska
Feliks Nowaczewski
203 Patryk Pilarski Gdynia01:18:47
Rafał Pilarski Gdynia
Roksana Pilarska Gdynia
Agnieszka Marchlewska Gdańsk
112 Anna Pawluć Gdańsk01:21:09
Tomasz Pawluć Gdańsk
Jan Pawluć Gdańsk
115 Maja Długołęcka-Bolda Borkowo01:21:23
Marcin Bolda Borkowo
Martynka Bolda Borkowo
Piotr Bolda Borkowo
417 Paweł Szustakowski 01:21:39
Elżbietta Szustakowska
Karol Szustakowski
111 Karolina Krzemińska Gdańsk01:22:20
Adam Krzemiński Gdańsk
Julia Krzemińska Gdańsk
419 Marysia Krupa 01:26:08
Agnieszka Pomaska
Maciej Krupa
113 Tomasz Boiński Borkowo01:27:17
Szymon Boiński Borkowo
Alicja Boińska Borkowo
186 Tomasz Grzegorzewski Gdańsk01:28:18
Joanna Grzegorzewski Gdańsk
Emilia Grzegorzewska Gdańsk
Teodor Grzegorzewski Gdańsk
150 Piotr Granitowski Gdańsk01:29:30
Danuta Kłopotowska-Granitowska Gdańsk
153 Katarzyna Wilk Gdańsk01:30:54
Kaja Wilk Gdańsk
Benjamin Wilk Gdańsk
Tomasz Wilk Gdańsk
199 Dominik Bućko Gdańsk01:32:16
Anna Maria Rogalska-Bućko Gdańsk
Łucja Bućko Gdańsk
Karol Bućko Gdańsk
Jacek Bućko Gdańsk
422 Wojciech Kuk 01:35:16
Piotr Kuk
138 Barbara Piwowarczyk Gdańsk01:39:32
Jerzy Staszczak Gdańsk
Pola Staszczak Gdańsk
Maja Staszczak Gdańsk
643 Alicja Paterkiewicz 02:00:06
Olgq Paterkiewicz
Bogumiła Paterkiewicz
Jacek Paterkiewicz
172 Magdalena Drapella Gdańsk02:01:38
Klara Drapella Gdańsk
180 Ania Drapella Gdańsk02:10:54
Łukasz Drapella Gdańsk
Marysia Drapella Gdańsk
114 Monika Nowińska GdańskBPKBrak PK9, 10 i mety
Dominik Retkowski Gdańsk
Tymek Retkowski Gdańsk
Mariusz Retkowski Gdańsk
137 Masa Huzjak GdańskBPKZła kolejność PK9 -->PK8
Uros Huzjak Gdańsk
David Huzjak Gdańsk
Zvone Huzjak Ljubljana
152 Karolina Nowakowska GdańskBPKZła kolejność PK9 -->PK8
Maja Nowakowska Gdańsk
Lilianna Nowakowska Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
179 Bolek Drapella Gdańsk00:51:19
Wojtek Drapella Gdańsk
Piotr Drapella Gdańsk
157 Kamila Lis Gdańsk01:01:20
211 Paweł Mosiewicz Gdańsk01:03:03
Andrzej Mosiewicz Gdańsk
Dorota Mosiewicz
174 Tomasz Drapella Vanersborg01:07:41
Barbara Drapella Vanersborg
Hubert Drapella Vanersborg
Zofia Krupa
183 Agnieszka BOROWIEC Gdańsk01:07:52
193 Olga Smyk Gdańsk01:11:47
Lidka Prusiewicz Gdańsk
Piotr Prusiewicz Gdańsk
177 Krzysztof Wysokiński Gdańsk01:15:35
Szymon Wysokiński Gdańsk
105 Michał Treska Gdańsk01:18:36
Monika Treska Gdańsk
Małgorzata Treska Gdańsk
Maja Treska Gdańsk
133 Roman Gaca Gdynia01:24:18
Adam Gaca Gdynia
190 Piotr Sitowski Gdańsk01:24:23
Maja Sitowska Gdańsk
161 Arkadiusz Schmidtke Gdańsk01:24:24
Nikola Schmidtke Gdańsk
Hanna Schmidtke Gdańsk
718 Łukasz Maciejewski 01:26:02
Igor Maciejewski
Joanna Karmańska
204 Piotr Galic Gdańsk01:30:33
Anna Galic Gdańsk
Mateusz Galic Gdańsk
Lena Galic Gdańsk
136 Monika Piepiórka Gdańsk01:32:35
Janusz Piepiórka Gdańsk
Karolina Piepiórka Gdańsk
Natalia Piepiórka Gdańsk
430 Anna Seroczyńska 01:38:22
Agata Seroczyńska
Kajetan Seroczyński
426 Julianna Maternik 01:43:40
Michał Maternik
Franciszek Maternik
171 Robert Szymański Pruszcz Gdański01:44:24
Weronika Szymańska Pruszcz Gdański
Wit Szymański Pruszcz Gdański
189 Patrycja Wolicka-Wolszleger Gdańsk01:45:42
Jerzy Wolicki-Wolszleger Gdańsk
Jerzy Wolicki-Wolszleger Gdańsk
Jagoda Wolicka-Wolszleger Gdańsk
127 Agnieszka Bortlisz Gdańsk01:45:46
Tomek Bortlisz Gdańsk
Wiktoria Bortlisz Gdańsk
Gabrysia Bortlisz Gdańsk
139 Anna Imielińska Gdańsk01:46:55
Jaś Imieliński Gdańsk
Marcin Dejna Gdańsk
140 Piotr Lewandowski Gdańsk01:47:01
Marek Lewandowski Gdańsk
Joanna Lewandowska Gdańsk
158 Maciej Łukiański Gdańsk01:55:08
Szymon Łukiański Gdańsk
Marcin Łukiański Gdańsk
144 Marta Kondraciuk Gdynia01:58:13
Anna Leja Szwajcaria
Szymon Leja Szwajcaria
163 Ewa Rewaj Starogard Gd.02:08:54
Michał Granditzki Starogard Gd.
Franek Granditzki Starogard Gd.
Szymon Granditzki Starogard Gd.
428 Cezary Bartnik 02:10:48
Jagoda Bartnik
Tymon Bartnik
Anna Mrzygłud
119 Magdalena Marczuk Olsztyn02:59:58
Marcin Marczuk Olsztyn
Amelia Marczuk Olsztyn
122 Amelia Szymankiewicz GdańskBPKZła kolejność PK3-->PK6-->PK5-->PK4-->PK7-->PK9. Brak PK8
Michelle Laska Gdańsk
Jarosław Siwiński Gdańsk
Martyna Kurczewska Gdańsk
160 Renata Chylińska GdańskBPKBrak PK8-12
Paulina Chylińska Gdańsk
166 Paulina Dargacz NiestępowoBPKBrak PK8
196 Karolina Jedrusiak Mikolajki PomorskieBPKBrak PK8, 10, 11, 12
Waldemar Jedrusiak Mikolajki Pomorskie
Natalia Jedrusiak Mikolajki Pomorskie
Antonina Jedrusiak Mikolajki Pomorskie
197 Joanna Pudelko Mikolajki PomorskieBPKBrak PK8, 10, 11, 12
Mieczyslaw Pudelko Mikolajki Pomorskie
Michalina Pudelko Mikolajki Pomorskie

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
151 Łukasz Nowicki Gdańsk00:59:44
165 Arkadiusz Dargacz Niestępowo01:09:01
169 Maciej Stanczew Gdańsk01:19:34
Joanna Grzonkowska Gdańsk
106 Piotr Kowalewski Sopot01:21:01
101 Marta Kazanowska Gdańsk01:23:48
213 Dariusz Szyca Gdańsk01:24:02
Aleksandra Szyca Gdańsk
Barbara Szyca Gdańsk
Elżbieta Szyca Gdańsk
429 Wojciech Rolczyński 01:27:42
131 Michał Kwas Gdańsk01:32:46
124 Bartosz Kozikowski Gdańsk01:32:56
Paulina Kozikowska Gdańsk
212 Szymon Scharmach Gdańsk01:37:50
Alicja Chmielewska-Scharmach Gdańsk
Jakub Piwowarski Gdańsk
Katarzyna Piwowarska Gdańsk
178 Krzysztof Szymański Gdańsk02:09:28
Ewa Szymańska Gdańsk
Agnieszka Szymańska Gdańsk
143 Anna Górecka Gdańsk02:11:45
Michał Misiak Gdańsk
Marcin Pietrus Gdańsk
Marcin Ososinski Radomsko
Maya Ososinska Radomsko
Sławina Klimowicz Chmielno
116 Paulina Iwaszko Pruszcz gdański02:20:08
Monika Krzyżanowska Pruszcz gdański
Orland Krzyżanowski Pruszcz gdański
117 Joanna Matuk Kazimierz02:33:37
Dawid Matuk Kazimierz
424 Justyna Nowak 02:54:38
Grzegorz Słaby
181 Natalia Szymańska Borkowo02:54:53
Michał Szymański Borkowo
Agnieszka Szymańska Borkowo
Mariusz Szymański Borkowo
Tomasz Szymański Gdańsk
444 Grzegorz Grabowski BPKBrak PK6-12
Marcin Brucki
207 Paweł Łapuć WarszawaBPKBrak PK12
Karolina Gutkowska Warszawa

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
167 Maja Morawska Gdańsk00:42:59
209 Sebastian Mientki Gołębiewko00:44:47
194 Krzysztof Łapuć Gdańsk00:45:17
185 Krzysztof BOROWIEC Gdańsk00:46:28
168 Zuzanna Morawska Gdańsk00:47:51
120 Piotr Kaczyński Gdańsk00:50:12
210 Tadeusz Mientki Gołębiewko00:55:55
156 Michał Sadowski Gdańsk01:01:56
192 Paweł Pruszkowski Gdańsk01:05:56
135 Tomasz Rybczyński Gdańsk01:11:16
108 Leszek Kieler Gdańsk01:20:49
414 Artur Przystarz 01:32:54
214 Tomasz Długosz Gdańsk01:34:57
170 Marcin Wojsa Gdańsk01:59:27

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com