Terminy na 2019 wkrótce !!!

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Gdańsk Osowa - 18.11.2018 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
268 Antoni Marszałek Gdańsk00:38:00
Zofia Marszałek Gdańsk
Justyna Marszałek Gdańsk
Dominik Marszałek Gdańsk
147 Krzysztof Bieliński Gdańsk00:39:00
Szymon Bieliński Gdańsk
Wojciech Bieliński Gdańsk
259 Anna Kabuła Gdańsk00:40:32
Jaromir Kabuła Gdańsk
Jarosław Kabuła Gdańsk
107 Angelika Marszał Gdańsk00:41:00
230 Dariusz Zieliński Gdańsk00:44:00
Agnieszka Zielińska Gdańsk
Blanka Zielińska Gdańsk
Katarzyna Zielińska Gdańsk
Janina Zielińska Gdańsk
256 Helena Kaczyńska Gdańsk00:45:00
Jakub Kaczyński Gdańsk
Jan Kaczyński Gdańsk
199 Aleksandra Przystawko-Łuczkiw Banino00:45:00
Jakub Przystawko Banino
210 Dorota Radziusz Gdańsk00:46:00
Karol Radziusz Gdańsk
Remigiusz Radziusz Gdańsk
176 Anna Szomburg Gdynia00:50:33
Jan Szomburg Gdynia
Małgorzata Szomburg Gdynia
Stanisław Szomburg Gdynia
140 Alicja Niepomnik Gdańsk00:51:00
Antonia Niepomnik Gdańsk
126 Maria Abramik Gdańsk00:53:00
Stanisław Abramik Gdańsk
Anna Abramik Gdańsk
Maksymilian Abramik Gdańsk
250 Marcin Michałejko Gdańsk00:54:00
Anna Brzezińska-Michałejko Gdańsk
Urszula Michałejko Gdańsk
Aleksander Michałejko Gdańsk
708 Bogumił Jursz Gdańsk00:54:06
Ryszard Jursz Gdańsk
149 Patrycja Jerzyło Gdańsk00:56:00
Radosław Jerzyło Gdańsk
Bernard Jerzyło Gdańsk
Bianka Jerzyło Gdańsk
156 Kamila Kałędkiewicz Gdańsk01:00:00
Łukasz Kałędkiewicz Gdańsk
Jędrek Kałędkiewicz Gdańsk
Jasiek Kałędkiewicz Gdańsk
215 Dorota Międlarz Gdańsk01:04:00
Marcin Międlarz Gdańsk
Konrad Międlarz Gdańsk
Hubert Międlarz Gdańsk
Zofia Międlarz Gdańsk
211 Łukasz Kasperski Gdańsk01:05:00
Tymoteusz Kasperski Gdańsk
105 Elżbieta Morawska-Stolarek Gdańsk01:08:00
Szczęsny Stolarek Gdańsk
150 Grażyna Brzuś Gdańsk01:08:00
Marta Brzuś Gdańsk
Patrycja Kakareko Gdańsk
168 Marta Kochańska Gdańsk01:10:15
Tadeusz Kołaszewski Zielona Góra
Maria Kołaszewska Gdańsk
Stanisław Kołaszewski Gdańsk
198 Michał Przybylski Gdańsk01:10:46
Oliwia Przybylska Gdańsk
Wiktoria Przybylska Gdańsk
Alicja Przybylska Gdańsk
194 Marzena Licbarska Gdańsk01:11:32
Leszek Licbarski Gdańsk
Magda Licbarska Gdańsk
270 Witek Muszynski Gdańsk01:13:00
Anna Muszynska Gdańsk
144 Grzegorz Siniuk Gdańsk01:13:00
Tomasz Siniuk Gdańsk
Mikołaj Siniuk Gdańsk
165 Cezary Majkowski Gdańsk01:13:00
Małgorzata Majkowska Gdańsk
Ksawery Majkowski Gdańsk
207 Michał Mindykowski Gdańsk01:13:00
Magdalena Mindykowska Gdańsk
Nina Mindykowska Gdańsk
235 Donata Wieczorek Gdańsk01:13:00
Maciej Wieczorek Gdańsk
Oliwia Wieczorek Gdańsk
Filip Wieczorek Gdańsk
265 Joanna Stefaniak Sopot01:14:40
Lucia Stefaniak Sopot
Oskar Stefaniak Sopot
190 Aneta Szomburg Gdynia01:16:00
Krzysztof Jakub Szomburg Gdynia
Krzysztof Szomburg Gdynia
222 Aleksander Szkaradkiewicz Gdynia01:16:00
Amelia Niewińska Gdynia
Aneta Niewińska Gdynia
Adam Niewiński Gdynia
274 Piotr Posiadała Gdańsk01:17:00
Antoni Posiadała Gdańsk
Aleksandra Posiadała Gdańsk
Hanna Posiadała Gdańsk
Tatiana Mróz Gdańsk
Cecylia Mróz Gdańsk
Ignacy Mróz Gdańsk
Michał Dobkowski Gdańsk
Michał Jeleński Gdynia
Monika Jeleńska Gdynia
Ksawery Jeleński Gdynia
Mikołaj Jeleński Gdynia
229 Aleksandra Biedrzycka Gdańsk01:17:00
Krzysztof Biedrzycki Gdańsk
Kacper Biedrzycki Gdańsk
Kasia Biedrzycka Gdańsk
182 Marta Janiak Gdańsk01:18:00
Iga Janiak Gdańsk
Dariusz Janiak Gdańsk
Kaja Janiak Gdańsk
267 Justyna Knapp Tężycka Gdańsk01:19:00
Michał Tężycki Gdańsk
Stanisław Tężycki Gdańsk
131 Alina Żmuda gdynia01:19:00
piotr Żmuda gdynia
oliwia Żmuda gdynia
jakub Żmuda gdynia
132 Monika Makasewicz sopot01:19:00
Jan Dzieciniak sopot
133 Andrzej Stępień Gdańsk01:19:00
Joanna Stępień Gdańsk
Igor Stępień Gdańsk
Wiktor Stępień Gdańsk
166 Mariusz Miernik Gdańsk01:19:00
Kinga Miernik Gdańsk
Joanna Miernik Gdańsk
124 Leonard Osadowski Gdańsk01:19:31
Przemysław Osadowski Gdańsk
Tomasz Jaroszewicz Malbork
Borys Jaroszewicz Malbork
152 Anna Kuczkowska-Rozbicka Gdynia01:27:00
Mariusz Rozbicki Gdynis
Iwo Rozbicki Gdynia
Anna Sobiborowicz Gdańsk
Przemysław Sobiborowicz Gdańsk
179 Jarosław Jatczak Gdańsk01:28:00
Agata Jatczak Gdańsk
Paweł Jatczak Gdańsk
Zuzia Rozbicka Gdańsk
237 Aleksandra Milkowska Gdańsk01:29:00
Maja Jakubowska Gdańsk
261 Wiktor Bachnik Gdańsk01:32:00
Antoni Bachnik Gdańsk
208 Konstanty Kreja Jankowo Gdańskie01:32:00
Krzysztof Kreja Jankowo Gdańskie
Joanna Kreja Jankowo Gdańskie
220 Aurora Klima Gdańsk01:33:00
Larysa Klima Gdańsk
Paweł Klima Gdańsk
246 Magdalena Perzyńska-Dąbrowna Gdańsk01:38:00
Sonia Dąbrowna Gdańsk
145 Martyna Sokalska Gdańsk01:47:00
Michał Sokalski Gdańsk
Izabela Sokalska Gdańsk
188 Andrzej Bereźnicki GdańskBPKbrak PK4 i PK8
Anna Bereźnicka Gdańsk
Ewa Bereźnicka Gdańsk
Magda Nowak Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
136 Dariusz Lemańczyk Gdańsk00:35:13
Witek Lemańczyk Gdańsk
130 Bartłomiej Neyman Sopot00:45:06
Zuzanna Neyman Sopot
Maciej Neyman Sopot
167 Andrzej Mosiewicz Gdańsk00:51:03
Paweł Mosiewicz Gdańsk
Dorota Mosiewicz Gdańsk
153 Andrzej Wąsik Borkowo00:57:55
Radek Wąsik Borkowo
173 Sylwia Łukaszewicz Gdańsk01:00:45
Julian Łukaszewicz Gdańsk
Beniamin Łukaszewicz Gdańsk
Jacek Portee
Piotr Litwin
Agnieszka Depczyńska
Nikola Depczyńska
191 Krzysztof Grzela Gdańsk01:01:16
209 Artur Boberski Gdańsk01:03:32
Karolina Boberska Gdańsk
Jakub Boberski Gdańsk
Bartłomiej Boberski Gdańsk
Tomasz Boberski Gdańsk
148 Piotr Kowalczuk Gdańsk01:05:50
Wojtek Kowalczuk Gdańsk
262 Stanisław Kabuła Gdańsk01:06:05
119 Krzysztof Kaczmarek Gdańsk01:06:05
Sylwia Kaczmarek Gdańsk
Malwina Kaczmarek Gdańsk
Ida Wojnarowska
251 Anna Skierczyńska Gdańsk01:09:29
Piotr Skierczyński Gdańsk
Paweł Skierczyński Gdańsk
206 Jarosław Kizło Gdańsk01:09:34
Martyna Kizło Gdańsk
Amelia Charkiewicz Gdańsk
701 Jarosław Kowalski Gdańsk01:10:11
Katarzyna Kowalska Gdańsk
Krystian Kowalski Gdańsk
221 Ewelina Czapowiecka-Kawala Gdańsk01:13:26
Tomasz Kawala Gdańsk
Wojtek Kawala Gdańsk
Filip Kawala Gdańsk
110 Adam Sztenc Gdańsk01:14:03
Agnieszka Sztenc Gdańsk
Jarosław Sztenc Gdańsk
Katarzyna Sztenc
Ala Sztenc
271 Jakub Muszynski Gdańsk01:15:26
Agata Muszynska Gdańsk
Wojtek Muszynski Gdańsk
697 Konrad Mońko Gdynia01:18:15
712 Adrian Pokorski Gdańsk01:18:16
Dominika Bednarz Gdańsk
Julian Bednarz Gdańsk
Jakub Bednarz Gdańsk
163 Filip Steckiewicz Borkowo01:19:19
Konrad Steckiewicz Borkowo
Natalia Steckewicz Borkowo
164 Jerzy Andrulewicz Gdańsk01:19:24
Bartosz Andrulewicz Gdańsk
714 Tomasz Rogowski Gdańsk01:19:26
Agata Rogowska Gdańsk
Joanna Piotrowicz Gdańsk
Maciej Piotrowicz Gdańsk
Zofia Piotrowicz Gdańsk
Hanna Piotrowicz Gdańsk
108 Elżbieta Poźniak Gdańsk01:19:32
Szymon Poźniak Gdańsk
Tymoteusz Poźniak Gdańsk
Gabriela Poźniak Gdańsk
127 Joanna Tkaczyk Gdańsk01:23:31
Maciej Tkaczyk Gdańsk
Wojtek Tkaczyk Gdańsk
234 Michał Kulczyński Gdańsk01:26:33
Filip Kulczyński Gdańsk
151 Arkadiusz Schmidtke Gdańsk01:26:36
Nikola Schmidtke Gdańsk
Hanna Schmidtke Gdańsk
226 Mikołaj Delewski Gdańsk01:26:43
Mateusz Delewski Gdańsk
Miłosz Delewski Gdańsk
Joanna Delewska Gdańsk
Julia Delewska Gdańsk
175 Michał Wachowski Gdańsk01:27:26
Kinga Wachowska Gdańsk
Natalia Wachowska Gdańsk
Julia Wachowska Gdańsk
Maksymilian Wachowski Gdańsk
654 Mateusz Gajewski Gdańsk01:27:51
Joanna Teleżyńska-Gajewska Gdańsk
203 Jakub Szumański Gdańsk01:28:11
Luiza Szumańska Gdańsk
Kamil Szumański Gdańsk
Dorota Szumańska Gdańsk
187 Zuzanna Heczko Gdańsk01:29:53
Julia Gwizdała Gdańsk
172 Marta Damps Chwaszczyno01:30:08
Wojciech Damps Chwaszczyno
Emilia Damps Chwaszczyno
Krzysztof Damps Chwaszczyno
181 Marta Jabłońska Gdańsk01:30:47
Łukasz Bartusik Gdańsk
Wojciech Bartusik
Anna Bar
254 małgorzata flaszynska Gdańsk01:33:39
matesz flaszynski Gdańsk
Mateusz Faszyński
218 Janina Kuźmińska Gdańsk01:34:16
Antonina Kuźmińska Gdańsk
Małgorzata Kuźmińska Gdańsk
Piotr Kuźmiński Gdańsk
245 Adam Socha Gdańsk01:34:56
Elżbieta Socha Gdańsk
Aleksandra Socha Gdańsk
Jakub Socha Gdańsk
158 Katarzyna Kowalczyk Gdańsk01:36:07
Hanna Kowalczyk Gdańsk
Piotr Kowalczyk Gdańsk
193 Hanna Grochowska Gdańsk01:36:33
Łukasz Grochowski Gdańsk
Michał Grochowski Gdańsk
186 Magda Kusyk Gdańsk01:36:58
Maciej Kusyk Gdańsk
686 Zosia Sobiecka Gdańsk01:38:24
Ania Sobiecka Gdańsk
Halina Sobiecka Gdańsk
Leszek Sobiecki Gdańsk
Lila Pietnium Gdańsk
196 Dawid Witkowski Borkowo01:40:41
Dominik Witkowski Borkowo
Karolina Witkowska Borkowo
162 Piotruś Lewandowski Gdańsk01:41:59
Joanna Lewandowska Gdańsk
Marek Lewandowski Gdańsk
169 Aneta Kołodziej Gdynia01:43:21
Rafał Kołodziej GDYNIA
Klaudia Kołodziej Gdynia
Julia Kołodziej Gdynia
125 Agnieszka PIASECKA Gdańsk01:50:22
Julia PIASECKA Gdańsk
Sylwia Ćwiek-Górska Gdańsk
Nina Górska Gdańsk
204 Joanna Kuster GdańskBPKbrak potwierdzeń
Oliwia Kuster Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
255 Arkadiusz Dargacz Gdańsk00:42:52
128 Piotr Arabas Jankowo Gdańskie00:48:14
Marek Jankowski Gdańsk
227 Łukasz Nowicki Gdańsk00:51:13
272 Marek Wrona Pruszcz Gdański 00:55:29
141 Maciej Niepomnik Gdańsk01:05:40
656 Małgorzata Zduńczyk 01:06:04
157 Paulina Kozikowska Gdańsk01:09:54
Bartosz Kozikowski Gdańsk
142 Hubert Niepomnik Gdańsk01:11:19
170 Iwona Maciag-Wójtowicz Strzebielino Osiedle01:15:48
232 Maciej Stanczew Gdańsk01:16:08
Joanna Grzonkowska Gdańsk
185 Iwona Mruk Gdańsk01:20:17
413 Jakub Piwowarski 01:21:02
Katarzyna Piwowarska
113 Justyna Piskorz Gdańsk01:21:21
Grzegorz Kanawka Gdańsk
228 Adam Mruk Gdańsk01:22:09
273 Magdalena Płatonow Gdańsk01:22:25
Michał Płatonow Gdańsk
704 Małgorzata Grzelak 01:27:18
216 Franek Wołyniec Gdańsk01:27:58
Lilka Wołyniec Gdańsk
Wojtek Wołyniec Gdańsk
160 Paulina Radwańska Gdańsk01:33:39
101 Marek Pełszyński Gdańsk01:34:41
Alicja Pełszyńska Gdańsk
Zosia Pełszyńska Gdańsk
154 Agnieszka Pietkiewicz Gdańsk01:34:51
Bogdan Pietkiewicz Gdańsk
266 Grzegorz Jokiel Gdańsk01:35:11
257 Marta Kucińska Gdańsk01:35:28
155 SZYMON TOMASIŃSKI BANINO01:37:24
MONIKA TOMASIŃSKA BANINO
HUBERT TOMASIŃSKI BANINO
TOMASZ TOMASIŃSKI BANINO
178 Barbara Gostomczyk-Piotrowska Gdańsk01:39:39
Leszek Piotrowski Gdańsk
Jan Piotrowski Gdańsk
Zofia Piotrowska Gdańsk
134 Franciszek Tokarczyk Gdańsk01:39:54
Andrzej Tokarczyk Gdańsk
Marta Rzaska Gdańsk
135 Justyna Kulewska Gdańsk01:53:51
Aleksandra Bochyńska Gdańsk
102 Andrzej Dokrzewski Gdynia01:56:40
Michał Dokrzewski Gdynia
Adam Dokrzewski Gdynia
242 Katarzyna Jabłońska Gdańsk02:07:08
Antonina Jabłońska Gdańsk
Michał Jabłoński Gdańsk
248 Jędrzej Wasilewski Gdańsk02:08:35
Ignacy Wasilewski Gdańsk
Maurycy Wasilewski Gdańsk
Krzysztof Wasilewski Gdańsk
121 Żaneta Stacewicz GdańskBPKbrak PK12-16
Piotr Stacewicz Gdańsk
Natasza Stacewicz Gdańsk
716 Mariusz Arent BPKzła kolejność PK14-1-13-12-2
Piotr Arent
Artur Arent

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
225 Sebastian Mientki Gołębiewko00:44:42
263 Krzysztof Borowiec Gdańsk00:45:01
243 Łukasz Radomyski Gdańsk00:48:17
197 Patryk Pisarski Gdańsk00:50:36
249 Piotr Kaczyński Gdańsk00:50:40
223 Tadeusz Mientki Gołębiewko00:52:56
260 Dobromir Kabuła Gdańsk00:57:36
171 Piotr Wójtowicz Strzebielino Osiedle00:58:42
104 Leszek Kieler Gdańsk01:00:58
244 Tomasz Rybczyński Gdańsk01:08:24
103 Piotr Czyż Gdańsk01:15:27
655 Marek Paruszewski 01:20:53
195 Rafał Czyż Gdańsk01:23:31
Wiktor Czyż Gdańsk
233 Piotr Jóźwiak Gdańsk01:31:36
109 Marta Kazanowska Gdańsk01:36:05
174 Sylwia Łukaszewicz Gdańsk01:36:14
Agnieszka Depczyńska
Jacek Portez
120 Krzysztof Kaczmarek GdańskBPKbrak PK16-18
Sylwia Kaczmarek Gdańsk
138 Michal Mrozowski GdańskBPKbrak PK15-19
Antoni Mrozowski Gdańsk
Antoni Mrozowski Gdańsk
Magda Mrozowska Gdańsk

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com