28 października 2018 - Westerplatte

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Park Przymorze - 16.09.2018 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
209 Rafał PNIEWSKI Pruszcz Gdański00:26:02
Beata PNIEWSKA Pruszcz Gdański
181 Żaklina Wróblewska Gdańsk00:28:03
Maciej Wróblewski Gdańsk
Maksimilian Wróblewski Gdańsk
Patrycja Wróblewska Gdańsk
198 Piotr Imieliński Gdańsk00:32:09
Jan Imieliński Gdańsk
179 Grzegorz Gepert Gdańsk00:33:18
Witold Gepert Gdańsk
121 Izabela Dawidowicz Bogatka00:35:11
Tomasz Dawidowicz Bogatka
Kamil Dawidowicz Bogatka
Jakub Dawidowicz Bogatka
Nikodem Grdeń Kowale
144 Bruno Szulc Gdańsk00:35:56
Leon Szulc Gdańsk
Tomaz Szulc Gdańsk
Natalia Pawłowska-Szulc Gdańsk
172 Dobromir Kabuła Gdańsk00:38:14
Anna Kabuła Gdańsk
Jaromir Kabuła Gdańsk
162 Jacek Tylek Gdańsk00:38:23
Martyna Tylek
Marta Tylek
201 Paweł Grzegorczyk Przyjaźń00:38:49
Zofia Grzegorczyk Przyjaźń
166 Magdalena Banhegyi Gdańsk00:39:22
Wiktor Banhegyi Gdańsk
Cezary Banhegyi Gdańsk
203 Agnieszka Mach Gdańsk00:40:00
Dawid Mach Gdańsk
674 Bartosz Kasyna Gdańsk00:44:51
Magdalena Kasyna Gdańsk
Rafał Kasyna Gdańsk
109 Dominik Zaglaniczny Gdańsk00:45:07
Bartosz Zaglaniczny Gdańsk
Cezary Zaglaniczny Gdańsk
145 Katarzyna Korzeniowska Gdańsk00:45:41
Hanna Pawłowska Gdańsk
Franciszek Korzeniowski Gdańsk
132 Anna Szprada Gdańsk00:46:57
Tomasz Szprada Gdańsk
Wojtek Szprada Gdańsk
183 Norbert Kromer Gdańsk00:47:03
Karol Pinkowski Gdańsk
176 Katarzyna Przybyszewska Gdańsk00:48:58
Adam Zieleniewski Gdańsk
148 Joanna Bobrowska-Boruta Gdańsk00:49:05
Iga Bobrowska-Boruta Gdańsk
Bruno Bobrowski-Boruta Gdańsk
Łukasz Sędzicki Gdańsk
Alicja Sędzicka Gdańsk
146 Aneta Zaleska Gdańsk00:49:44
Piotr Zaleski Gdańsk
Tymon Zaleski Gdańsk
Zosia Zaleska Gdańsk
212 Alicja Niepomnik Gdańsk00:50:37
Antonia Niepomnik Gdańsk
Elżbieta Myślak Gdańsk
648 Alasdair Kerr 00:50:39
Connor Kerr
111 Angelika Marszał Gdańsk00:50:47
Marzena Barszczewska Sopot
Kamila Dziurda Sopot
Marek Dziurda Sopot
147 Paulina Stelmaszuk-Dzido Gdańsk00:52:10
Jacek Dzido Gdańsk
Dorota Dzido Gdańsk
150 Magdalena Oskroba Gdańsk00:53:51
Michal Oskroba Gdańsk
Piotr Oskroba Gdańsk
173 Mateusz Czechlewski Gdańsk00:57:41
Aleksander Czechlewski Gdańsk
Mikołaj Czechlewski Gdańsk
Iwona Czechlewska Gdańsk
188 Dorota Międlarz Gdańsk00:57:52
Marcin Międlarz Gdańsk
Konrad Międlarz Gdańsk
Hubert Międlarz Gdańsk
Zofia Międlarz Gdańsk
194 Krzysztof Nogal Gdańsk00:58:00
Ewa Nogal Gdańsk
Amelia Nogal Gdańsk
Tymoteusz Nogal Gdańsk
Leon Nogal Gdańsk
135 MAGDA ULEŃSKA Gdańsk01:01:44
HANNA ULEŃSKA Gdańsk
184 Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Gdańsk01:02:05
Hubert Wieczorkiewicz Gdańsk
Daria Wieczorkiewicz Gdańsk
142 Tetiana Vyval Gdańsk01:02:19
Nikita Vyval Gdańsk
660 Karolina Wojdat Gdańsk01:02:20
Krzysztof Wojdat Gdańsk
Jakub Wojdat Gdańsk
143 Barbara Proma Gdańsk01:02:38
Karolina Proma Gdańsk
Mariusz Proma Gdańsk
130 Helena Kaczyńska Gdańsk01:03:11
Jan Kaczyński Gdańsk
Kamila Lis Gdańsk
190 Hanna Falkowska Gdańsk01:07:07
Kinga Falkowska Gdańsk
Natalia Falkowska Gdańsk
107 Arkadiusz Podjaski Sopot01:10:14
Barbara Podjaska Sopot
Wojciech Podjaski Sopot
110 Iwona Fot Pruszcz Gdański01:10:43
Agnieszka Fot- Gościńska Pruszcz Gdański
140 Piotr Dominiuk Gdańsk01:11:44
Anna Dominiuk Gdańsk
Zbigniew Dominiuk
714 Bogusława Rogowska Pruszcz Gdański01:13:40
Karol Kocienda Pruszcz Gdański
211 Malwina Pazda Gdańsk01:15:17
Julia Smentoch Gdańsk
Zosia Romel Gdańsk
Żaneta Wojciechowska Gdańsk
Olaf Wojciechowski Gdańsk
Wiktor Osetskyy
Pola Osetskyy
Marzena Osetskyy
127 Aleksandra Lech Gdańsk01:15:25
Adam Lech Gdańsk
118 Tomasz Boiński Borkowo01:19:41
Szymon Boiński Borkowo
Alicja Boińska Borkowo
217 Leszek Jakubiak Gdańsk01:24:46
Monika Jakubiak Gdańsk
Hanna Jakubiak Gdańsk
123 Michał Czabańska Gdańsk01:36:41
134 Krzysztof Figalski Gdańsk01:39:39
Małgorzata Figalska Gdańsk
Kalina Figalska Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
180 Ireneusz Grzyb Gdańsk00:30:21
Krzysztof Grzyb Gdańsk
Anna Grzyb Gdańsk
187 Paulina Dargacz Niestępowo00:31:29
103 Karolina Kępka Jagatowo00:34:28
Łukasz Kępka Jagatowo
Agnieszka Labuda Przywidz
Krzysztof Kuczyński Przywidz
658 Maciej Specht 00:47:58
Milena Specht
119 Monika Piotrowska Gdańsk00:48:41
Paulina Stawiarska Gdańsk
Andrzej Piotrowski Gdańsk
Olivier Malinowski Gdańsk
196 ALEKSANDRA BOCHYŃSKA Gdańsk00:50:01
JUSTYNA KULEWSKA Gdańsk
156 Monika Barańska Gdańsk00:59:03
Marek Jaworski Gdańsk
Julia Barańska Gdańsk
171 Jakub Szumański Gdańsk00:59:10
Luiza Szumańska Gdańsk
215 Maja Smardzewska Gdańsk00:59:34
Maciek Smardzewski Gdańsk
Oliwier Smardzewski Gdańsk
Hubert Smardzewski Gdańsk
Jan Dziedziejko
117 Agnieszka PIASECKA Gdańsk01:02:33
Julia PIASECKA Gdańsk
101 Milena Leszczyńska-Sowirka Gdańsk01:02:43
Liwia Sowirka Gdańsk
Julia Sowirka Gdańsk
182 Bogusława Sasinowska Gdańsk01:11:04
Lidia Sasinowska Gdańsk
Anna Schmidt Gdańsk
Mariusz Schmidt Gdańsk
Michalina Schmidt Gdańsk
Justynka Schmidt Gdańsk
202 Paweł Żak Gdańsk01:11:20
Ludwika Żak Gdańsk
Joanna Trun Gdańsk
Zbigniew Trun Gdańsk
Aleksandra Trun Gdańsk
165 Agnieszka Górawska-Szyc Gdańsk01:14:56
Mikołaj Szyc Gdańsk
Witold Szyc Gdańsk
141 Łukasz Wcisło Gdańsk01:17:25
Jan Wcisło Gdańsk
138 Jakub Zieliński Gdańsk01:21:10
Piotr Zieliński Gdańsk
Klaudia Zielińska Gdańsk
125 Michał Lepa Gdańsk01:23:27
Paweł Lepa Gdańsk
Dominika Lepa Gdańsk
676 Weronika Juszczyk 01:23:30
Adam Juszczyk
Szymon Juszczyk
Emilia Juszczyk
Piotr Juszczyk
650 Martin Caren 01:30:23
Małgorzata Caren
Emilia Caren
Tomasz Caren
139 Ewa Jaworska Gdańsk01:31:10
anna krzystanek Gdańsk
122 Monika Piepiórka Gdańsk01:31:44
Janusz Piepiórka Gdańsk
Natalia Piepiórka Gdańsk
Karolina Piepiórka Gdańsk
219 Emilia Jabłonowska Gdańsk01:32:37
Marcin Jabłonowski Gdańsk
Mateusz Jabłonowski Gdańsk
168 Jakub Piotrowski Gdańsk01:45:21
Lidia Piotrowska Gdańsk
Zuzanna Piotrowska Gdańsk
Michał Piotrowski Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
151 Łukasz Nowicki Gdańsk00:34:43
186 Arkadiusz Dargacz Niestępowo00:41:01
426 Paweł Szymczak 00:42:00
Bruno Szymczak
113 Dariusz Lemańczyk Gdańsk00:43:34
Witek Lemańczyk Gdańsk
422 Natalia Baranowska 00:56:44
Krystian Baranowski
207 Hubert Niepomnik Gdańsk00:58:11
154 Maciej Stanczew Gdańsk00:59:46
Joanna Grzonkowska Gdańsk
208 Maciej Niepomnik Gdańsk01:00:26
129 Paulina Stoltmann Gdańsk01:06:58
Andrzej Stoltmann Gdańsk
Amelia Stoltmann Gdańsk
Julian Stoltmann Gdańsk
149 Piotr Galic Gdańsk01:07:31
Mateusz Galic Gdańsk
199 Anna Baranowska Gdynia 01:09:30
Leszek Bloch Gdynia
705 Marcin Różak 01:13:26
Aleksander Różak
Malwina Różak
218 Filip Szmidt Gdańsk01:14:18
Maria Piwakowska Gdańsk
Magdalena Piwakowska Gdańsk
Michał Szmidt Gdańsk
Wojciech Piwakowski Gdańsk
425 Arkadiusz Serkowski 01:16:43
Nikodem Serkowski
120 Przemysław Wojciechowski Gdańsk01:20:07
Agnieszka Wojciechowska Gdańsk
Julia Wojciechowska Gdańsk
164 Justyna Molenda Gdańsk01:21:53
Beata Domańska Gdańsk
131 Jędrzej Walczak Gdańsk01:21:55
Monika Jaroszewska Gdańsk
191 Adam Falkowski Gdańsk01:23:38
Jakub Falkowski Gdańsk
153 Piotr Wasila Gdańsk01:32:38
Kinga Wasila Gdańsk
Michał Wasila Gdańsk
Łukasz Wasila Gdańsk
Jan Wasila Gdańsk
Kamila Podracka
Podracki Krzysztof
163 Maciej Mieczkowski Gdańsk01:33:25
Konrad Mieczkowski Gdynia
Patryk Mieczkowski Gdynia
152 Monika Popów-Szczypiorowska Gdańsk01:36:10
Tomasz Makiewicz Gdańsk
686 Ewelina Ilnicka 01:36:34
Lena Szczygieł
Michał Ilnicki
Krystian Szczygieł
680 Anna Dutkowska 01:37:54
Jarosław Dutkowski
Mateusz Dutkowski
128 Iza Ska Gdańsk01:42:00
Marta Wit Gdańsk
221 Radosław Preiss Gdańsk01:42:31
Emilia Preiss Gdańsk
Radosław Preiss Gdańsk
106 Krzysztof Posyniak Gdańsk01:43:01
Maciej Posyniak Gdańsk
177 Ewa Szymańska Gdańsk02:18:55
Agnieszka Szymańska Gdańsk

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
192 Tomasz Rybczyński Gdańsk00:34:58
174 Piotr Wójtowicz Strzebielino00:41:21
185 Krzysztof Gostomczyk Lipnica00:42:58
114 Leszek Kieler Gdańsk00:43:37
206 Marcin Wojsa Gdańsk00:43:49
136 Piotr Czyż Gdańsk00:46:06
116 Rafał Czyż Gdańsk00:58:33
175 iwona Maciąg-Wójtowicz Strzebielino01:00:45
418 Tadeusz Szczęsny 01:05:27
178 Krzysztof Szymański Gdańsk01:06:08
112 Marta Kazanowska Gdańsk01:28:48
Piotr Kowalewski Sopot
214 Kamila Celmer Gdańsk01:33:25
Bartosz Kuziola Gdańsk
157 Łukasz Pionke Gdańsk02:02:19
Michał Pionke Gdynia
Anna Lewandowska Gdańsk
Karolina Lewandowska Gdańsk
Michalina Lewandowska Gdańsk

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com