24 czerwca 2018 - Jasień/Kiełpinek

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Gdańsk-Niedźwiednik - 10.06.2018 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
164 Sebastian Mientki Gołębiewko00:38:41
Kajetan Mientki Gołębiewko
654 Wojciech Siłakowski Gdańsk00:39:38
Nadia Treder
128 Magdalena Liss Gdańsk00:42:26
Łukasz Liss Gdańsk
Wojciech Liss Gdańsk
Stanisław Liss Gdańsk
105 Łukasz Sobczyk Gdańsk00:46:51
Martyna Sobczyk Gdańsk
Anna Sobczyk Gdańsk
Julia Baj-Sobczyk Gdańsk
103 Dariusz Stykuc Gdańsk00:51:04
Ewa Stykuc Gdańsk
150 Mirosław Adamski Gdańsk00:52:05
Kinga Adamska Gdańsk
Maja Adamska Gdańsk
Romana Adamska Gdańsk
148 DARIUSZ ZIELIŃSKI Gdańsk00:52:24
AGNIESZKA ZIELIŃSKA Gdańsk
BLANKA ZIELIŃSKA Gdańsk
KATARZYNA ZIELIŃSKA Gdańsk
JANINA ZIELIŃSKA Gdańsk
141 Fela Szaraniec Gdańsk00:52:35
ANNA GRYKAŁOWSKA Gdańsk
Stefan CZEPLI Gdańsk
192 David Huzjak Gdańsk00:55:48
Uros Huzjak Gdańsk
Masa Huzjak Gdańsk
417 Marek Szczepiński 00:57:16
718 Aleksandra Markiewicz 01:01:01
Christian Jungnickel
Hanna Jungnickel
155 Ewa Przytuła Gdańsk01:01:24
Robert Przytuła Gdańsk
412 Anna Przytuła 01:02:23
Grześ Przytuła
Wojtek Przytuła
Wojciech Przytuła
145 Dorota Pieśniak Gdańsk01:11:44
Olga Pieśniak-Szczypińska Gdańsk
Weronika Pelc Gdańsk
121 Rafał Siwiński Gdańsk01:12:07
Agnieszka Siwińska Gdańsk
Maksymilian Siwiński Gdańsk
Liliana Siwińska Gdańsk
401 Julianna Maternik 01:13:03
Franciszek Maternik
146 Igor Pieśniak-Szczypiński Gdańsk01:14:18
Vincent Pelc Gdańsk
182 Patrycja Wysocka Gdańsk01:15:44
Mateusz Gabrynowicz Gdańsk
Cezary Gabrynowicz Gdańsk
139 Krzysztof Mendalka Gdańsk01:16:12
Weronika Lasocińska Gdańsk
Maciej Mendalka Gdańsk
Jakub Mendalka Gdańsk
416 Monika Kalisz Gdańsk01:17:31
Tomasz Kalisz Gdańsk
Piotr Kalisz Gdańsk
Ola Kalisz Gdańsk
191 Renata Opieka-Sowińska Gdańsk01:20:32
Magdalena Palacz Pruszcz Gdańaki
Marcin Palacz Pruszcz Gdańaki
Patryk Sowiński Gdańsk
715 Krzysztof Biedrzycki 01:22:38
Kasia Biedrzycka
Kacper Biedrzycki
Katarzyna Skrzyńska
157 Piotr Tybulewicz Gdańsk01:23:17
Henryk Tybulewicz Gdańsk
415 Karolina Krzaczyńska 01:25:10
Małgorzata Krzaczyńska
113 Kinga Szamotulska Gdańsk01:27:24
Oskar Szamotulski Gdańsk
Tomasz Szamotulski Gdańsk
Ewelina Szamotulska Gdańsk
716 Katarzyna Sawicka 01:30:07
Adam Sawicki
Wojcich Sawicki
Anna Sawicka
117 Tomasz Gutowski Gdańsk01:33:20
Agnieszka Gutowska Gdańsk
Marysia Gutowska Gdańsk
Ewa Gutowska Gdańsk
107 Marta Mętkowska Gdańsk01:36:50
Artur Mętkowski Gdańsk
Izabela Mętkowska Gdańsk
Adam Mętkowski Gdańsk
170 Agnieszka Łukiańska Gdańsk01:37:22
Szymon Łukiański Gdańsk
Marcin Łukiański Gdańsk
193 Piotr Frąszczak Gdańsk01:44:51
Maria Dijakiewicz Gdańsk
174 Anna Fryc Gdynia02:12:08
Mateusz Fryc Gdynia
Frania Fryc Gdynia
Jagna Fryc Gdynia
913 Jarek Tomaszkiewicz BPKBrak karty SI
Agata Tomaszkiewicz
Marta Tomaszkiewicz

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
173 Michał Kasprzycki Gdańsk00:53:28
Sylwia Kasprzycka Gdańsk
Agata Kasprzycka Gdańsk
Emilia Kasprzycka Gdańsk
144 Paulina Stoltmann Gdańsk01:04:04
Andrzej Stoltmann Gdańsk
Amelia Stoltmann Gdańsk
Julian Stoltmann Gdańsk
179 Katarzyna Gołąbek-Dropiewska Gdańsk01:08:18
Sławomir Dropiewski Gdańsk
Joanna Dropiewska Gdańsk
Zuzanna Dropiewska Gdańsk
Aleksander Dropiewski Gdańsk
149 Elżbieta Kowalska Gdańsk01:14:28
Anna Kowalska Gdańsk
Krzysztof Kowalski Gdańsk
Dariusz Kowalski Gdańsk
115 ewelina rommel von czarnowska Gdańsk01:17:00
anna rommel von czarnowsk Gdańsk
152 Paweł Pszczoliński Gdańsk01:17:06
Wojciech Pszczoliński Gdańsk
151 Andrzej Mosiewicz Gdańsk01:17:16
Paweł Mosiewicz Gdańsk
717 Małgorzata Sender Gdańsk01:17:57
Anna Sender Gdańsk
Paweł Sender Gdańsk
180 Anna Imielińska Gdańsk01:20:53
Janek Imieliński Gdańsk
Marcin Dejna Gdańsk
158 Waldemar Dargacz Niestępowo01:21:51
Michał Dargacz Pruszcz Gdański
Filip Dargacz Niestępowo
Kamil Dargacz Niestępowo
184 Arkadiusz Schmidtke Gdańsk01:26:47
Nikola Schmidtke Gdańsk
Hanna Schmidtke Gdańsk
185 Joanna Szczęsna Gdańsk01:31:36
Paweł Szczęsny Gdańsk
175 Arkadiusz Grucelski Gdańsk01:32:10
Grzegorz Grucelski Gdańsk
Weronika Grucelska Gdańsk
176 Michał Bródka Gdańsk01:32:16
Oliwia Bródka Gdańsk
Lena Bródka Gdańsk
172 Magda Przybylska Gdańsk01:37:41
119 Dominika Bednarz Gdańsk01:50:54
Adrian Pokorski Gdańsk
Jakub Bednarz Gdańsk
Julian Bednarz Gdańsk
177 Tomasz Grzegorzewski Gdańsk01:53:08
Joanna Grzegorzewska Gdańsk
Emilia Grzegorzewska Gdańsk
Teodor Grzegorzewski Gdańsk
126 Katarzyna Wiercińska Malbork02:05:27
Igor Wierciński Malbork
127 Karol Wierciński Malbork02:07:49
Franciszek Wierciński Malbork
641 Stanisław Kabuła Gdańsk02:14:47
137 Monika Piepiórka Gdańsk02:19:57
Janusz Piepiórka Gdańsk
Natalia Piepiórka Gdańsk
Karolina Piepiórka Gdańsk
Filip Piepiórka Gdańsk
111 Paweł Falba GdańskBPKbrak PK 3, 6-9
Borys Falba Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
140 Arkadiusz Dargacz Niestępowo01:09:26
430 Łukasz Liss 01:16:40
181 Rozalia Kowalczyk Gdańsk01:20:39
Krystian Kowalczyk Gdańsk
154 Piotr Arabas Jankowo Gdańskie01:21:59
Szymon Arabas Jankowo Gdańskie
156 Maciej Stanczew Gdańsk01:25:35
Joanna Grzonkowska Zbiczno
135 Dariusz Szyca Gdańsk01:28:43
Aleksandra Szyca Gdańsk
Barbara Szyca Gdańsk
Elżbieta Szyca Gdańsk
131 Iwona Mruk Gdańsk01:31:27
153 Dagmara Bętkowska Gdańsk01:35:26
Karol Bętkowski Gdańsk
106 Piotr Kowalewski Sopot01:35:43
189 Michał Obin Pszczółki01:37:36
Jakub Obin Pszczółki
132 Magdalena Płotka Gdańsk01:38:54
186 Grzegorz Długosz Gdańsk01:44:13
Anna Długosz Gdańsk
133 Iwona Maciąg-Wójtowicz Strzebielino Osiedle01:45:34
130 Ewa Adamczyk Gdańsk01:50:19
Michał Adamczyk Gdańsk
Aleksandra Adamczyk Gdańsk
Karolina Adamczyk Gdańsk
109 Marta Kazanowska Gdańsk01:51:04
138 Karolina Kamińska Gdańsk01:57:05
Krzysztof Owczarski Gdańsk
118 Beata Puzio Gdańsk02:08:06
Grzegorz Puzio Gdańsk
147 Andrzej Wąsik Borkowo02:33:04
Radek Wąsik Borkowo
Anna Orłowska Gdańsk
Bianka Orłowska Gdańsk
143 MARCIN MUCHARSKI JANKOWO GDAŃSKIE02:33:16
PASCAL MUCHARSKI JANKOWO GDAŃSKIE
108 Marta Rzaska Gdańsk02:38:33
Franciszek Tokarczyk Gdańsk
Andrzej Tokarczyk Gdańsk
409 Magdalena Witkiewicz Gdańsk02:38:46
Tomasz Witkiewicz Gdańsk
Lilianna Witkiewicz Gdańsk
Mateusz Witkiewicz Gdańsk
642 Daniel Kabuła BPKbrak PK 6-9, 12-14
410 Michał Maternik BPKbrak PK 12-15
Stanisław Maternik
159 Joanna Tkaczyk GdańskBPKbrak PK 10, 11, 14
Maciej Tkaczyk Gdańsk
Wojtek Tkaczyk Gdańsk
Ksawery Maroska Gdańsk
Marek Wenta Gdańsk
160 Anna Górecka GdańskBPKbrak PK 11-14
Patrycja Dubas Gdańsk
Alicja Monastyrska Gdańsk

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
912 Krzysztof Łapuć Gdańsk01:10:26
163 Piotr Kaczyński Gdańsk01:10:34
162 Krzysztof BOROWIEC Gdańsk01:12:46
112 Michał Wiśniewski Gdańsk01:13:52
134 Piotr Wójtowicz Strzebielino Osiedle01:19:51
188 Leszek Kieler Gdańsk01:20:42
165 Tadeusz Mientki Gołębiewko01:22:10
161 Paweł BOROWIEC Gdańsk01:24:49
167 Jakub Kaczyński Gdańsk01:25:42
187 Dobromir Kabuła Gdańsk01:38:31
Anna Kabuła Gdańsk
183 Jarosław Jaworski Lniska02:02:01
Mieszko Jaworski Lniska
Monika Jaworska Lniska
168 Łukasz Stefanek Gdańsk02:10:43
178 Marcin Wojsa Gdańsk02:34:15

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com