22 lipca 2018 - Wyspa Sobieszewska

Lista wyników
Miejska Gra Terenowa DOMINIK 2018 - 08.07.2018 -

Herby i Symbole

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
107 Marta Kazanowska Gdańsk00:43:35
Dominika Kazanowska Gdańsk
Natalia Stańska Gdańsk
184 Żaklina Wróblewska Gdańsk01:00:40
Maciej Wróblewski Gdańsk
Maksymilian Wróblewski Gdańsk
Patrycja Wróblewska Gdańsk
172 Dobromir Kabuła Gdańsk01:06:45
Anna Kabuła Gdańsk
193 Monika Barańska Gdańsk01:08:53
Marek Jaworski Gdańsk
Julia Barańska Gdańsk
220 Kasia Grabowska Gdańsk01:11:10
Paweł Grabowski Gdańsk
Oskar Grabowski Gdańsk
204 Marek Szczerkowski Gdańsk01:17:24
Renata Szczerkowska Gdańsk
Jacek Szczerkowski Gdańsk
Tomasz Szczerkowski Gdańsk
235 Tymoteusz Pieczka 01:17:36
Magdalena Stefaniak
113 Marta Zawalich Gdańsk01:20:04
Emilia Zawalich Gdańsk
Stanisław Zawalich Gdańsk
Bartłomiej Zawalich Gdańsk
Mateusz Zawalich Gdańsk
173 Michał Narwojsz Juszkowo01:24:10
Agnieszka Narwojsz Juszkowo
Stanisław Narwojsz Juszkowo
Franciszek Narwojsz Juszkowo
Helena Narwojsz Juszkowo
Antoni Narwojsz Juszkowo
Ksawery Narwojsz Juszkowo
231 Weronika Serkowska 01:26:00
Ignacy Serkowski
Michał Pietruszewicz
Arkadiusz Serkowski
Kamila Mrozowska
Martynq Mrozowska
Maciek Mrozowski
102 Bożena Bogdanowicz Kliniska Wielkie01:26:20
Maja Napieraj Kliniska Wielkie
Amelia Napieraj Kliniska Wielkie
Andżelika Dytkowska Kliniska Wielkie
Danuta Polus
206 Agnieszka Ziegert Chwaszczyno01:26:40
Zbigniew Ziegert Chwaszczyno
Krystyna Ziegert Chwaszczyno
Hanna Ziegert Chwaszczyno
Józef Ziegert Chwaszczyno
Justyna Ziegert Chwaszczyno
225 Agnieszka Kowalewska Gdańsk01:26:53
Michał Kowalewski Gdańsk
Piotr Kowalewski Gdańsk
101 Daniel Halicki Kliniska Wielkie01:27:30
Piotr Polus Kliniska Wielkie
Mateusz Sawicki Kliniska Wielkie
Szymon Kalbarczyk Kliniska Wielkie
Eryk Wiśniewski Kliniska Wielkie
Paweł Beker Kliniska Wielkie
145 Ewa Przytuła Gdańsk01:30:05
Robert Przytuła Gdańsk
152 Dorota Międlarz Gdańsk01:30:22
Marcin Międlarz Gdańsk
Konrad Międlarz Gdańsk
Hubert Międlarz Gdańsk
160 Magdalena Palacz Pruszcz Gdański01:30:22
Anna Palacz Zabrze
Antonina Szeliga Zabrze
Marcin Palacz Pruszcz Gdański
230 Magdalena Radkowska 01:37:10
Ewa Pirsztel
Iwo Grabowski
Eryk Grabowski
208 Monika Popów-Szczypiorowska Gdańsk01:38:45
Tomasz Makiewicz Gdańsk
143 Dorota Hanasz-Sokołowska Gdańsk01:40:45
Tomasz Sokołowski Gdańsk
Karol Sokołowski Gdańsk
Anna Sokołowska Gdańsk
149 Krzysztof Rychter Gdańsk01:46:01
Kinga Kujawska-Rychter Gdańsk
Maja Rychter Gdańsk
Marta Rychter Gdańsk
234 Filip Madziński 01:46:27
Katarzyna Madzińska
Robert Madziński
180 Karolina Müller Gdańsk01:48:10
Piotr Müller Gdańsk
Adam Müller Gdańsk
Mikołaj Dominiak
162 Anna Zaglaniczny Gdańsk01:49:43
Bartek Zaglaniczny Gdańsk
Czarek Zaglaniczny Gdańsk
Dominik Zaglaniczny Gdańsk
186 Monika Kruminia-Łozowska Gdańsk01:52:46
Zosia Kruminia-Łozowska Gdańsk
Janek Kruminia-Łozowska Gdańsk
Michał Kruminia-Łozowska
127 Maciej Piotrowicz Gdańsk01:54:11
Hanna Piotrowicz Gdańsk
Zofia Piotrowicz
190 Michał Szóstakowski Gdańsk01:56:00
Joanna Szóstakowska Gdańsk
Jan Szóstakowski Gdańsk
Marta Szóstakowska Gdańsk
Jędrzej Szóstakowski Gdańsk
153 Małgorzata Gutarowska Gdańsk02:02:11
Anna Gutarowska Gdańsk
Łukasz Gutarowski Gdańsk
111 Iwona Fot Pruszcz Gdański02:02:15
Agnieszka Fot- Gościńska Pruszcz Gdański
170 Elżbieta Pawlak Gdańsk02:03:18
119 Tomasz Boiński Borkowo02:16:25
Szymon Boiński Borkowo
Alicja Boińska Borkowo
133 Katarzyna Gołąbek-Dropiewska Gdańsk01:04:30 14 PK prawidłowo błędny PK: 11
Sławomir Dropiewski Gdańsk
Joanna Dropiewska Gdańsk
Zuzanna Dropiewska Gdańsk
Aleksander Dropiewski Gdańsk
212 Maciej Wawruszczak Gdańsk01:09:24 14 PK prawidłowo błędny PK: 11
Magdalena Rudowska-Wawruszczak Gdańsk
Sonia Wawruszczak Gdańsk
129 Karolina Węgierek Nowa Kościelnica01:21:40 14 PK prawidłowo błędny PK: 8
Andżelika Zawadzka
110 Małgorzata Jarosz Gdańsk01:29:45 14 PK prawidłowo błędny PK: 7
Dawid Jarosz Gdańsk
Natan Jarosz Gdańsk
Jeremiasz Jarosz Gdańsk
195 Marcin Pałkowski Gdańsk01:42:07 14 PK prawidłowo błędny PK: 4
Zuzanna Pałkowska Gdańsk
Michał Pałkowski Gdańsk
201 Monika Nowinska Gdańsk01:49:30 14 PK prawidłowo brak PK: 15
Dominik Retkowski Gdańsk
Tymek Retkowski Gdańsk
142 Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Gdańsk02:11:15 14 PK prawidłowo brak PK: 4
Daria Wieczorkiewicz Gdańsk
198 Janusz Szankin Rumia02:14:00 14 PK prawidłowo błędny PK: 1
Hanna Szankin Rumia
Franciszek Szankin Rumia
Antoni Szankin Rumia
236 Piotr Roda 01:12:35 13 PK prawidłowo błędny PK: 11,12
Grzegorz Roda
171 Natalia Rybak Gdańsk01:26:45 13 PK prawidłowo błędny PK: 4,11
Bartosz Rybak Gdańsk
227 Stanisła Polikarpow 01:40:44 13 PK prawidłowo błędny PK: 4,15
Vitaly Polikarpow
218 Waldemar Lenard Gdańsk01:51:40 13 PK prawidłowo brak PK: 15 błędny PK: 3
Jerzy Lenard Gdańsk
232 Michalina Lauda 01:57:48 13 PK prawidłowo błędny PK: 1,8
Zuzanna Lauda
Emilia Stiewa
Natalia Stiewa
197 Dorota Trwoga Gdańsk02:32:16 13 PK prawidłowo brak PK: 8,15
Bartosz Trwoga Gdańsk
Marek Trwoga Gdańsk
Szymon Trwoga Gdańsk
194 Piotr Dominiuk Gdańsk03:11:55 13 PK prawidłowo błędny PK: 11,12
Anna Dominiuk Gdańsk
213 Katarzyna Kawalec Gdańsk01:36:00 12 PK prawidłowo brak PK: 4 błędny PK: 11,12
Robert Kawalec Gdańsk
Agata Kawalec Gdańsk
Marta Kawalec Gdańsk
120 GRAŻYNA KOWALCZYK-CZECHOWSKA Gdańsk00:58:15 11 PK prawidłowo brak PK: 4,9,12 błędny PK: 11
BOGUSŁAW CZECHOWSKI Gdańsk
JAN CZECHOWSKI Gdańsk
174 Anita Młyńczyk Gdańsk01:45:54 10 PK prawidłowo brak: 4,6,9,12,15
Paweł Cymer Gdańsk
Alicja Cymer Gdańsk
Maciej Cymer Gdańsk
229 Magdalena Nizińska 01:23:54 8 PK poprawnie: błąd: 4, 9, 11, 12 brak: 10, 13, 15
Maria Nizińska
Michał Niziński
Dominik Niziński
233 Jan Piszczyk 01:39:00 8 PK prawidłowo brak PK: 3,4,5,6,12 błędny PK: 11,13
Łukasz Piszczyk
Kacper Piszczyk
136 Magdalena Liss Gdańsk brak karty
Łukasz Liss Gdańsk
Wojciech Liss Gdańsk
Stanisław Liss Gdańsk

Bramy i Mosty

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
219 Monika Jaroszewska Gdańsk00:56:25 11 PK prawidłowo błędny PK: 9
Jedrzej Walczak
108 Marta Kazanowska Gdańsk01:02:39
Dominika Kazanowska Gdańsk
Natalia Stańska Gdańsk
243 Grzegorz Grabowski 01:04:26
135 Anna Drapella Gdańsk01:09:21
Hubert Drapella Vanersborg
Barbara Drapella Vanersborg
Dariusz Drapella
114 Iwona Mruk Gdańsk01:11:08
Tamara Mruk Gdańsk
Gosia Wszałek Gdańsk
121 Kasia Bednarz Gdańsk01:11:25
Rafał Bednarz Gdańsk
Agata Bednarz Gdańsk
Iga Bednarz Gdańsk
Maciej Bednarz Gdańsk
115 Piotr Wysokiński Gdynia01:12:20
Wojciech Wysokiński Gdynia
112 Aleksandra Lemańczyk Gdańsk01:15:50
Dariusz Lemańczyk Gdańsk
Witek Lemańczyk Gdańsk
117 Anna Dambek Gdańsk01:16:30
Jarosław Dambek Gdańsk
Barbara Dambek Gdańsk
Tomasz Dambek Gdańsk
165 Anna Andziak Gdańsk01:16:30
Marcin Strojek Gdańsk
Adam Strojek Gdańsk
Wojciech Strojek Gdańsk
169 Staś Drapella Gdańsk01:17:53
Bolek Drapella Gdańsk
Wojtek Drapella Gdańsk
Piotrek Drapella Gdańsk
Łukasz Drapella Gdańsk
Ania Drapella Gdańsk
207 MAGDALENA MYJKOWSKA Pogórze01:21:20
Wiktor Wolf Pogórze
Igor Wolf Pogórze
Bartosz Kosidło
137 Ewa Lotterhoff Gdańsk01:21:41
Olo Lotterhoff Gdańsk
Rysio Lotterhof
178 Anna Popielarska Gdańsk01:27:09
Michał Brudnicki Gdańsk
210 Andrzej Surudo Gdańsk01:27:15
Agnieszka Surudo Gdańsk
Jan Surudo Gdańsk
Anna Stocka Gdańsk
Miłosz Stocki Gdańsk
203 Patryk Mieczkowski Gdynia01:27:44
Konrad Mieczkowski Gdynia
Maciej Mieczkowski Gdańsk
103 Angelika Marszał Gdańsk01:28:06
146 Karolina Kamińska Gdańsk01:28:30
Krzysztof Owczarski Gdańsk
167 Bożena Chylińska Gdańsk01:30:00
Zbigniew Chyliński Gdańsk
Zofia Chylińska Gdańsk
Marta Chylińska Gdańsk
Emilia Kuncewicz Wilno Litwa
148 Marta Wit Gdańsk01:30:35
Iza Ska Gdańsk
138 Maria Duzinkiewicz Banino01:31:15
Piotr Duzinkiewicz Banino
Ewa Duzinkiewicz Banino
105 Roma Stasiorowska Gdańsk01:32:15
Jakub Szmitke Gdańsk
Laura Szmitke Gdańsk
181 jakub Nowaczewski Kowale01:33:31
Filip Nowaczewski Kowale
Klara Nowaczewska Kowale
Feliks Nowaczewski Kowale
123 Magdalena Oskroba Gdańsk01:36:00
Michal Oskroba Gdańsk
Piotr Oskroba Gdańsk
124 Patrycja Wysocka Gdańsk01:36:25
Mateusz Gabrynowicz Gdańsk
Cezary Gabrynowicz Gdańsk
183 Ewa Kubicka-Stefaniuk Gdańsk01:37:30
Szymon Stefaniuk Gdańsk
Malgorzata Tremiszewska Gdańsk
Stefan Tremiszewski Gdańsk
Tytus Tremiszewski Gdańsk
163 Elżbieta Kowalska Gdańsk01:41:08
Anna Kowalska Gdańsk
Krzysztof Kowalski Gdańsk
Dariusz Kowalski Gdańsk
157 Christian Jungnickel Gdańsk01:46:08
Aleksandra Markiewicz Gdańsk
Anne Jungnickel Bremen
241 Konrad Nowak 01:46:50
Aleksander Nowak
Michał Nowak
215 Jarosław Szturo Pruszcz Gdański01:52:57
Marianna Szturo Pruszcz Gdański
Bartłomiej Szturo Pruszcz Gdański
Joanna Bober Sianów
Szymon Bober Sianów
175 Magdalena Czaplo Gdańsk01:53:50
Filip Czaplo Gdańsk
Leszek Czaplo Gdańsk
185 Marcin Skrzyński Gdynia01:55:08
Marika Skrzyńska Gdynia
Izabela Skrzyńska Gdynia
132 ELŻBIETA KAMIŃSKA Gdańsk01:56:35
JAKUB KAMIŃSKI Gdańsk
JOANNA KAMIŃSKA Gdańsk
ZOFIA ZIÓŁKOWSKA Gdańsk
196 Wojciech Siłakowski Gdańsk01:58:15
Alina Siłakowska Gdańsk
Adam Siłakowski Gdańsk
Mikołaj Siłakowski Gdańsk
Ignacy Siłakowski Gdańsk
179 Mirosław Adamski Gdańsk01:59:30
Kinga Adamska Gdańsk
Maja Adamska Gdańsk
Romana Adamska Gdańsk
221 Joanna Walczak Gdynia02:02:05
Oliwia Gotkowska Gdynia
147 Rafał Mikucki Gdańsk02:06:53
Jowita Lipiec Gdańsk
128 Natalia Nadrowska Gdańsk02:09:30
Patryk Szlagowski Gdańsk
240 Wojciech Łątkowski 02:09:50
Magdalena Majewska
Cecylia Brzoskowska
134 Anna Kruk Kowale02:12:25
Miłosz Kruk Kowale
Iga Kruk Kowale
166 Przemysław Wojciechowski Gdańsk02:19:01
Julia Wojciechowska Gdańsk
239 Julka Sonnefeld 02:25:15
Joel Kubiak
Joanna Kubiak
Tomasz Kubiak
223 Aneta Kunda Łęgowo02:25:20
Leon Kunda Łęgowo
Barbara Kunda Łęgowo
Sławimir Kunda Łęgowo
Wojciech Kunda Łęgowo
Urszula Kunda Łęgowo
Jerzy Kunda Łęgowo
Krzysztof Ell....
131 Ewa Bohowicz Gdańsk02:25:28
Agata Bohowicz Gdańsk
222 Aleksandra Świerczyńska Gdańsk02:26:30
Alina Świerczyńska Gdańsk
238 Ilona Jakubowska 02:26:30
Wojciech Jakubowski
Agata Jakubowska
187 Krzysztof Szymański Gdańsk02:27:00
Ewa Szymańska Gdańsk
Agnieszka Szymańska Gdańsk
211 Katarzyna Rogowska Gdańsk02:29:05
Bartosz Rogowski Gdańsk
237 Anna Janowska 01:16:42 11 PK prawidłowo błędny PK: 12
Krzysztof Janowski
Tomasz Janowski
199 Agnieszka Rakoczy Gdańsk01:17:51 11 PK prawidłowo błędny PK: 8
Marcin Rakoczy Gdańsk
Natasza Rakoczy Gdańsk
Aleksander Rakoczy Gdańsk
106 Weronika Baczyńska Gdańsk01:30:55 11 PK prawidłowo błędny PK: 13
Lena Juchniewicz Gdańsk
Paulina Runowska Gdańsk
Michał Juchniewicz Gdańsk
242 Franek Bąkiewicz 01:33:45 11 PK prawidłowo błędny PK: 4
Błażej Bąkiewicz
202 Anna Górna Gdańsk01:45:01 11 PK prawidłowo brak PK: 5
122 Marcin Gadomski Gdańsk02:08:56 11 PK prawidłowo błędny PK: 4
Ewa Szmurło Gdańsk
Lena Gadomska Gdańsk
Julia Gadomska Gdańsk
189 Hanna Łobodzińska Gdańsk03:33:43 11 PK prawidłowo błędny PK: 5
Wiktoria Łobodzińska Gdańsk
Krzysztof Łobodziński Gdańsk
Laura Rzeuska Gdańsk
Alan Rzeuski Gdańsk
164 Tomasz Głombiowski Gdynia 00:43:39 10 PK prawidłowobłędny PK: 5,7
Beata GŁOMBIOWSKA GDYNIA
Zuzanna GŁOMBIOWSKA Gdynia
Janek Głombiowski Gdynia
109 Paulina Gralak Gdańsk01:06:40 10 PK prawidłowobłędny PK: 4,9
Piotr Gralak Gdańsk
Jacek Gralak Gdańsk
Alicja Gralak Gdańsk
156 Weronika Walewska Gdańsk01:16:45 10 PK prawidłowo błędny PK: 5,15
104 Elżbieta Morawska-Stolarek Gdańsk01:21:54 10 PK prawidłowo brak PK: 3 błędny PK: 15
Szczęsny Stolarek Gdańsk
Siarhei Koniukhau
176 Izabela Snarska Gdańsk02:09:49 9 PK prawidłowo błędny PK: 4,9,12
Julian Snarski Gdańsk
125 Karol Pinkowski Gdańsk01:07:04 7 PK prawidłowo błędny PK: 1,3,9,13,15

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com