28 października 2018 - Westerplatte

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Park Reagana - 07.10.2018 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
92 Krzysztof Rychter Gdańsk00:22:07
Marta Rychter Gdańsk
48 Jakub Łaziński Gdańsk00:29:12
Lena Łazińska Gdańsk
Tola Łazińska Gdańsk
32 Robert Sikorski Gdańsk00:30:34
Monika Sikorska Gdańsk
Julia Sikorska Gdańsk
Tymon Sikorski Gdańsk
712 Anna Kabuła 00:32:20
Jaromir Kabuła
Dobromir Kabuła
Jarosław Kabuła
64 MiCHAL WISZNIEWSKI Gdańsk00:35:57
Mikolaj WISZNIEWSKI Gdańsk
milena Wiszniewski Gdańsk
13 Rafał Czyż Gdańsk00:36:58
Paweł Czyż
Woktor Czyż
103 Anna Wądołowska Gdańsk00:37:50
Ewa Wądołowska Gdańsk
Zuzanna Wądołowska Gdańsk
98 Piotr Jóźwiak Gdańsk00:38:20
Marzena Trzcińska Gdańsk
Rafał Trzciński Gdańsk
Aleksander Trzciński Gdańsk
956 Kacper Lutka 00:38:49
Krystian Lutka
94 Michał Mazurkiewicz Gdynia00:38:56
Katarzyna Mazurkiewicz Gdynia
Robert Mazurkiewicz Gdynia
Karolina Mazurkiewicz Gdynia
114 Magdalena Liss Gdańsk00:42:02
Łukasz Liss Gdańsk
Wojciech Liss Gdańsk
Stanisław Liss Gdańsk
656 Paweł Witek 00:42:52
Jakub Witek
643 Nikita Vyval 00:43:04
Tatiana Vyval
Władysław Vyval
678 Karol Kruszczak 00:45:01
Borys Kruszczak
Wiktor Kruszczak
37 Małgorzata Sobczyk Gdańsk00:45:24
Józefina Sobczyk Gdańsk
82 Alicja Posiadała Gdańsk00:47:40
Piotr Posiadała Banino
Antoni Posiadała Gdańsk
Aleksandra Posiadała Gdańsk
Hanna Posiadała Gdańsk
670 Adam Zawadzki 00:47:40
Hubert Zawadzki
Marta Zawadzka
Anna Zawadzka
30 Marta Walendziuk Gdańsk00:48:08
Weronika Walendziuk Gdańsk
Krzysztof Walendziuk Gdańsk
8 Anna Przybyła Gdańsk00:48:24
Julia Przybyła Gdańsk
43 Monika Kruminia-Łozowska Gdańsk00:49:24
Michał Kruminia-Łozowski Gdańsk
Zofia Kruminia-Łozowska Gdańsk
Jan Kruminia-Łozowski Gdańsk
56 Elżbieta Kamińska Gdańsk00:52:53
Jakub Kamiński Gdańsk
Joanna Kamińska Gdańsk
703 Aleksandra Nycz 00:53:08
Bartłomiej Nycz
Konstanty Nycz
Zofia Nycz
44 Małgorzata Gutarowska Gdańsk00:53:31
Anna Gutarowska Gdańsk
Łukasz Gutarowski Gdańsk
26 Maciej Roźniakowski Gdynia00:55:19
Szymon Roźniakowski Gdynia
36 Agnieszka Sokalska Gdańsk00:56:12
Mariusz Sokalski Gdańsk
Karolina Sokalska Gdańsk
118 Ewa Król Gdańsk00:56:34
Agata Król Gdańsk
Alicja Król Gdańsk
54 Agata Ostrowska Łęgowo00:57:33
Antoni Ostrowski Łęgowo
657 Michał Wachowski 00:57:56
Julia Wachowska
Natalia Wachowska
681 Milena Kamińska 00:59:52
Daniel Kamiński
Szymon Kamiński
Marta Kamińska
662 Diana Pawłowicz 01:01:17
Sara Pawłowicz
Hanka Pawłowicz
Leszek Pawłowicz
Adam Pawłowicz
20 Patrycja Jerzyło Gdańsk01:02:33
Bianka Jerzyło Gdańsk
Radosław Jerzyło Gdańsk
4 Oliwia Kamińska Gdańsk01:04:46
Julia Kamińska Gdańsk
Rafal Kamiński Gdańsk
5 Ewa Subiel Gdańsk01:04:50
Dominik Subiel Gdańsk
Wiktoria Subiel Gdańsk
Dariusz Subiel Gdańsk
109 Agnieszka Witalis Gdańsk01:06:08
Bartosz Witalis Gdańsk
Matylda Witalis Gdańsk
Wiktor Witalis Gdańsk
58 Marta Janiak Gdańsk01:07:38
Dariusz Janiak Gdańsk
Iga Janiak Gdańsk
Kaja Janiak Gdańsk
102 Dariusz Kasjaniuk Gdynia01:09:24
Julia Kamińska-Kasjaniuk Gdynia
Juliusz Kasjaniuk Gdynia
Oliwiusz Kasjaniuk Gdynia
Emma Kasjaniuk Gdynia
27 Angelika Marszał Gdańsk01:09:50
Marzena Barszczewska Sopot
Kamila Dziurda Sopot
Marek Dziurda Sopot
60 Piotruś Lewandowski Gdańsk01:13:08
Joanna Lewandowska Gdańsk
Marek Lewandowski Gdańsk
406 Barbara Zdanowicz 01:14:23
Katarzyna Durtan
Małgorzata Durtan
Szymon Zdanowicz
96 Monika Sikorska Gdańsk01:17:27
Tymoteusz Stanek Gdańsk
Katarzyna Sikorska Gdańsk
Mirosław Sikorski Gdańsk
677 Basia Frukacz 01:19:46
Ada Frukacz
Dobrawa Frukacz
Dominik Frukacz
61 Barbara Proma Gdańsk01:22:21
Karolina Proma Gdańsk
Mariusz Proma Gdańsk
67 Jerzy Frydel Gdańsk01:23:05
Mateusz Frydel Gdańsk
70 Ignacy Michno Gdańsk01:23:09
Mateusz Michno Gdańsk
101 Joanna Janus Gdańsk01:24:54
Jacek Sobociński Gdańsk
Jakub Janus Gdańsk
50 Sylwia Korszlak Gdańsk01:30:19
Marcin Korszlak Gdańsk
Krzysztof Korszlak Gdańsk
Magdalena Korszlak Gdańsk
51 Natalia Maciejak Gdańsk01:30:19
Marek Maciejak Gdańsk
Nina Maciejak Gdańsk
17 MAGDA ULEŃSKA Gdańsk01:36:28
HANNA ULEŃSKA Gdańsk
112 Szymon Kuźma Gdańsk01:42:24
Jakub Kuźma Gdańsk
Monika Kuźma Gdańsk
Nina Kornecka Gdynia
Maja Kornecka Gdynia
Tola Kornecka Gdynia
68 Piotr Dominiuk Gdańsk01:43:28
Anna Dominiuk Gdańsk
80 Beata Babińska-Harmuszkiewicz Gdańsk02:03:47
Zosia Harmuszkiewicz Gdańsk
77 Wiktoria Sasiadek Gdańsk02:04:08
Michał Sasiadek Gdańsk
74 Arkadiusz Sapała GdańskBPKbrak PK 4, 5, 6, 12
Hubert Sapała Gdańsk
958 Iwo Rozbicki BPKbrak karty SI
Anna Rozbicka
959 Przemek Sobiborowicz BPKbrak karty SI
Anna Sobiborowicz

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
927 Katarzyna Bugowska 00:38:46
Zosia Kasztelan
66 Katarzyna Gołąbek-Dropiewska Gdańsk00:42:12
Sławomir Dropiewski Gdańsk
Joanna Dropiewska Gdańsk
Zuzanna Dropiewska Gdańsk
Aleksander Dropiewski Gdańsk
111 Leonard Azarewicz Gdańsk00:44:57
Joanna Azarewicz Gdańsk
Leonard Azarewicz Gdańsk
100 Paulina Dargacz Niestępowo00:45:32
9 Paweł Dziendziela Gdańsk00:52:54
Leon Dziendziela Gdańsk
Lena Dziendziela Gdańsk
Katarzyna Dziendziela Gdańsk
97 Agnieszka Pietkiewicz Gdańsk00:57:12
Bogdan Pietkiewicz Gdańsk
91 Arkadiusz Schmidtke Gdańsk00:58:51
Nikola Schmidtke Gdańsk
413 Dominika Mońko 00:59:06
Konrad Mońko
105 Radek Wąsik Gdańsk01:01:36
Andrzej Wąsik Gdańsk
Anna Orłowska Gdańsk
3 Elżbieta Moroz Gdańsk01:01:52
Marcin Moroz Mierzeszyn
Nataniel Moroz Gdańsk
Jeremiasz Moroz Gdańsk
39 Ewelina Kaczyńska Gdańsk01:02:37
Amelia Kaczyńska Gdańsk
Zofia Kaczyńska Gdańsk
653 Oliwia Kustaer 01:04:01
Joanna Kustaer
116 Małgorzata Kuskowska Gdańsk01:04:19
Mikołaj Kozikowski
78 Romana Adamska Gdańsk01:05:06
Mirosław Adamski Gdańsk
Kinga Adamska Gdańsk
Maja Adamska Gdańsk
668 Marta Kowalczuk 01:12:58
Wojtek Kowalczuk
402 Michalina Koperska 01:13:42
Renata Zielińska
Konrad Koperski
dam Koperski
29 Magdalena Wal-Żukowska Gdańsk01:14:11
Tomasz Żukowski Gdańsk
Jan Żukowski Gdańsk
Igor Kocot Gdańsk
65 Aleksandra Milkowska Gdańsk01:20:20
Piotr Mikowski Gdańsk
Rafał Milkowski Gdańsk
71 Julia PIASECKA Gdańsk01:20:32
Agnieszka PIASECKA Gdańsk
421 Marta Żurawiecka 01:20:56
Joanna Żurawiecka
Marcin Żurawiecki
76 Mikołaj Czechlewski Gdańsk01:21:30
Iwona Czechlewska Gdańsk
Mateusz Czechlewski Gdańsk
Aleksander Czechlewski Gdańsk
55 Anna Imielińska Gdańsk01:25:07
Janek Imieliński Gdańsk
Marcin Dejna Gdańsk
Michał Dejna Gdańsk
Franek Dejna Gdańsk
16 Maciej Łukiański Gdańsk01:27:39
Szymon Łukiański Gdańsk
Marcin Łukiański Gdańsk
24 Aneta Piotrowska Gdańsk01:27:44
Tomek Piotrowski Gdańsk
Sławek Łącki
Joanna Łącka
45 Anna Szczepanik Gdańsk01:34:50
Owen Jones Gdańsk
Martyna Olszewska Gdańsk
Chris McConneaughey Gdańsk
62 Rafał Kasyna Gdańsk01:49:12
Magdalena Kasyna Gdańsk
Bartosz Kasyna Gdańsk
115 Urszula Wiercińska Gdańsk02:04:04
Tomasz Wierciński Gdańsk
Wiktoria Wiercińska Gdańsk
Oliwia Wiercińska Gdańsk
Agata Lepek Gdańsk
Laura Lepek Gdańsk
Amelia Lepek Gdańsk
81 Emilia Jabłonowska GdańskBPKbrak PK 12-16
Marcin Jabłonowski Gdańsk
Mateusz Jabłonowski Gdańsk
957 Alasdair Kerr BPKBrak karty SI
Connor Kerr

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
33 Łukasz Nowicki Gdańsk00:34:32
99 Arkadiusz Dargacz Niestępowo00:36:21
25 Paweł Szymczak Gdańsk00:41:25
Bruno Szymczak Gdańsk
104 Michał Wądołowski Gdańsk00:45:48
73 Magdalena Plotka Gdańsk00:51:57
Piotr Płotka Gdańsk
34 Maciej Stanczew Gdańsk00:57:24
Joanna Grzonkowska Gdańsk
49 Daniel Podolszynski Gdańsk00:57:40
Kamil Podolszynski Gdańsk
Szymon Podolszynski Gdańsk
119 Michał Obin Pszczólki00:58:02
Jakub Obin Pszczółki
22 Paweł Grzegorczyk Przyjaźń01:03:15
Zosia Grzegorczyk Przyjaźń
23 Paulina Stoltmann Gdańsk01:08:37
Andrzej Stoltmann Gdańsk
Julian Stoltmann Gdańsk
Amelia Stoltmann Gdańsk
427 Andrzej Tokarczyk 01:13:13
Franciszek Tokarczyk
Marya Rzaska
46 Marek Makiewicz Gdańsk01:14:02
Tomasz Makiewicz Gdańsk
35 Marta Kondraciuk Gdynia01:14:46
Ewa Kondraciuk Gdynia
40 Wanda Krzymińska Gdańsk01:16:03
Anna Krzymińska Gdańsk
10 Franek Wołyniec Gdańsk01:16:45
Wojtek Wołyniec Gdańsk
Lilia Wołyniec
Kazik Wołyniec
72 Bartłomiej Neyman Sopot01:21:57
Agnieszka Witczak Sopot
Zuzanna Neyman Sopot
Maciej Neyman Sopot
11 Aleksandra Bochyńska Gdańsk01:31:07
Justyna Kulewska Gdańsk
84 Małgorzata Brzeska Kamela01:32:32
Beata Brzeska Kamela
Michał Brzeski Kamela
Kamil Huścio
Monika Huścio
87 Tomasz Kubiak Gdańsk01:35:02
Joel Kubiak Gdańsk
Antoni Łukasiewcz Gdańsk
Samuel Szary Gdańsk
Zofia Janik Gdańsk
Weronika Tul Gdynia
Emilia Czulak Gdańsk
88 Joanna Kubiak Gdańsk01:35:28
Gaja Skorowska Gdynia
Patrycja Wojnarowska Koleczkowo
Amelia Zawadzka Gdańsk
Sławomir Zawadzki Gdańsk
Aniela Tamkun Straszyn
31 Marta Wit Gdańsk01:39:08
Iza Skaj Gdańsk
42 Radosław Preiss Gdańsk02:12:25
Emilia Preiss Gdańsk
Julia Preiss Gdańsk
79 Ewa Szymańska Gdańsk02:14:49
Agnieszka Szmańska Gdańsk
122 Krystian Omilian Pruszcz GdańskuBPKbrak PK 3-6, 8-10, 12, 13
Anna Omilian Pruszcz Gdańsku
Marcel Omilian Pruszcz Gdańsku
Oliwia Omilian Pruszcz Gdańsku
401 Maciej Kowalczyk BPKzła kolejność PK 15-17-16
Piotr Kowalczyk
Krzysztof Kowalczyk

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
38 Piotr Kaczyński Gdańsk00:38:14
108 Krzysztof Łapuć Gdańsk00:38:38
625 Michał Sadowski 00:47:16
41 Piotr Czyż Gdańsk00:52:17
Piotr Czyż Gdańsk
409 Marek Mir-Mackiewicz 01:13:14
90 Krzysztof Szymański Gdańsk01:30:34
7 Marta Kazanowska Gdańsk01:37:18
Piotr Kowalewski Sopot
117 Wiktor Kuźmicki GdyniaBPKwyzerowany chip na mecie
Karolina Kuźmicka Gdynia
Olaf Kuźmicki Gdynia

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com