19 sierpnia 2018 - Stogi Plaża

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Gdańsk Park Regana 05.08.2018 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
133 Kamila Opanowicz Gdańsk00:26:55
Amelia Augustyniak Gdańsk
Blanka Augustyniak Gdańsk
Michał Augustyniak Gdańsk
104 Anna Jabłonowska Gdańsk00:31:47
Michał Jabłonowski Gdańsk
Natalia Jabłonowska Gdańsk
Maja Jabłonowska Gdańsk
145 Magdalena Liss Gdańsk00:34:14
Łukasz Liss Gdańsk
Wojciech Liss Gdańsk
Stanisław Liss Gdańsk
119 Monika Bielińska Gdańsk00:35:03
Paweł Bieliński Gdańsk
Kuba Bieliński Gdańsk
Maciej Bieliński Gdańsk
Karolina Bielińska Gdańsk
169 Marcelina Kuźma Gdańsk00:36:46
Katarzyna Kuźma Gdańsk
168 Anna Gocek-Jarpułkiewicz Gdańsk00:36:47
Michauz JARPUŁKIEWICZ Gdańsk
Zuzanna Jarpułkiewicz Gdańsk
156 Adam Karmazyn Gdańsk00:37:28
Joanna Karmazyn Gdańsk
Nina Karmazyn Gdańsk
Zoja Karmazyn Gdańsk
152 Marcin Jąkalski Gdańsk00:38:05
Martyna Raźniak-Jąkalska Gdańsk
Kajetan Jąkalski Gdańsk
113 Jarosław Kowalski Gdańsk00:43:33
Katarzyna Kowalska Gdańsk
Krystian Kowalski Gdańsk
125 Kalina Jedenasty Gdańsk00:45:16
Roman Jedenasty Gdańsk
713 Aleksandra Gąsiorek 00:47:19
153 Maria Hoffmann Gdańsk00:47:36
Paweł Hoffmann Gdańsk
Piotr Hoffmann Gdańsk
Lidia Hoffmann Gdańsk
Hanna Hoffmann Gdańsk
714 Michał Wawrzko 00:48:43
Jakub Wawrzko
Kajetan Wawrzko
Dominik Czarnogorce
139 Rafał Pniewski Pruszcz Gdański00:50:02
Małgorzata Pniewska Pruszcz Gdański
Beata Pniewska Pruszcz Gdański
157 jakub Nowaczewski Kowale00:50:02
Filip Nowaczewski Kowale
Klara Nowaczewska Kowale
Feliks Nowaczewski Kowale
137 Sylwia Hofman-Kruszewska Gdańsk00:50:35
Weronika Kruszewska Gdańsk
Robert Kruszewski Gdańsk
Marcelina Kruszewska Gdańsk
715 Tomasz Żelaziński Gdańsk00:53:51
Anna Żelazińska Gdańsk
Jakub Żelaziński Gdańsk
Kornelia Żelazińska Gdańśk
150 Anna Wysokińska Gdańsk00:55:43
Szymon Wysokiński Gdańsk
Natalia Wysokińska Gdańsk
159 Jakub Olewniak Gdańsk01:05:53
Małgorzata Olewniak Gdańsk
Patryk Olewniak Gdańsk
Wojciech Olewniak Gdańsk
Jacek Olewniak Gdańsk
712 Lew Mongird Gdańsk01:10:32
Lea Mongird Gdańsk
Maciej Mongird Gdańsk
Katarzyna Satkiewicz Gdańsk
Wojtek Satkiewicz Gdańsk
Zoja Satkiewicz Gdańsk
109 Tomasz Boiński Borkowo01:11:17
Szymon Boiński Borkowo
Alicja Boińska Borkowo
149 Joanna Lewandowska Gdańsk01:11:32
Marek Lewandowski Gdańsk
Piotr Lewandowski Gdańsk
716 Krystyna Lipińska Gdańsk01:16:01
Piotr Lipiński Gdańsk
Karol Lipiński Gdańsk
Krzysztof Lipiński Gdańsk
Wiktoria Sołowiej Gdańsk
Anna Sołowiej Gdańsk
710 Maciej Piotrowicz Gdańsk01:29:22
Piotrowicz Zosia Gdańsk
Maciej Piotrowicz Gdańsk
Zofia Piotrowicz Gdańsk
121 Paweł Kielak Gdańsk02:19:01
Kamil Kielak Gdańsk
Jola Kampowska Gdańsk
115 Joanna Pawełczak Zaborowska BydgoszczBPKbrak PK 4, 6-7, 9-11
Marek Zaborowski Bydgoszcz
Mariusz Zaborowski Bydgoszcz
146 Magdalena Danowska GdańskBPKbrak PK 2, 4, 7, 10 i 11
Łukasz Piszczyk Gdańsk
Jaś Piszczyk Gdańsk
Kacper Piszczyk Gdańsk
160 Joanna Weselak GdańskBPKbrak PK 4, 6-7, 9-12; podbicie dwóch PK z innej trasy
Emilia Weselak Gdańsk
Zuzanna Weselak Gdańsk
161 Krzysztof Kalenik GdańskBPKbrak PK 4, 6-13
Dorota Kalenik Gdańsk
Helena Wężykowska Gdańsk
718 Maja Muszyńska GdyniaBPKbrak PK 4, 6, 7, 9, 11; podbicie PK z innych tras
Tomasz Muszyński Gdynia

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
143 Paulina Dargacz Niestępowo00:32:59
126 Angelika Marszał Gdańsk00:45:55
140 Mirosław Adamski Gdańsk00:52:08
Kinga Adamska Gdańsk
Maja Adamska Gdańsk
Romana Adamska Gdańsk
129 Piotr Galic Gdańsk00:52:26
Anna Galic Gdańsk
Lena Galic Gdańsk
147 Izabela Radziemska Czaple00:58:09
Lena Radziemska Czaple
Aleksandra Radziemska Czaple
Michał Radziemski Czaple
102 Rafał Podgórski Chrzanów00:58:47
Anna Podgórska Chrzanów
Marta Podgórska Chrzanów
Gabriela Podgórska Chrzanów
116 Monika Kruminia-Łozowska Gdańsk01:00:36
Michał Kruminia-Łozowski Gdańsk
Zofia Kruminia-Łozowska Gdańsk
Jan Kruminia-Łozowski Gdańsk
166 Karolina Kowalska Gdańsk01:04:22
Krzysztof Kowalski Gdańsk
Klara Kowalska Gdańsk
165 Patrycja Wolicka-Wolszleger Gdańsk01:04:28
Jerzy Wolicki-Wolszleger Gdańsk
Jerzy Wolicki-Wolszleger Gdańsk
Jagoda Wolicka-Wolszleger Gdańsk
167 Dominika Zielińska Gdynia01:04:28
Marta Zielińska Gdynia
106 Karolina Reinhard Gdańsk01:09:19
Anna Reinhard Gdańsk
Julia Reinhard Gdańsk
Krzysztof Reinhard Gdańsk
105 Hanna Kusiak Gdańsk01:10:07
Krzysztof Czuryło Gdańsk
114 Marta Kondraciuk Gdynia01:15:43
Dawid Ulacha Łódź
Weronika Ulacha Łódź
Karolina Ulacha Łódź
Adam Ulacha Łódź
120 Gabriela Kopaczewska Brodnica01:26:45
Piotr Dubiela Gdańsk
110 Aneta Piotrowska Gdańsk01:32:28
Tomek Piotrowski Gdańsk
123 Maciej Łukiański Gdańsk01:33:05
Szymon Łukiański Gdańsk
Marcin Łukiański Gdańsk
158 Oliwia Potrykus Gdańsk02:01:36
Nikodem Potrykus Gdańsk
Radek Gawrynowicz Rotmanka
124 Hanna Pinkowska Gdańsk02:13:23
Marek Pinkowski Gdańsk
122 Karol Pinkowski GdańskBPKbrak PK 8-17
130 Norbert Kromer GdańskBPKbrak PK 8-17
163 Marta Toczek GdańskBPKzmiana kolejności podbijania PK
Kajetan Szulc Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
138 Piotr Arabas Jankowo Gdańskie00:29:49
Marek Jankowski Gdańsk
142 Arkadiusz Dargacz Niestępowo00:29:55
151 Krzysztof Wysokiński Gdańsk00:39:59
128 Leszek Bloch Gdynia 00:44:28
Jakub Kawczyk Gdynia
162 Kinga Sitkowska Golub-Dobrzyń00:48:18
Tymoteusz Sitkowski Golub-Dobrzyń
Dawid Białek Ełk
101 Marta Kazanowska Gdańsk00:48:30
Piotr Kowalewski Sopot
127 Piotr Wysokiński Gdynia00:49:36
Wojciech Wysokiński Gdynia
155 Piotr Płotka Gdańsk00:51:47
Magdalena Płotka Gdańsk
174 Karolina Kamińska Gdańsk00:51:49
Krzysztof Owczarski Gdańsk
141 Paweł Szwed Gdańsk00:52:32
Anna Szwed Gdańsk
Dominik Szwed Gdańsk
136 Michał Misiak Gdańsk00:53:38
Iwona Górecka Włocławek
Ryszard Górecki Włocławek
103 Agnieszka Bortlisz Gdańsk00:56:19
Wiktoria Bortlisz Gdańsk
Gabrysia Bortlisz Gdańsk
705 Tomasz Kubiak Gdańsk01:00:38
Kubiak Gdańsk
170 Kamila Celmer Gdańsk01:07:42
Bartek Kuziola Gdańsk
173 Natalia Zięba Gdańsk01:30:46
Alan Zięba Gdańsk
132 Łukasz Nowicki GdańskBPKbrak PK 11
154 Wojciech Łątkowski IławaBPKzmiana kolejności podbijania PK; podbicie kilku PK z innych tras
Magdalena Majewska Barcin
707 Andrzej Pionke GdańskBPKzmiana kolejności PK 2 i 3 oraz 9 i 10; brak PK 5
Anna Lewandowska Gdańsk
Stanisław Pionke Gdańsk
Michalina Lewandowska Gdańsk

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
117 Piotr Kaczyński Gdańsk00:31:23
912 Krzysztof Łapuć Gdańsk00:33:49
708 Łukasz Rodomyski Gdańsk00:35:44
148 Marcin Wojsa Gdańsk00:37:46
175 Leszek Kieler Gdańsk00:38:00
164 Krzysztof Borowiec Gdańsk00:38:22
131 Maciej Stanczew Gdańsk01:06:34
Joanna Grzonkowska Gdańsk
112 Magdalena Szczęsna Gdańsk01:29:32
Enrique Romojaro Rincon Toledo / Hiszpania
Tadeusz Szczęsny Gdańsk

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com