18 listopada Gdańsk Osowa

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Gdańsk Oliwa - 04.11.2018 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
672 Anna Kabuła Gdańsk00:48:32
Jaromir Kabuła Gdańsk
Dobromir Kabuła Gdańsk
Jaromir Kabuła Gdańsk
193 Tomasz Woźniak Gdańsk00:51:43
Natalia Hatalska Gdańsk
Zoja Woźniak Gdańsk
Nela Woźniak Gdańsk
108 Edyta Mycio Gdańsk00:53:57
Wojciech Mycio Gdańsk
Nikodem Mycio Gdańsk
Wojciech Mycio Gdańsk
152 Rafał Czyż Gdańsk00:55:06
Wiktor Czyż Gdańsk
114 Magdalena Liss Gdańsk00:55:59
Łukasz Liss Gdańsk
Wojciech Liss Gdańsk
Stanisław Liss Gdańsk
161 Jarosław Kowalski Gdańsk00:56:30
Katarzyna Kowalska Gdańsk
Krystian Kowalski Gdańsk
195 Monika Cytawa Gdynia01:03:40
Jurek Cytawa Gdynia
Julia Cytawa Gdynia
Marek Cytawa Gdynia
Marysia Cytawa Gdynia
157 Ewa Przytuła Gdańsk01:06:03
Robert Przytuła Gdańsk
167 Helena Kaczyńska Gdańsk01:12:29
Jakub Kaczyński Gdańsk
Jan Kaczyński Gdańsk
200 Alina Żmuda Gdynia01:20:38
Piotr Żmuda Gdynia
Oliwia Żmuda Gdynia
Jakub Żmuda Gdynia
Monika Makasewicz Sopot
Jan Dzieciniak Sopot
110 Michał Pater Reda01:22:08
Marta Pater Reda
Julia Pater Reda
183 Monika Kędra Gdańsk01:22:28
Marek Ziegert Gdańsk
Tadeusz Kędra-Ziegert Gdańsk
113 Piotr Dominiuk Gdańsk01:25:10
Anna Dominiuk Gdańsk
647 Iga Janiak Gdańsk01:25:10
Marta Janiak Gdańsk
653 Dariusz Janiak 01:25:16
Kaja Janiak
189 Piotr Złotowski Gdańsk01:27:00
202 Aleksandra Chrupek Gdańsk01:27:37
Jan Chrupek Gdańsk
Zofia Chrupek Gdańsk
176 Marcin Beratz Gdańsk01:27:40
Alicja Talarek Banino
Antoni Beratz Gdańsk
109 Iwona Piątek Gdańsk01:28:36
Michał Piątek Gdańsk
Magda Piątek Gdańsk
664 Aneta Karpińska-Zaleska 01:28:39
??? Karpińska-Zaleska
??? Karpińska-Zaleska
412 Antoś Trzasko Gdańsk01:28:45
Agnieszka Trzasko Gdańsk
Adam Trzasko Gdańsk
Maja Reszczyńska Koleczkowo
Jacek Reszczyński Koleczkowo
162 Małgorzata Sobczyk Gdańsk01:31:12
Józefina Sobczyk Gdańsk
149 Dariusz Zaremba Gdańsk01:37:43
Edyta Poniatowska-Zaremba Gdańsk
Zuzanna Zaremba Gdańsk
Karol Rogala Gdańsk
Maja Rogala Gdańsk
194 Karolina Falkowska Kowale01:39:13
Piotr Falkowski Kowale
Maja Falkowska Kowale
177 Michał Włoch Gdynia01:46:27
Bruno Włoch Gdynia
112 Iwona Fot Pruszcz Gdański01:48:06
Agnieszka Fot- Gościńska Pruszcz Gdański
128 Jerzy Frydel Gdańsk01:49:02
Mateusz Frydel Gdańsk
191 Piotruś Lewandowski Gdańsk01:50:16
Joanna Lewandowska Gdańsk
Marek Lewandowski Gdańsk
180 Cezary Majkowski Gdańsk01:58:05
Ksawery Majkowski Gdańsk
420 Joanna Stefaniak 01:59:17
Łucja Stefaniak
Oskar Stefaniak
137 Rafał Milkowski Gdańsk02:00:18
Aleksandra Milkowska Gdańsk
Piotr Milkowski Gdańsk
199 Maria Abramik Gdańsk02:04:42
Stanisław Abramik Gdańsk
Anna Abramik Gdańsk
Maksymilian Abramik Gdańsk
117 Izabela Sokalska Gdańsk02:22:58
Martyna Sokalska Gdańsk
Wiesława Flont
655 Grzegorz Cichosz GdańskBPKbrak PK 1, PK 7-12
Gustaw Cichosz Gdańsk
658 Beata Jarmołowicz GdańskBPKbrak PK 1
Tymon Jarmołowicz Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
116 Dariusz Lemańczyk Gdańsk00:54:58
Witek Lemańczyk Gdańsk
158 Paulina Dargacz Niestępowo01:03:20
107 Paulina Stoltmann Gdańsk01:17:23
Andrzej Stoltmann Gdańsk
Amelia Stoltmann Gdańsk
Julian Stoltmann Gdańsk
139 Jakub Szumański Gdańsk01:24:01
Luiza Szumańska Gdańsk
179 Bartłomiej Neyman Sopot01:36:57
Zuzanna Neyman Sopot
Maciej Neyman Sopot
126 Michał Dargacz Pruszcz Gdański01:37:03
Filip Dargacz Niestępowo
Kamil Dargacz Niestępowo
Filip Śmistek Pruszcz Gdański
Olek Ciarkowski
127 Marek Żynda Pruszcz Gdański01:37:33
Kalin Żynda Pruszcz Gdański
154 Maria Włodarska-Kowalczuk Gdańsk01:54:31
Wojtek Kowalczuk Gdańsk
Piotr Kowalczuk Gdańsk
197 Kasia Giersz Gdańsk02:02:27
Ania Rutkowska Gdańsk
153 Monika Barańska Gdańsk02:05:46
Marek Jaworski Gdańsk
Julia Barańska Gdańsk
198 Przemysław Sulewski Gdańsk02:06:14
Dominik Sulewski Gdańsk
Lena Sulewska Gdańsk
121 Monika Piepiórka Gdańsk02:06:22
Janusz Piepiórka Gdańsk
Natalia Piepiórka Gdańsk
Karolina Piepiórka Gdańsk
670 Tomasz Flaszyński Gdańsk02:07:34
Małgorzata Flaszyńska Gdańsk
Zosia Flaszyńska Gdańsk
Zuzanna Flaszyńska Gdańsk
Mateusz Flaszyński Gdańsk
164 Arkadiusz Schmidtke Gdańsk02:11:38
Nikola Schmidtke Gdańsk
170 Joanna Kuster Gdańsk02:16:45
Oliwia Kuster Gdańsk
125 Katarzyna Kołodziejczyk-Dargacz Niestępowo02:20:31
Maja Dargacz Niestępowo
Agnieszka Przybylska Żukowo
Ruben Przybylski Żukowo
Teo Przybylski Żukowo
188 Gabriela Poźniak Gdańsk02:21:17
Tymoteusz Poźniak Gdańsk
Ida Poźniak Gdańsk
Elżbieta Poźniak Gdańsk
Szymon Poźniak Gdańsk
123 Aneta Piotrowska Gdańsk02:23:31
Tomek Piotrowski Gdańsk
103 Maciej Łukiański Gdańsk02:24:25
Szymon Łukiański Gdańsk
203 Dariusz Komorowski Gdańsk02:28:36
Edyta Komorowska Gdańsk
Hanna Komorowska Gdańsk
425 Marcin Pawłowski 02:38:13
Sonia Pawłowska
Lili Pawłowska
Błażej Szepietowski
Eryk Szepietowski
Klara Szepietowska
Michał Teszner
Marta Teszner
Maja Teszner
Emilia Teszner
147 Tomasz Binkowski Kolbudy02:39:25
Anita Binkowska Kolbudy
Elżbieta Binkowska Kolbudy
Wojciech Binkowski Kolbudy
169 Katarzyna Woźniak Sopot02:44:35
Ewa Woźniak Sopot
Agata Woźniak Gdańsk
Zbigniew Woźniak Gdańsk
Marcin Walkowiak Gdynia
168 Ewa Jaworska Gdańsk02:49:54
anna krzystanek Gdańsk
131 Adam Sztenc GdańskBPKbrak PK 9-13, błędnie podbity PK 8 (34 zamiast 43)
Agnieszka Sztenc Gdańsk
Jarosław Sztenc Gdańsk
654 Stanisław Kabuła BPKbrak PK 4-12
667 Bartosz Jurczyk BPKbłędnie podbity PK 8 (34 zamiast 43)
Tymon Jurczyk
156 Joanna Tkaczyk GdańskBPKbrak PK 8
Maciej Tkaczyk Gdańsk
Wojtek Tkaczyk Gdańsk
163 wojtek Wołyniec GdańskBPKbłędnie podbity PK 8 (34 zamiast 43)
Franek Wołyniec Gdańsk
Lilka Wołyniec Gdańsk
423 Connor Kerr BPKbrak PK 7-13
Aly Kerr
426 Filip Kasperski BPKbrak PK 9, błędnie podbity PK 8 (34 zamiast 43)
Tymon Kasperski
Maryla Kasperska
Łukasz Kasperski

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
159 Arkadiusz Dargacz Niestępowo01:08:32
124 Waldemar Dargacz Niestępowo01:25:20
160 Łukasz Nowicki Gdańsk01:35:45
429 Konrad Mońko 01:56:02
186 Iwona Mruk Gdańsk01:59:57
192 Justyna Piskorz Gdańsk02:00:20
Grzegorz Kanawka
421 Tomsz Chojnowski 02:00:23
105 Leonard Azarewicz Gdańsk02:01:44
Joanna Jezierska-Azarewicz Gdańsk
166 Mikołaj Jaworski Lniska02:05:35
Mieszko Jaworski Lniska
111 Andrzej Dokrzewski Gdynia02:14:07
Michał Dokrzewski Gdynia
Adam Dokrzewski Gdynia
118 Grzegorz Jokiel Gdańsk02:17:41
129 Iwona Rudzińska Gdańsk02:19:11
Beata Deryło Gdańsk
Edyta Leik Wejherowo
104 Waldemar Jankowski Gdynia02:24:29
133 Elżbieta Beratz Gdańsk02:31:02
Beata Sikora Gdańsk
Małgorzata Sawicz Gdańsk
174 Magdalena Fabiszak Gdynia02:33:58
422 Adam Mruk 02:40:33
144 Paweł Grzegorczyk Przyjaźń, ul. Pogodna 602:40:46
Zofia Grzegorczyk Przyjaźń
201 Grzegorz Wojdyga Gdańsk02:44:07
Katarzyna Wojdyga Gdańsk
141 Krzysztof Szymański Gdańsk02:48:31
Ewa Szymańska Gdańsk
Iwona Zamościńska Gdańsk
Czesława Zamościńska Gdańsk
Agnieszka Szymańska Gdańsk
428 Szymon Pakura 02:52:23
Maciej Pakura
Karolina Pakura
130 Małgorzata Brzeska Kamela03:00:54
Michał Brzeski Kamela
Marika Huścio Gdańsk
kamil Huścio Klutajny
424 Ania Krzeczkowska 03:36:38
Szymon Krzeczkowski
Lenka Krzeczkowska
Borys Krzeczkowski
122 Michał Wachowski GdańskBPKbrak PK 5-15
Kinga Wachowska Gdańsk
Julia Wachowska Gdańsk
Maksymilian Wachowski Gdańsk
427 Szymon Szarmach BPK brak PK 10-13
Alicja Szarmach
182 Natalia Nadrowska GdańskBPKbrak PK 5-15
Patryk Szlagowski Gdańsk

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
172 Łukasz Radomyski Gdańsk00:57:35
175 Andrzej Lisowski Gdańsk01:06:25
171 Krzysztof Borowiec Gdańsk01:11:39
136 Tomasz Rybczyński Gdańsk01:19:09
391 Tadeusz Mientki Pruszcz Gdański01:27:07
146 Leszek Kieler Gdańsk01:27:43
165 Jarosław Jaworski Lniska01:32:51
Monika Jaworska Lniska
181 Piotr Jarzębowski Gdańsk01:36:29
145 Piotr Czyż Gdańsk01:39:21
155 Marek Paruszewski Gdańsk01:57:29
135 Piotr Kowalewski Sopot02:26:38
148 Damian Raczkowski Gdańsk02:45:07
132 Neonila Wąchała GdańskBPKbrak PK 12-17
Kamil Wąchała Gdańsk
Liwia Wąchała Gdańsk
138 MAGDALENA TUCHUŁKA PRUSZCZ GDAŃSKIBPKbrak PK 12-17
MAREK TUCHUŁKA PRUSZCZ GDAŃSKI

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com