Terminy na 2019 wkrótce !!!

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Gaj Gutenberga - 02.12.2018 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
643 Kacper Janowicz Gdańsk00:47:04
Kuba Janowicz Gdańsk
Dorota Janowicz Gdańsk
Paweł Janowicz Gdańsk
420 Zbigniew Jursz Gdańsk00:47:32
Gustaw Klosek-Jursz Gdańsk
Marta Klosek Kętrzyn
123 Piotr Masiak Gdańsk00:48:19
Wojciech Masiak Gdańsk
185 Alicja Paprocka Gdańsk00:53:29
Paweł Paprocki Gdańsk
Oliwia Paprocka Gdańsk
Kacper Paprocki Gdańsk
Paulina Żuchowska
162 Ewa Przytuła Gdańsk00:55:51
Robert Przytuła Gdańsk
169 Monika Rosenberg Gdynia00:59:19
Adam Rosenberg Gdynia
Emma Rosenberg Gdynia
Edward Rosenberg Gdynia
168 Dorota Międlarz Gdańsk01:01:18
Marcin Międlarz Gdańsk
Konrad Międlarz Gdańsk
Hubert Międlarz Gdańsk
Zofia Międlarz Gdańsk
184 Olga Inglot Gdańsk01:03:59
Paweł Inglot nglit Gdańsk
Ewa Inglot Gdańsk
Lena Inglot Gdańsk
Ida Inglot Gdańsk
127 Marysia Marczyńska Gdańsk01:05:23
Marek Marczyński Gdańsk
139 Anna Kuczkowska-Rozbicka Gdynia01:06:13
Mariusz Rozbicki Gdynia
Iwo Rozbicki Gdynia
Anna Sobiborowicz Gdańsk
Przemysław Sobiborowicz Gdańsk
Radosław Kowalczyk Gdańsk
Iga Rozbicka Gdynia
423 Ellen Turone 01:06:17
Lunden Glentworth
Greyson Glentworth
128 Zosia Marczyńska Gdańsk01:07:15
Katarzyna Marczyńska Banino
121 Adam Miszewski Gdańsk01:08:14
119 Katarzyna Filar Gdańsk01:08:28
151 Dominika Welz Gdańsk01:10:47
Grzegorz Peisert Gdańsk
138 Natalia Stefaniuk Gdańsk01:11:43
Filip Stefaniuk Gdańsk
Bartosz Laszuk Gdańsk
105 Iwona Piątek Gdańsk01:16:41
Michał Piątek Gdańsk
Magda Piątek Gdańsk
161 Andrzej Bereźnicki Gdańsk01:20:19
Anna Bereźnicka Gdańsk
Ewa Bereźnicka Gdańsk
137 Mateusz Plutowski Gdańsk01:21:59
Antoni Plutowski Gdańsk
Anna Plutrowska Gdańsk
Ilona Plutowska Gdańsk
144 Anna Muszyńska Gdańsk01:24:52
Witek Muszyński Gdańsk
195 Marta Kochańska Gdańsk01:30:56
Maria Kołaszewska Gdańsk
Stanisław Kołaszewski Gdańsk
122 Joanna Bitel Gdańsk01:33:07
Julian Bitel Gdańsk
107 Przemysław Osadowski Gdańsk01:33:10
Leonard Osadowski Gdańsk
644 Alicja Miotk Gdańsk01:37:47
Franciszek Bosiacki
134 Beata Jabłonowska Gdańsk01:47:22
Hanna Jabłonowska Gdańsk
101 Elżbieta Morawska-Stolarek GdańskBPKBrak PK 11
Szczęsny Stolarek Gdańsk
192 Krzysztof Brozek GdańskBPKBrak PK 10

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
408 Michał Kasprzycki Gdańsk00:43:49
Sylwia Kasprzycka Gdańsk
Agata Kasprzycka Gdańsk
Emilia Kasprzycka Gdańsk
198 Paulina Dargacz Gdańsk00:47:47
158 Iwona Maciąg-Wójtowicz Strzebielino00:55:05
126 Aleksandra Lemańczyk Gdańsk01:00:16
Maja Lemańczyk Gdańsk
177 Marcin Jąkalski Gdańsk01:08:15
Martyna Raźniak-Jąkalska Gdańsk
Kajetan Jąkalski Gdańsk
131 Aleksandra Bochyńska Gdańsk01:09:09
Justyna Kulewska Gdańsk
402 Piotr Arent Gdańsk01:14:16
Artur Arent Gdańsk
Mateusz Arent Gdańsk
Mariusz Arent Gdańsk
152 Małgorzata Brzeska Kamela01:14:21
Michał Brzeski Kamela
Kamil Huścio Klutajn
Marika Huścio Gdańsk
183 Maria Włodarska-Kowalczuk Gdańsk01:16:38
Wojciech Kowalczuk Gdańsk
147 Bogdan Pietkiewicz Gdańsk01:18:25
Barbara Pawłowska Gdańsk
Jarosław Pawłowski Gdańsk
132 Joanna Tkaczyk Gdańsk01:19:10
Maciej Tkaczyk Gdańsk
Wojtek Tkaczyk Gdańsk
143 Jakub Muszyński Gdańsk01:19:24
Agata Muszyńska Gdańsk
Wojtek Muszyński Gdańsk
135 Monika Barańska Gdańsk01:19:59
Marek Jaworski Gdańsk
Julia Barańska Gdańsk
159 Bartłomiej Neyman Sopot01:22:09
Zuzanna Neyman Sopot
Maciej Neyman Sopot
136 Marta Jabłońska Gdańsk01:22:10
Łukasz Bartusik Gdańsk
Grażyna Meyer Gdańsk
Anna Bartusik Gdańsk
Beata Baranowska Gdańsk
149 Adam Sztenc Gdańsk01:27:04
Agnieszka Sztenc Gdańsk
Jarosław Sztenc Gdańsk
118 Szymon Poźniak Gdańsk01:27:15
Elżbieta Poźniak Gdańsk
Ida Poźniak Gdańsk
Tymoteusz Poźniak Gdańsk
Gabriela Poźniak Gdańsk
130 Michal Mrozowski Gdańsk01:30:08
Stas Mrozowski Gdańsk
Antos Mrozowski Gdańsk
110 Adam Socha Gdańsk01:30:23
Elżbieta Socha Gdańsk
Aleksandra Socha Gdańsk
Jakub Socha Gdańsk
182 Magda Kusyk Gdańsk01:39:17
Jarek Kusyk Gdańsk
Marta Kusyk Gdańsk
Maciej Kusyk Gdańsk
Iwona Sobieraj Gdańsk
129 Hanna Komorowska Gdańsk01:45:32
Dariusz Komorowski Gdańsk
Edyta Komorowska Gdańsk
171 Elżbieta Beratz Gdańsk01:49:47
Antoni Beratz Gdańsk
203 Patryk Sylka Bytów01:50:41
Kalina Sylka Bytów
191 Michał Wachowski Gdańsk01:51:52
Natalia Wachowska Gdańsk
Julia Wachowska Gdańsk
133 Paweł Jabłonowski Gdańsk01:58:05
Aleksander Jabłonowski Gdańsk
170 Adam Dykban Gdańsk02:00:09
Daniel Dykban Gdańsk
194 BEATA ŚLIWIŃSKA GdańskBPKBrak PK 12

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
199 Arkadiusz Dargacz Gdańsk00:57:24
175 Lukasz Nowicki Gdańsk01:03:33
125 Dariusz Lemańczyk Gdańsk01:04:36
Witek Lemańczyk Gdańsk
167 Michał Kalbarczyk Gdańsk01:15:59
140 Leszek Bloch Gdynia 01:21:24
Anna Baranowska Rumia
173 Maciej Stanczew Gdańsk01:28:00
Joanna Grzonkowska Gdańsk
112 Paulina Kozikowska Gdańsk01:32:26
Bartosz Kozikowski Gdańsk
404 Piotr Płotka Gdańsk01:37:57
Magdalena Płotka Gdańsk
117 Agata Ruchlewicz-Dzianach Gdańsk01:44:01
Julia Dzianach Gdańsk
Łukasz Dzianach Gdańsk
142 Justyna Piskorz Gdańsk01:47:22
Grzegorz Kanawka Gdańsk
178 Adam Mruk Gdańsk01:55:01
113 Leonard Azarewicz Gdańsk02:00:12
Joanna Azarewicz Gdańsk
Leonard Azarewicz Gdańsk
156 Iwona Mruk Gdańsk02:00:16
172 Filip Radomyski Gdańsk02:00:46
Jaś Radomyski Gdańsk
Łukasz Radomyski Gdańsk
406 Małgorzata Sewicz Gdańsk02:09:01
160 Krzysztof Szymański Gdańsk03:04:49
Agnieszka Szymańska Gdańsk
405 Nikodem Serkowski GdańskBPKBrak PK 9-11
Arkadiusz Serkowski Gdańsk

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
189 Krzysztof Borowiec Gdańsk00:49:27
176 Patryk Pisarski Gdańsk00:58:41
188 Paweł Borowiec Gdańsk01:01:20
157 Piotr Wójtowicz Strzebielino01:08:25
186 Ziemowit Kabuła Gdańsk01:08:46
Katarzyna Kabuła Gdańsk
425 Witold Ciesielski Gdańsk01:12:19
424 Piotr Czyż Gdańsk01:13:56
150 Jakub Kaczyński Gdańsk01:18:08
102 Marta Kazanowska Gdańsk02:02:44
Piotr Kowalewski Sopot
115 Rafał Czyż GdańskBPKBrak PK 10-19

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com