7 października 2018 - Park Reagana wsch.

Lista wyników
Gry Parkowe na Orientację - Centrum Hewelianum / Góra Gradowa - 02.09.2018 -

RODZINNA

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
157 Tomasz Jankowski Gdańsk00:31:50
Eryk Jankowski Gdańsk
191 Jakub Łaziński Gdańsk00:37:32
Lena Łazińska Gdańsk
Tola Łazińska Gdańsk
271 Jarosław Kowalski Gdańsk00:41:01
Katarzyna Kowalska Gdańsk
Krystian Kowalski Gdańsk
278 Krzysztof Rychter Gdańsk00:43:04
Kinga Kujawska-Rychter Gdańsk
Maja Rychter Gdańsk
Marta Rychter Gdańsk
152 Szymon Wilczyński Gdańsk00:43:50
Piotr Wilczyński Gdańsk
716 Rafał Pniewski 00:44:48
Małgorzata Pniewska
Beata Pniewska
153 Maciej Wróblewski Gdańsk00:46:04
Żaklina Wróblewska Gdańsk
Maksymilian Wróblewski Gdańsk
Patrycja Wróblewska Gdańsk
722 Krystian Lutka Gdańsk00:46:33
Wiktoria Lutka Gdańsk
Kacper Lutka Gdańsk
718 Daniela Karasz Gdańsk00:48:37
Lucyna Karasz Gdańsk
Juliusz Karasz Gdańsk
163 Angelika Marszał Gdańsk00:49:16
724 Aleksandra Nawrocka Gdańsk00:49:55
Wiktoria Nawrocka Gdańsk
Paweł Nawrocki Gdańsk
Przemysław Nawrocki Gdańsk
269 Paweł Gawrylak Gdańsk00:50:55
Paulina Gawrylak Gdańsk
Bartosz Gawrylak Gdańsk
Alicja Gawrylak Gdańsk
720 Tomasz Radziewicz Gdańsk00:51:01
Zuzia Radziewicz Gdańsk
196 Michał Grabowski Gdańsk00:52:01
Weronika Grabowska Gdańsk
Dominik Grabowski Gdańsk
236 Dorota Radziusz Gdańsk00:53:45
Remigiusz Radziusz Gdańsk
Karol Radziusz Gdańsk
293 Marek Małyszko Gdańsk00:54:08
Monika Małyszko Gdańsk
Jan Małyszko Gdańsk
Stanisław Małyszko Gdańsk
171 Rafał Wyrwicki Gdańsk00:56:02
Łucja Wyrwicka Gdańsk
Kazimierz Wyrwicki Gdańsk
723 Maciej Kuster Gdańsk00:56:40
Oliwia Kuster Gdańsk
205 Małgorzata Brzeska Kamela00:59:22
Michał Brzeski Kamela
Marika Huścio Gdańsk
Kamil Huścio Klutajny
283 Pawel Chylak Gdańsk01:00:01
Anna Chylak Gdańsk
Liliana Chylak Gdańsk
295 Łukasz Wcisło Gdańsk01:00:36
Jan Wcisło Gdańsk
725 Bogusława Sasinowska Gdańsk01:01:41
Lidia Sasinowska Gdańsk
721 Alasdair Kerr 01:01:51
Connor Kerr
199 Patrycja Jerzyło Gdańsk01:02:40
Bernard Jerzyło Gdańsk
Bianka Jerzyło Gdańsk
129 Agnieszka Witkowska Braniewo01:06:07
Stefan Witkowski Braniewo
Zofia Witkowska Braniewo
300 Alicja Necel Gdańsk01:07:25
Wojtek Necel Gdańsk
Tomek Necel Gdańsk
Piotr Jóźwiak Gdańsk
128 Julia Piasecka Gdańsk01:08:16
Agnieszka Piasecka Gdańsk
198 Paweł Żak Gdańsk01:11:03
Natalia Żak Gdańsk
Ludwika Żak Gdańsk
113 Marcin de Virion Gdańsk01:11:58
Ewa de Virion Gdańsk
Nadia de Virion Gdańsk
Jakub de Virion Gdańsk
177 Michał Grządziela Gdańsk01:12:25
Robert Grządziela Gdańsk
Kamila Grządziela Gdańsk
183 Mateusz Ojdowski Gdańsk01:12:25
Eliza Luther-Ojdowska Gdańsk
Ludwik Ojdowski Gdańsk
142 Anita Stencel Gdańsk01:18:00
Aleksandra Wiśniarowska Gdańsk
Szymon Wiśniarowski Gdańsk
169 Marta Zawalich Gdańsk01:18:16
Paweł Zawalich Gdańsk
Emilia Zawalich Gdańsk
Stanisław Zawalich Gdańsk
Bartłomiej Zawalich Gdańsk
Mateusz Zawalich Gdańsk
726 Małgorzata Sobczyk Gdańsk01:19:21
Józefina Sobczyk Gdańsk
276 Dorota Międlarz Gdańsk01:20:10
Marcin Międlarz Gdańsk
Konrad Międlarz Gdańsk
Hubert Międlarz Gdańsk
Zosia Międlarz Gdańsk
132 Magdalena Cybulska Gdańsk01:21:44
Filip Cybulski Gdańsk
Zuzanna Cybulska Gdańsk
717 Jacek Bajko Gdańsk01:21:48
Hubert Bajko Gdańsk
Hania Bajko Gdańsk
Ola Bajko Gdańsk
264 Anna Kabuła Gdańsk01:23:11
Joanna Kabuła Gdańsk
Jaromir Kabuła Gdańsk
243 Krzysztof Gajewski Gdańsk01:23:22
Anna Gajewska Gdańsk
Joanna Gajewska Gdańsk
Szymon Gajewski Gdańsk
246 Monika Warowna Gdańsk01:23:30
Maciej Warowny Gdańsk
Maja Warowna Gdańsk
209 Krzysztof Biedrzycki Gdańsk01:24:41
Kasia Biedrzycka Gdańsk
Kacper Biedrzycki Gdańsk
Dagmara Góra Gdańsk
149 ANNA ANDZIAK Gdańsk01:25:55
Wojciech Strojek Gdańsk
159 Anna Dambek Gdańsk01:25:55
Barbara Dambek Gdańsk
Tomasz Dambek Gdańsk
111 Hanna Ruszczyńska Gdańsk01:26:15
Krzysztof Ruszczyński Gdańsk
Mateusz Ruszczyński Gdańsk
176 Paulina Runowska Gdańsk01:27:02
Weronika Baczyńska Gdańsk
Lena Juchniewicz Gdańsk
Michal Juchniewicz Gdańsk
175 Alicja Daniel Gdańsk01:27:10
Emilia Daniel-Niewiadomska Gdańsk
119 Ludwik Czernecki Borkowo01:27:52
Agnieszka Czernecka Borkowo
Zuzia Czernecka Borkowo
Krzysztof Czernecki Borkowo
200 Marta Janiak Gdańsk01:28:51
Dariusz Janiak Gdańsk
Iga Janiak Gdańsk
Kaja Janiak Gdańsk
121 milena kamińska Gdańsk01:30:05
szymon kamiński Gdańsk
marta kamińska Gdańsk
280 Patrycja Wysocka Gdańsk01:31:47
Mateusz Gabrynowicz Gdańsk
Cezary Gabrynowicz Gdańsk
281 Magdalena Oskroba Gdańsk01:31:47
Michal Oskroba Gdańsk
Piotr Oskroba Gdańsk
151 Jerzy Frydel Gdańsk01:31:50
Mateusz Frydel Gdańsk
719 Justyna Michno Gdańsk01:33:50
Ignacy Michno Gdańsk
247 Anna Szady Gdańsk01:34:15
Tomasz Szady Gdańsk
Julian Szady Gdańsk
Małgosia Szady Gdańsk
156 Adam Szulta Sopot01:34:41
Emilia Szulta Sopot
Karol Szulta Sopot
292 Magdalena Fabiszak Gdynia01:34:51
Agata Fabiszak Gdynia
Bożena Szczykutowska Gdynia
250 Agnieszka Słocińska Gdańsk01:34:55
Michał Słociński Gdańsk
Karolina Słocińska Gdańsk
Sebastian Słociński Gdańsk
180 Elżbieta Beratz Gdańsk01:35:15
Antoni Beratz Banino
103 Tomasz Boiński Borkowo01:37:43
Szymon Boiński Borkowo
Alicja Boińska Borkowo
270 Piotr Czajkowski Gdańsk01:38:31
Agata Czajkowska Gdańsk
Alicja Czajkowska Gdańsk
Adam Czajkowski Gdańsk
214 Sylwia Wiśniewska Gdańsk01:39:33
Krzysztof Wiśniewski Gdańsk
268 Bogdan Rink Gdańsk01:40:36
220 Ela Lewandowska Gdańsk01:41:42
Krysia Lewandowska Gdańsk
Mariusz Lewandowski Gdańsk
223 Karolina Laube-Jach Gdańsk01:41:46
Kacper Pawlak Cieplewo
Weronika Pawlak Cieplewo
224 Olga Bazichowska Gdańsk01:44:21
Marcin Grębski Gdańsk
Basia Grębska Gdańsk
Weronika Grębska Gdańsk
147 Karolina Jezionek Gdańsk01:45:35
Artur Jezionek Gdańsk
Sara Jezionek Gdańsk
Kornelia Jezionek Gdańsk
287 Krzysztof Woronowicz Gdańsk01:51:45
Aleksander Woronowicz Gdańsk
228 Piotr Tybulewicz Gdańsk01:53:42
Henryk Tybulewicz Gdańsk
187 Karol Kidawa Gdańsk01:53:44
Kornel Kidawa Gdańsk
130 Hanna Tomkiewicz Gdańsk01:54:45
Wioletta Radziun Gdańsk
154 Anna Lipka Gdańsk01:55:45
Michał Łażewski Gdańsk
166 MAGDA Uleńska Gdańsk01:57:45
HANNA Uleńska Gdańsk
MARIUSZ Uleński Gdańsk
282 Jakub Glaser Gdańsk01:58:25
Aleksandra Glaser Gdańsk
Urszula Glaser Gdańsk
Jan Glaser Gdańsk
210 Hanna Falkowska Gdańsk01:59:26
Kinga Falkowska Gdańsk
Natalia Falkowska Gdańsk
135 Norbert Kromer Gdańsk02:00:39
124 JUSTYNA MICKIEWICZ Gdańsk02:02:24
Łukasz MICKIEWICZ Gdańsk
Daniel Brączkowski Gdańsk
Hanna MICKIEWICZ Gdańsk
133 Anna Pawluć Gdańsk02:20:32
Jan Pawluć Gdańsk
Jagoda Pawluć Gdynia
127 Karolina Krzemińska Gdańsk02:22:31
Julia Krzemińska Gdańsk
150 monika stanczak kielpinoBPKPotwierdzona PK o kodzie 44 zamiast PK 2 (kod 32)
nina stanczak kielpino
160 Anita Młyńczyk GdańskBPKbrak PK 4, 5, 6, 10, 11, 12
Paweł Cymer Gdańsk
Alicja Cymer Gdańsk
Maciej Cymer Gdańsk

ŁAZIK

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
188 Marcin Jąkalski Gdańsk00:30:03
Martyna Raźniak-Jąkalska Gdańsk
Ilona Kościelniak Berlin
258 Paulina Dargacz Niestępowo00:32:47
714 Michał Kasprzycki Gdańsk00:35:09
Sylwia Kasprzycka Gdańsk
Agata Kasprzycka Gdańsk
Emilia Kasprzycka Gdańsk
105 Karolina Kępka Jagatowo00:39:21
Łukasz Kępka Jagatowo
Agnieszka Labuda Przywidz
Krzysztof Kuczyński Przywidz
202 Piotr Galic Gdańsk00:41:18
Anna Galic Gdańsk
Mateusz Galic Gdańsk
Lena Galic Gdańsk
116 Katarzyna Łęgowska Gdańsk00:43:44
Michał Łęgowski Gdańsk
Michalina Łęgowska Gdańsk
Olek Łęgowski Gdańsk
179 Magdalena Liss Gdańsk00:44:32
Łukasz Liss Gdańsk
Wojciech Liss Gdańsk
Stanisław Liss Gdańsk
126 Monika Kruminia-Łozowska Gdańsk00:46:00
Michał Kruminia-Łozowski Gdańsk
Zofia Kruminia-Łozowska Gdańsk
Jan Kruminia-Łozowski Gdańsk
273 Ewa Łopuchin Gdańsk00:49:13
Piotr Łopuchin Gdańsk
Jan Łopuchin Gdańsk
Maria Łopuchin Gdańsk
195 Krzysztof Posyniak Gdańsk00:50:43
Maciej Krzysztof Posyniak Gdańsk
138 Krzysztof Kalenik Gdańsk00:51:06
698 Michał Sondej Gdańsk00:51:43
Piotr Sondej Gdańsk
672 Monika Majsterek Gdańsk00:51:59
Bartosz Majsterek Gdańsk
Aleksander Majsterek Gdańsk
Juliusz Majsterek Gdańsk
192 Hanna Kusiak Gdańsk00:54:54
Krzysztof Czuryło Gdańsk
Jan Czuryło Gdańsk
248 Dawid Lilla Gdańsk00:55:16
Katarzyna Lilla Gdańsk
Bianka Lilla Gdańsk
189 Tomasz Rybczyński Gdańsk00:57:03
Szymon Rybczyński Gdańsk
Edyta Rybczyńska Gdańsk
261 Anna Skierczyńska Gdańsk00:57:48
Piotr Skierczyński Gdańsk
Anita Krauze Gdańsk
Joanna Krauze Gdańsk
Marcin Krauze Gdańsk
122 Kamila Sowa Gdańsk00:58:55
Martyna Malinowska Gdańsk
649 Konrad Mońko 01:00:59
Dominika Mońko
Marek Mońko
289 Joanna Jankowska-Fąs Rotmanka01:01:03
Piotr Fąs Rotmanka
Jakub Fąs Rotmanka
Natan Fąs Rotmanka
241 Karol Baranowski Gdańsk01:03:18
Dorota Baranowska Gdańsk
Zosia Baranowska Gdańsk
221 Monika Barańska Gdańsk01:03:25
Marek Jaworski Gdańsk
Julia Barańska Gdańsk
211 Adam Falkowski Gdańsk01:03:29
Jakub Falkowski Gdańsk
226 Izabela Radziemska Czaple01:03:34
Lena Radziemska Czaple
Aleksandra Radziemska Czaple
Michał Radziemski Czaple
217 Alicja Niepomnik Gdańsk01:04:39
Antonia Niepomnik Gdańsk
173 Karol Słabek Kętrzyn01:06:16
Jakub Słabek Kętrzyn
709 Stanisław Maternik 01:06:26
Franciszek Maternik
Michał Maternik
137 Aleksandra Bochyńska Gdańsk01:06:27
134 Monika Piotrowska Gdańsk01:06:57
Paulina Stawiarska Gdańsk
Andrzej Piotrowski Gdańsk
Olivier Malinowski Gdańsk
251 Natalia Nadrowska Gdańsk01:07:09
Patryk Szlagowski Gdańsk
274 Agnieszka Górawska-Szyc Gdańsk01:08:02
Witold Szyc Gdańsk
182 Adam Krajewski Gdańsk01:10:55
Michał Krajewski Gdańsk
108 Agnieszka Łukiańska Gdańsk01:11:02
Szymon Łukiański Gdańsk
Marcin Łukiański Gdańsk
Zygmunt Kola
Bożena Kola
181 Alicja Jakubiak Gdańsk01:11:03
Karolina Hybza Gdańsk
Izabela Sukniewicz
Zuzanna Nafalska
242 Arkadiusz Schmidtke Gdańsk01:11:37
Nikola Schmidtke Gdańsk
Hanna Schmidtke Gdańsk
229 Jakub Szumański Gdańsk01:14:14
Luiza Szumańska Gdańsk
Kamil Szumański Gdańsk
Dorota Szumańska Gdańsk
234 Hubert Różyński Gdańsk01:14:50
Maja Różyńska Gdańsk
Zuzanna Różyńska Gdańsk
Urszula Różyńska Gdańsk
204 Maciej Woźniak Gdańsk01:17:36
Karolina Woźniak Gdańsk
170 Justyna Kaczorowska Gdańsk01:18:47
Małgorzata Kaczorowska Gdańsk
143 Paweł Głodek Gdańsk01:20:40
Dominik Głodek Gdańsk
Dorota Głodek Gdańsk
184 Artur Cieszynski Gdańsk01:21:23
265 Stanisław Kabuła Gdańsk01:22:23
145 Marta Kondraciuk Gdynia01:22:29
Nadia Zabulewicz Gdańsk
185 Aleksandra Cieszynska Gdańsk01:23:09
Alicja Cieszynska Gdańsk
Anna Cieszynska Gdańsk
144 Marta Korolkiewicz Gdańsk01:23:54
Marek Korolkiewicz Gdańsk
Małgorzata Korolkiewicz Gdańsk
Mateusz Korolkiewicz Gdańsk
Katarzyna Korolkiewicz Gdańsk
Agata Korolkiewicz Gdańsk
148 Malgorzata Graban Gdańsk01:25:44
Konrad Jankowski Gdańsk
Natan Jankowski Gdańsk
290 Mateusz Weisbrodt Borkowo01:25:45
Dawid Weisbrodt Borkowo
165 Katarzyna Kowalczyk Gdańsk01:28:47
Adam Kowalczyk Gdańsk
Zuzanna Kowalczyk Gdańsk
Hanna Kowalczyk Gdańsk
Piotr Kowalczyk Gdańsk
158 Maciej Piotrowicz Gdańsk01:29:23
Hanna Piotrowicz Gdańsk
Joanna Piotrowicz Gdańsk
Zofia Piotrowicz Gdańsk
Tomasz Rogowski
164 Magda Kusyk Gdańsk01:31:53
Marta Kusyk Gdańsk
Maciek Kusyk Gdańsk
Jarek Kusyk Gdańsk
125 Ewa Kłosowska Gdańsk01:33:27
Anna Kłosowska Gdańsk
Michał Kłosowski Gdańsk
507 Magdalena Sondej Gdańsk01:36:50
Zuzia Olańczuk Gdańsk
Karolina Steniewicz Gdańsk
232 Ola Dziewit Gdańsk01:36:59
Michał Stegner Gdańsk
Adam Stegner Gdańsk
139 Anna Imielińska Gdańsk01:38:47
Janek Imieliński Gdańsk
118 Martin Caren Gdańsk01:39:07
Malgorzata Caren Gdańsk
Emilia Caren Gdańsk
Tomasz Caren Gdańsk
Anna Caren Gdańsk
298 Patrycja Seroczyńska Gdańsk01:42:34
Maja Rozenbajgier Gdańsk
212 Katarzyna Wiercińska Malbork01:44:06
Igor Wierciński Malbork
213 Michał Frozyna Gdańsk01:44:06
Karol Wierciński Malbork
Franciszek Wierciński Malbork
109 Dominika Bednarz GdańskBPKBrak PK 5, 10, 14, 15. Zła kolejność PK 12-->PK11
Julian Bednarz Gdańsk
Jakub Bednarz Gdańsk
664 Daria Kubuj-Kołyszko GdańskBPKBrak PK 10, 12-17
Staś Kołyszko Gdańsk
Hania Kołyszko Gdańsk
Lena Zemoło Gdańsk
Zuzanna Giedwiłło Gdańsk
682 Jerzy Załski GdańskBPKBrak PK 4-13 i PK 15-17
Krystyna Załski Gdańsk
Weronika Załski Gdańsk
Mateusz Załski Gdańsk
692 Mateusz Guss GdańskBPKBrak PK 7-17
Alan Wojnowski Pasłęk
Radek Kwiatkowski
201 Izabela Snarska GdańskBPKBrak PK 9-17, Zbędne potwierdzenie PK o kodzie 52
Julian Snarski Gdańsk

TUŁACZ

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
117 Dariusz Lemańczyk Gdańsk00:30:49
Witek Lemańczyk Gdańsk
216 Piotr Arabas Jankowo Gdańskie00:31:38
Marek Jankowski Gdańsk
218 Hubert Niepomnik Gdańsk00:34:56
296 Waldemar Dargacz Niestępowo00:37:47
240 Karolina Kamińska Gdańsk00:37:49
Krzysztof Owczarski Gdańsk
233 Maciej Stanczew Gdańsk00:40:14
Joanna Grzonkowska Gdańsk
207 Karolina Drożdżał Gdańsk00:41:01
257 Arkadiusz Dargacz Niestępowo00:43:19
690 Magdalena Piwakowska Gdańsk00:45:40
Wojciech Piwakowski Gdańsk
Maria Piwakowska Gdańsk
712 Grzegorz Słaby Gdańsk00:45:57
Justyna Nowak Gdańsk
219 Maciej Niepomnik Gdańsk00:46:25
641 Dominik Szwed 00:46:48
Anna Szwed
Paweł Szwed
260 Maja Podolszynska Gdańsk00:48:09
Daniel Podolszynski Gdańsk
Kamil Podolszynski Gdańsk
Szymon Podolszynski Gdańsk
691 Joanna Azarewicz Gdańsk00:49:27
Leonard Azarewicz Gdańsk
256 Anna Bakalarska Gdańsk00:49:41
706 Zbigniew Korduła Gdańsk00:50:37
Edyta Korduła Gdańsk
172 Magdalena Melaniuk Gdańsk00:51:16
Joanna Makijonko Gdańsk
249 Marek Pełszyński Gdańsk00:51:48
Alicja Pełszyńska Gdańsk
Zosia Pełszyńska Gdańsk
222 Bartosz Kozikowski Gdańsk00:52:17
Paulina Kozikowska Gdańsk
713 Waldemar Jankowski 00:53:40
215 Katarzyna Raca Gdańsk00:54:59
Natalia Nocoń Gdańsk
Paweł Mackiewicz Gdańsk
Michał Meironke Gdańsk
Jakub Olfier Gdańsk
168 Magdalena Płotka Gdańsk00:55:02
Piotr Płotka Gdańsk
237 Magda Dziemianowicz Białystok00:55:03
Milena Gołębiewska Nowe Miasto Lubawskie
Ola Konarzewska Białystok
Julian Myszk Lębork
114 Andrzej Dokrzewski Gdynia00:55:27
Michał Dokrzewski Gdynia
Adam Dokrzewski Gdynia
707 Leszek Sobiecki Gdańsk00:55:39
Zosia Sobiecka Gdańsk
705 Paweł Małolepszy 00:57:59
Luiza Małolepszy
Staś Małolepszy
Franek Małolepszy
259 Iwona Mruk Gdańsk01:01:04
194 Mariusz Młyński Gdańsk01:03:22
266 Jarosław Kabuła Gdańsk01:13:07
710 Paweł Stawiarz Gdańsk01:31:24
Marek Stawiarz Gdańsk
136 Karol Olejniczak Gdańsk01:32:33
Mikołaj Olejniczak Gdańsk
178 Hubert Matejczyk Gdynia01:38:53
Katarzyna Matejczyk Gdynia
Artur Wojciechowski Gdynia
Karolina Langebaum Gdynia
Borys Langebaum Gdynia
Lena Langebaum Gdynia
230 Ewa Szymańska Gdańsk01:50:24
Agnieszka Szymańska Gdańsk
294 Kamila Celmer GdańskBPKPotwierdzona PK o kodzie 49 zamiast PK 16 (kod 55)
Bartosz Kuziola Gdańsk
235 Rafał Wielicki GdańskBPKPotwierdzona PK o kodzie 49 zamiast PK 16 (kod 55)

BIEGACZ

Aby zobaczyć szczegółowe wyniki dla trasy BIEGACZ, kliknij TUTAJ.

Nr. Imię i nazwisko Miasto Czas Uwagi
206 Łukasz Romanowski Gdańsk00:26:45
190 Tomasz Rybczyński Gdańsk00:31:15
262 Krzysztof Borowiec Gdańsk00:32:00
155 Piotr Kaczyński Gdańsk00:32:12
208 Marcin Sontowski Gdańsk00:36:40
227 Ziemowit Kabuła Gdańsk00:38:53
Katarzyna Kabuła Gdańsk
263 Paweł Borowiec Gdańsk00:41:07
162 Jakub Kaczyński Gdańsk00:45:03
255 Krzysztof Łapuć Gdańsk00:45:34
286 Marcin Wojsa Gdańsk00:47:03
Natalia Sotysiak Gdańsk
277 Krzysztof Szymański Gdańsk00:55:20
115 Marta Kazanowska Gdańsk00:59:17
Piotr Kowalewski Sopot
267 Daniel Kabuła Gdańsk01:11:33

BPK - brak punktu kontrolnego lub inne błędy - patrz kolumna UWAGI

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com