22 lipca 2018 - Wyspa Sobieszewska

Budżet Obywatelski Gdańsk 2018

bo 2018 malyW dniach 18 września - 2 października w Gdańsku trwa glosowanie na projekty, które będą realizowane przez Miasto w 2018 roku. Prosimy o Wasze głosy na projekty dzielnicowe "Rodzinna Gra Terenowa", które rozgrywane będą w ramach Trójmiejskich Gier Parkowych na Orientację. Głównym założeniem projektu jest bezpłatny udział w wydarzeniu dla wszystkich mieszkańców Gdańska.

Oddaj na nasz projekt swoje głosy (najlepiej wszystkie pięć). Głosować może każdy, kto mieszka w Gdańsku i do dnia 1 marca 2017 roku ukończył 16 lat. Każdy ma 5 głosów. Poproś o głosy swoich sąsiadów!!!

Głosując nie ma logowania, nie podaje się adresu e-mail - każdy głosujący podaje swój numer telefonu komórkowego i otrzymuje wiadomość sms z kodem identyfikacyjnym, który należy wpisać w specjalnym polu. Jeden numer telefonu można użyć maksymalnie 5 razy. Jedynie w żółtych namiotach BO (czytaj niżej) i pozostałych punktach do głosowania nie jest wymagany numer komórkowy.

Jesteśmy w następujących dzielnicach:

Można głosować na dowolne projekty, niekoniecznie ze swojej dzielnicy, zatem jeśli w Waszej dzielnicy nie ma naszego projektu głosujcie na inną dzielnicę. W szczególności zależy nam na Waszych głosach w dzielnicach: Ujeścisko-Łostowice, Osowa, Przeróbka, Śródmieście.

Jak to zrobić?
1. Wejdź na https://gdansk.budzet-obywatelski.org
2. Wybierz jeden z projektów Rodzinna Gra Terenowa
3. Oddaj na niego swoje głosy (najlepiej wszystkie 5)

Szczegóły głosowania tutaj.

Nie masz komputera lub internetu - nic straconego. W każdej dzielnicy w wybrane dni (harmonogram tutaj) w godzinach 13.00 - 18.00 będą stały żółte namioty Budżetu Obywatelskiego. W namiocie mieszkańcy również będą mogli głosować na tabletach obsługiwanych przez wolontariuszy. W weekendy będzie też można głosować w wybranych centrach handlowych.

ZAPRASZAMY I LICZYMY NA WASZE GŁOSY!!!!

bo 2018 baner 594x100px